Paulczyňski (ODS): Kupte své manželce burku, nebudou

03.08.2010 7:40

EU se zbláznila a zahájila proces vlastního sebezničení.

Paulczyňski (ODS): Kupte své manželce burku, nebudou

Kupte své manželce burku, protože to vypadá, že ji bude brzo potřebovat. EU se totiž zbláznila a zahájila proces vlastního sebezničení. Po normě na ohyb banánu,  přímost okurek, zákazu rtuťových teploměrů a zavedení úsporných žárovek se sociální inženýři v Bruseli vrhli jinam

Kaddafího výrok, že není třeba násilí protože islám dobude Evropu dělohami svých žen je blíže než si myslíme. Evropa má totiž demografický deficit. A rozhodla se ho vyrovnat imigrací muslimů.

Desítky milionů muslimů (snad až 56 milionů) se zanedlouho dostaví v rámci v tichosti započatého procesu známého jako EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) alias barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování.

A v rámci nesvéprávnosti kterou jsme přijali podpisem Lisabonské smlouvy bude rozdělovat kvóty. I kdybychom nakrásně nesouhlasili, nemáme právo veta.

Při míře nezaměstnanosti, se kterou se naše ekonomika potýká, mne zajímá, zdali takoví imigranti budou pracovat a platit daně, či zda zatíží sociální systém ještě více než je tomu dosud. Zkušenosti z Evropy říkají, že bé bude správně.

Také se obávám, že multikulturní obohacování  obyvatelstvem Maroka, Alžírska, Tuniska, Egypta, Jordánska, Palestinsky, Sýrie, Libanonu či Turecka, což jsou země které podepsaly barcelonský proces přivodí spíš problémy než nějaký přínos.

Zákaz burek ve Francii, referendum ve Švýcarsku o stavbě mešit, či politika Geerta Wilderse jakby neexistovaly. Úřednický moloch Bruselu se prostě pomátl na rozumu.

Jak říká Geert Wilders: "Evropa, kterou jste znali, se rychle mění. Většina z vás asi navštívila její nejznámější symboly: Eiffelovu věž, Trafalgarské náměstí, vykopávky starého Říma a možná amsterodamské kanály. To vše dosud stojí na svých místech a vypadá zhruba stejně, jako před staletím.

Jenže ve všech těch městech, někdy jen pár bloků od hlavních turistických atrakcí, najdete jiný svět, svět, kam turista zabloudí jen málokdy - a o kterém se nepíše v turistických průvodcích. Je to paralelní svět s paralelní společností, vytvořený masovou imigrací muslimů. Po celé Evropě se objevuje nová realita - plně muslimské čtvrti, kde žije jen minimum domorodých Evropanů a kam domorodec raději nezabloudí. A pokud zabloudí, může toho litovat. Což se týká dokonce i policistů. Je to svět ošátkovaných žen, v oděvech podobných neforemným stanům, s kočárky a houfy malých dětí. Jejich manželé, nebo pokud chcete otrokáři, kráčejí tři kroky napřed. Na spoustě nároží najdete mešity. Nápisy na obchodech jsou vyvedeny v cizí, vám nesrozumitelné řeči. Není snadné najít nějakou ekonomickou aktivitu. Tak vypadají muslimská ghetta, kontrolovaná náboženskými fanatiky. Muslimské čtvrti, které jako houby po dešti vyrašily ve všech západoevropských městech. Stavební kameny k budoucímu dobytí evropského teritoria, k němuž dochází postupně, po jednotlivých ulicích, městských čtvrtích a městech."

V Evropě dnes žije na pětapadesát milionů muslimů. Universita v San Diegu nedávno odhadla, že během pouhých dvanácti let vytvoří muslimové šokujících 25 % evropské populace. Bernhard Lewis předpověděl muslimskou většinu k závěru tohoto století.

Jenže to jsou jen čísla - čísla, na nichž by nebylo nic špatného, kdyby muslimští imigranti upřímně usilovali o asimilaci. Tomu ale naznačuje máloco. Pewovo studijní centrum [the Pew Research Center] oznámilo, že u poloviny francouzských muslimů převyšuje loajalita k islámu loajalitu vůči Francii. Třetina francouzských muslimů není proti sebevražedným útokům. Britské Centrum pro společenskou soudržnost [British Centre for Social Cohesion] hlásí, že třetina muslimských studentů v Británii by si přála žít ve světovém kalifátu. Podle jedné holandské studie plná polovina holandských muslimů připouští, že „pociťuje pochopení" vůči útokům z 11. září.

Muslimové po nás chtějí "respekt". A my jim náš respekt prokazujeme. Naše elity se nebrání ústupkům. Kapitulujeme.

A tak běžte a kupte manželce burku, nebudou.

Psáno pro blog.iDnes.cz

Dále čtěte:                                                                                                              

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Paulczynski.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Starosta Hocke: Rok 2020 se ponese ve stavebním duchu

16:50 Starosta Hocke: Rok 2020 se ponese ve stavebním duchu

Město Turnov plánuje i v roce 2020 věnovat podstatnou část svého rozpočtu na stavby či rekonstrukce.…