John: ČSSD považuje přeběhlictví zřejmě za standard

30.08.2011 18:29 | Zprávy

"ČSSD osvojením poslance Humla prokázala, že odmítání přeběhlictví bylo pouhou licoměrností a lživým slovíčkařením," uvedl předseda strany Radek John.

John: ČSSD považuje přeběhlictví zřejmě za standard
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Věcí veřejných Radek John

"Tím přebírá i souhlas s chováním a postupy poslance Humla. Mrzí mě, že rovnou pan Huml nekandidoval za sociální demokraty, ušetřil by naše voliče zklamání a neokradl by tak voliče VV o jedno poslanecké křeslo, tedy o sílu, která by také prosazovala program VV. Kdyby pan Huml hned kandidoval za CSSD, tak by i nás ušetřil několikaměsíčních útrap, které byly vedeny s cílem najít si důvod jak přesedlat. Jen připomínám, že jde už o třetí přestup, od SNK ED k VV, teď k ČSSD. Kdo ví, jestli bude poslední...," doplnil John.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Catering

Tvrdíte, že jste catering za skoro 20 mega podědila po předchozí vládě, ale smlouvu jste podepsala vy. Proč? Proč podepisovat něco, s čím máte problém? Co by se stalo, kdybyste ji nepodepsala? Byly tam třeba nějaké sankce nebo něco podobného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Marková: Případ Natálie Vachatová

22:01 Marková: Případ Natálie Vachatová

aneb Sáhněte jim na peníze a ten kvíkot by jim záviděla smečka podsvinčat