Huml: Čarování katolické TOPSTAR

06.10.2012 10:29

Drábkův úspěch u diváků Hydeparku na ČT je hodný gratulace. Otázka zní komu. IT odborníkům? Spřáteleným počítačovým firmám, které umějí ovlivnit hlasování. Drábek byl drcen jedním nepříjemným dotazem za druhým

Huml: Čarování katolické TOPSTAR
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml
reklama

Z otázek bylo nad slunce jasné, jaký je vztah veřejnosti k němu. Přesto od cca 10té minuty se počítadlo zastavilo na poměru 67 ku 33 ve prospěch kladných ohlasů. Boží vůle se projevila.

Jede v tom Česká televize?

Hlasování jsem od poloviny pořadu sledoval. Poměr 67/33 se ani na minutu nezměnil. Stoupalo jen číslo hlasujících, které na konci pořadu vystoupalo na 4070. Významně vysoké, oproti jiným hostům.

České televizi slouží ke cti, že o problému ví a reagovala. Poprvé již v průběhu debaty s ministrem v kvazi demisi, zveřejněním kontroverzního, avšak na problém upozorňujícího, dotazu:

Odpověď byla profesionální. Nic takového, naopak je milé, že se formují skupiny podporovatelů a vyjádřené díky. "Ještěministr" byl na dotaz evidentně připraven.

Redakce pak doplnila závěr vysílání grafy, jak diváci hlasovali. A to je materiál, který opravdu stojí za pozornost.

Na prvním grafu je k vodorovné časové ose po minutách vynesen na svislé ose zeleně počet hlasujících kladně a červeně záporně. Obě křivky se stabilizují na cca 13. minutě. Co je nejzajímavější je absolutně stejný počet 67 kladných hlasů od cca 25 minuty do konce pořadu.

Druhý graf pak souhrnně vynáší počet hlasujících v součtu od začátku do konce.

Plyne mi z toho závěr, že PR oddělení TOP09 mělo rušný večer. Všechny počítače byly plně vytíženy a jaký je skutečný výsledek "obliby" pana ještěministra práce a sociálních věcí jsme se nedozvěděli. Soudě podle  posledního průzkumu veřejného mínění, kde obliba celé  vlády spadla na 17% a stoprocentně vládě věří jen 2% lidí, by objektivní číslo bylo někde mezi. Asi jako u vicepremierky Peake, která docílila obdivuhodných 10% kladných hlasů. Pan Drábek pak je pilíř negativních kroků této vlády. Nemohl být lepší. Pokud byl, je to prostě podvod. A chlapcům z TOP09 stojí za to o tom sama sebe přesvědčovat. 

Karolíně Peake hlasovalo celkem 2727 diváků. O  1343 méně. Vypadá to, že jsme se dopracovali k číslu, kolik hlasů do plusu museli IT odborníci "přišoupnout" ke kladnému hodnocení svého guru.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: cssd.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Vláda musí začít naslouchat krajům a řešit praktické problémy očkovací strategie

22:13 Rakušan (STAN): Vláda musí začít naslouchat krajům a řešit praktické problémy očkovací strategie

Piráti a Starostové na společné tiskové konferenci představili konkrétní problémy v očkovací strateg…