Premiér Nečas: Primátor Svoboda má plnou podporu vedení ODS

21.05.2013 19:43

Primátor Svoboda má plnou podporu vedení Občanské demokratické strany, je to velmi kvalitní primátor, který udělal obrovské množství práce pro Prahu.

Premiér Nečas: Primátor Svoboda má plnou podporu vedení ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

 

Politikaření, intrikaření a destrukce, což je teď zřejmě součástí politiky TOP 09, pro Prahu nemůže dopadnout dobře. Odstranit takto kvalitního, dobrého primátora je prostě politická i lidská hloupost. Uvidíme, zda je to součást nějakého destruktivního trendu v rámci TOP 09 vzhledem k tomu, že víme o velmi úzkých konzultacích vedení pražské TOP 09 s celostátním vedením, tak bychom tím nebyli překvapeni.
 
RNDr. Petr Nečas
 předseda vlády
 předseda strany
 člen regionální rady
 poslanec PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Vlada.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Zachránili jsme úrodnou půdu ve Hněvotíně

6:27 Jurečka (KDU-ČSL): Zachránili jsme úrodnou půdu ve Hněvotíně

Komentář na facebookovém profilu ke spolupráci se Spojenci - Koalice pro Olomoucký kraj