Rouček (ČSSD): Vzdělávací seminář pro zástupce nevládních organizací

27.09.2011 4:52 | Zprávy

Dne 23. září 2011 proběhl v prostorách školícího střediska Státního veterinárního ústavu v Praze Suchdole vzdělávací seminář "Občané Evropy, EU a nevládní organizace".

Rouček (ČSSD): Vzdělávací seminář pro zástupce nevládních organizací

V rámci semináře určeného zástupcům nevládních organizací v České republice vystoupili i dva europoslanci sociálně demokratické frakce MUDr. Olga Sehnalová a Dr. Libor Rouček.

Oba detailně představili své hlavní úkoly na půdě Evropského parlamentu a pohovořili o aktuálních tématech, které momentálně řeší. Řeč tak byla u Olgy Sehnalové například o chystané bruselské konferenci o využívání strukturálních fondů v oblasti dopravy, o evropském týdnu mobility a českých aktivitách blízkých prostředí neziskových organizací v podobě seminářů o ochraně spotřebitele či podpoře diabetiků. Libor Rouček se zaměřil na své povinnosti plynoucí z postu místopředsedy Evropského parlamentu a ve svém příspěvku akcentoval především oblast lidských práv a zahraniční politiky Unie s konkrétními příklady z právě proběhlé pracovní návštěvy Arménie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…