Exilová ČSSD: Sobotka je moderní a evropský. Má náš hlas

16.03.2011 21:10 | Zprávy
autor: ČSSD

Exilová organizace ČSSD nominovala na předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku.

Exilová ČSSD: Sobotka je moderní a evropský. Má náš hlas

Exilová organizace ČSSD (Region zahraničí) sděluje, že region zahraničí nominuje pro sjezd ČSSD v Brně do funkce předsedy ČSSD dosavadního statutárního místopředsedu Mgr. Bohuslava Sobotku. Region zahraničí se pro nominaci Bohuslava Sobotky rozhodl jednomyslně.

Region zahraničí považuje oba dosavadní uchazeče, Bohuslava Sobotku i Michala Haška, za mimořádné politické talenty. Toho z uvedených kandidátů, který na sjezdu nebude zvolen do funkce předsedy, plně podpoříme ve zvolení do funkce prvního místopředsedy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Svátky ale patří klidu, rodině a blízkým, ne sociálním sítím

8:14 Farský (STAN): Svátky ale patří klidu, rodině a blízkým, ne sociálním sítím

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k půstu od sociálních sítí.