Hoffman (KSČM): Zůstanu rebelem, i kdyby se čerti ženili

20.04.2012 8:54 | Zprávy

Zkušení a chytří politici vadí. Nereagují na hlupáky, závistivce, šedé průměrné myšičky či řvouny, kteří pracují především pro sebe a svoji kariéru. Ti zkušení a chytří mají pravdu a já se jí snažím řídit. Proto nemíním konkrétně reagovat na různé antikomunisty, senilní či blízké. Takže obecně mohu říci následující:

Hoffman (KSČM): Zůstanu rebelem, i kdyby se čerti ženili
Foto: kscm.cz
Popisek: Logo KSČM

„Nikdo mě nedonutí spolupracovat s těmi, kteří mě chtějí popravit za rok 1968, kteří si přejí, aby moje strana byla zakázaná či skončila kdesi v rezervaci. Nemohu si podat ruku s těmi, kteří za mými zády šeptají: „Mrtvý komunista, dobrý komunista!“ Takže vzkazuji svým „blízkým“, že mě nepřemluví, abych změnil názor. Vůbec Vás, vážení stěžovatelé, nechápu.

A teď pár slov směrem k těm různým Lukešům, Urbánkům a jim podobným „bojovníkům proti korupci“. Ne já, ale vy jste si na Letné vycinkali změnu, která přinesla do této země nevídanou korupci, rozkrádání, zločinnost a když na Vás ukážu prstem, tak jste nepříčetní. Přebíháte z důvodu kariéry a hamižnosti z jednoho politického subjektu do druhého.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kscm.cz

Jan Kuchař byl položen dotaz

Proč neodejdete z vlády?

Nechápu to. Vždyť i když vy za ODS stojíte, ona se vás snaží evidentně do celé kauzy namočit, abyste se potopili s ní. A vy si to necháte líbit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Zelení): Finské vzdělávací sci-fi

23:08 Svárovská (Zelení): Finské vzdělávací sci-fi

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k vzdělávacímu systému ve Finsku