Riedlová Puškašová (VV): Úmysl zbavit policii nezávislosti je evidentní

01.09.2012 20:47

Opoziční zastupitelka za VV ve Stanovicích, šéfka karlovarské krajské rady strany Soňa Riedlová Puškašová podala na karlovarském magistrátu námitku proti návrhu nového územního plánu obce. Podle jejího názoru je špatně zpracovaný a zatímco Stanovicím by nepřinesl nic dobrého, značný osobní prospěch by z něj mohl mít zastupitel obce a společníci jeho firem.

Riedlová Puškašová (VV): Úmysl zbavit policii nezávislosti je evidentní
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Logo Věcí veřejných

Krajská rada Věcí veřejných Karlovarského kraje vyzývá Poslanecký klub Věcí veřejných, aby využil všechny nástroje a upozornil na porušení základních demokratických principů právního státu, stejně jako na porušení ústavy odvoláním Policejního prezidenta Petra Lessyho.

Z kroku vlády a způsobu odvolání Policejního prezidenta je zcela evidentní jasný úmysl zbavit Policii ČR nezávislosti, jak tomu bylo před nástupem Petra Lessyho, kdy nebyla otevřena jediná korupční kauza a byl bezostyšně tunelován náš stát a daňoví poplatníci okrádáni.

Kauza Davida Ratha a Vlasty Parkanové jsou jasným důkazem toho, co široká veřejnost dávno tušila - peníze z předražených veřejných zakázek putovaly do kapes reprezentatů ve vysokých patrech politiky. To byl a stále je pravý důvod proč byl vyvíjen nátlak na policii a její vyšetřovatele z řad politiků a neochota řešit tyto kauzy.

Soňa Riedlová Puškašová, Předsedkyně Krajsé rady

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Veciverejne.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Příliš mnoho, příliš rychle a za jakoukoli cenu

19:21 Premiér Babiš: Příliš mnoho, příliš rychle a za jakoukoli cenu

Projev předsedy vlády Andreje Babiše na IV. Demografickém summitu v Budapešti