Petr Hájek: Jsem kryptofašista. Doznávám se

04.08.2011 13:11

Doznání kryptofašisty. Vicekancléř Petr Hájek pro ParlamentníListy.cz.

Petr Hájek: Jsem kryptofašista. Doznávám se
reklama

Kdyby bylo žhavé léto, myslel bych si, že Borisi Šťastnému, známému poslanci za ODS (a mému kamarádovi) přeskočilo z horka. Takto musím připustit, že ví, co dělá a říká. On i jeho stranický kolega, pražský primátor Svoboda.

Vyjádření náleží k tématu:
Praha plná úchylných gayů. S podporou primátora z ODS, zuří Hájek

A oni to opravdu vědí. Nezbláznili se. Jen se zmýlili a teď na to přišli. Určitě se právě se svými skutečnými politickými druhy přivazují ke stromům na Šumavě. Anebo je to ještě jinak, a pak je jejich postoj k chystanému karnevalu homosexuálů užitečnou ilustrací současného stavu ODS. Nikoli klausovsko-havlistická schizofrenie, do níž ji zavlekl M. Topolánek, ale vítězství havlismu v ODS na celé čáře.

Nátlaková akce homosexuálů, která proběhne v Praze pod pěkným českým názvem Gay parade, totiž není nevinnou legráckou. Je vážnou politickou demonstrací určitého hodnotového vidění světa. Světa, v němž klasická rodina již nehraje žádnou roli. V němž hluboké národní tradice a kulturní kořeny ožírá obluda multikulturalismu. Světa, v němž sexuální či jakákoli jiná deviace je povýšena na ctnost, abnormalita na normu, destrukce společnosti na posvátný Pokrok. Kde občanské svobody nahradila lež takzvaných lidských práv a první mezi nimi, svobodu projevu, cenzura politické korektnosti, jak se dnes politicky korektně říká obyčejnému pokrytectví.

Klausův Hájek předpověděl dobu ledovou. Zcela vážně
Kriminál za transparent. Hájek: Profízlované Česko, estébácká média
Za vznikem strany TOP 09 stál Topolánek, naznačil Hájek

Začne-li se politik zaklínat „xenofobií", je přece jasné, do jakého tábora patří. Vždyť kdo upírá deviantním spoluobčanům právo veřejně demonstrovat za prosazení hodnotového světa, v němž již řadu let je jediným „ohroženým druhem" typicky běloch, heterosexuál a křesťan, v němž občanské ctnosti jako vlastenectví jsou denně vystaveny plivancům na mediálním pranýři? Šokující však je, když se tohoto pokřiveného hodnotového světa zastává a dokonce ho svou autoritou „zaštiťuje" údajně pravicový primátor či poslanec.

Ne že by také oni neměli mít svobodu své jistě hluboce prociťované názory veřejně vyjadřovat. Ale zřejmě si spletli politickou stranu za niž kandidovali - a jako poctiví lidé by ji proto měli opustit. Nebo, což je horší možnost (s použitím slovníku Borise Šťastného), jde o stranu kryptosocialistickou. Obávám se, že B je správně. Alespoň v silných křídlech, jež tito významní politici v ODS reprezentují. Voliči nám již za pár měsíců řeknou, zda reprezentují také je.

A už jen poznámku: Pokud jsou Ladislav Bátora a D.O.S.T „kryptofašistickou", strukturou, tedy představují „hnutí směřující k potlačení lidských práv a svobod", měl by na ně pan Šťastný podat trestní oznámení. V tom případě ať ho podá také na mě.

Petr Hájek, zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Petr Hájek

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Válková (ANO): Byla jsem v Chánově, v Janově, znám různé lokality

19:02 Válková (ANO): Byla jsem v Chánově, v Janově, znám různé lokality

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny dne 12. května 2021 k návrhu poslanců Lucie Šafránkové, To…