Bárta: Chce se mi z vás zvracet, pane ministře

06.09.2012 18:25 | Zprávy
autor: PSP ČR

Interpelace na 45. schůzi PSP ČR na ministra dopravy Pavla Dobeše ve věci fiktivního převzetí D47.

Bárta: Chce se mi z vás zvracet, pane ministře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

Vážený pane místopředsedo, dámy a pánové, v návaznosti na interpelaci D47 mi nezbývá nicméně než reagovat na to, co tady zaznělo. D47 je jeden velký podvod. Fiktivní převzetí od společnosti EUROVIA bude Českou republiku stát miliardy. Ale nemůžu tady nevnímat souvislosti, když tady můj předřečník ministr vnitra řekne, že policie je v dobrém stavu, že jde směrem na západ a že v tomto kontextu policie je v lepším stavu a kondici v situaci, kdy pan ministr vnitra tady přihlíží policejnímu puči, ne přihlíží, řídí policejní puč, posílá Policii České republiky ne směrem na západ do Evropské unie, ale někam na Sibiř. Mně to přijde nestoudné, když tady může pan ministr takováhle slova říct. 

Mám potřebu říct, že to je ostuda, lež, že pan ministr je lhář a že je neuvěřitelné, co si dovoluje na půdě Poslanecké sněmovny tady říkat! Je to neuvěřitelně odporná záležitost a chce se mi z vás zvracet, pane ministře. To samé díky nepřítomnému panu ministru Dobešovi. Ani nemá cenu tady o té EUROVII něco říkat, protože ruka ruku myje, jeden ministr podporuje kartelovou dohodu a druhý zajišťuje to, aby jediný nezávislý policejní prezident byl v pekle a pan Langer tady kryl prasárny kartelových dohod! Je mi stydno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Dostupné bydlení? Problém i malých obcí

12:04 Kolovratník (ANO): Dostupné bydlení? Problém i malých obcí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dostupnosti bydlení.