Hašek: Vládní hrátky s výběrem generálního ředitele Lesy ČR jsou nepřijatelné

06.02.2013 12:58 | Zprávy
autor: Michal Hašek

Vyzývám ministra zemědělství Petra Bendla, aby urychleně dořešil personální situaci ve vedení státního podniku Lesy České republiky

Hašek: Vládní hrátky s výběrem generálního ředitele Lesy ČR jsou nepřijatelné
Foto: Michal Hašek
Popisek: Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

Pro ČSSD je nepřijatelné, aby se obsazení postu generální ředitele LČR stalo opětovně předmětem politických půtek a vzájemného poměřování sil stran vládní koalice.

Je v zájmu s.p. Lesy ČR, aby byl urychleně vybrán nový generální ředitel, který znovu nastolí stabilitu v tomto klíčovém státním podniku a nastartuje proces zvyšování transparentnosti a ekonomické efektivity. ČSSD by považovala za skandální, kdyby se novým ředitelem stal kdokoliv ze současného vedení, když právě poslední roky byly provázeny řadou nejasností a podezření z netransparentního hospodaření.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šimek (KDU-ČSL): Trump, Írán a Evropa

12:15 Šimek (KDU-ČSL): Trump, Írán a Evropa

Komentář senátora Davida Šimka k situaci v Íránu a politice Donalda Trumpa.