Ruml (KSČM): V Hostinném na Trutnovsku je situace je katastrofální

02.06.2013 20:30 | Zprávy
autor: kscm.cz

Další vyjádření Otakara Rumla prvního náměstka hejtmana Královéhradeckého kraje (KSČM) k povodňové situaci v Královéhradeckém kraji

Ruml (KSČM): V Hostinném na Trutnovsku je situace je katastrofální
Foto: Facebook.com
Popisek: Povodně 2013

"Celé dopoledne jsme byli v terénu a mapovali povodňovou situaci v Královéhradeckém kraji," informoval po odpoledním jednání povodňové komise náměstek hejtmana Otakar Ruml (KSČM). "Na většině míst, kde se vodní toky vylily z břehů, se situace v průběhu dne zklidnila. Bohužel, v Hostinném na Trutnovsku napáchal vodní živel obrovské škody. Situace je zde katastrofální. Lidé byli evakuováni ze zaplavených domů, navíc zde došlo k velkým sesuvům půdy," uvedl Ruml a dodal, že povodňová komise se sejde opět v pondělí, aby posoudila vývoj situace a další postup kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lochman (STAN): Jen kosmetické opatření, které problém neřeší

6:14 Lochman (STAN): Jen kosmetické opatření, které problém neřeší

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zastropování marže pumpařů.