Macek: Úžasný ministr školství Dobeš. Jeho diplomku strhali

24.11.2011 9:26 | Zprávy

EXKLUZIVNĚ pro ParlamentníListy.cz komentář Miroslava Macka

Macek: Úžasný ministr školství Dobeš. Jeho diplomku strhali
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Pokud si ještě vzpomínáte, dávná diplomka ministra školství Dobeše u dnešních hodnotitelů, kteří ovšem nevěděli, k čí práci se vyjadřují, kvalitou zcela propadla. Byl jsem tedy velmi zvědav, kdo byl jeho tehdejší školitel a hodnotitel a zda-li si bude pamatovat na Dobešovu práci a hlavně na tu svoji hodnotitelskou.

Jak se ukázalo, byl to profesor Vladimír Smékal a pochopitelně si na nic nepamatuje. Zajímavé je ovšem to, že dělá ministrovi školství poradce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Miroslav Macek

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co je pro vás důležitější?

Stabilní vláda nebo váš osobní chtíč být ministrem? Podle všeho můžete být jako nominant na ministra překážkou v jejím sestavení. A viděl jste ten průzkum, kde si vás za ministra nepřeje ani většina dotazovaných?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): Budu hlasem těch, kteří často nejsou slyšet

6:14 Ančincová (Piráti): Budu hlasem těch, kteří často nejsou slyšet

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k cílům k následujícím čtyřem rokům v Poslanecké sněm…