Škárka: Bárta Napoleon? Ne, spíše zločinec Hitler

23.05.2012 16:53

Věcem veřejným nevadí hitlerovské metody.

Škárka: Bárta Napoleon? Ne, spíše zločinec Hitler
Foto: Vladimír Škarda
Popisek: Jaroslav Škárka u soudu s Vítem Bártou
reklama

Když jsem si dnes přečetl, že se odsouzený Vít Bárta vrací se vší slávou do VV-ABL, nevěřil jsem. Věci veřejné ztratily poslední zbytky pudu sebezáchovy nebo se dokonce rozhodly spáchat politické harakiri. Jejich volební preference již nyní „atakují“ nulu a tímto krokem se k ní nezadržitelně přiblíží. K návratu do VV vyzvalo Bártu údajně Grémium a regiony. I když si moc nedovedu představit, kdo „veverkám“ v regionech zůstal. Podle posledního trendu poklesu členů odhaduji, že to bude tak patnáct lidí. Z toho bude třetina Bártových příbuzných, druhá třetina zaměstnanci ABL a zbytek nejspíše nesvéprávní, kteří by měli vrátit občanky. Nicméně se to tak událo a imaginární členové Bártu vyzvali k návratu a tak se i stalo.

Horší ovšem je jiná stránka věci. Do VV se legitimně vrací psychopat, který v rámci svého obrazu o své neomylnosti považuje pouze svůj názor za správný. Jeho oblíbenou nátlakovou hrou při jednáních bylo procházení se s mečem či jinou zbraní v ruce, agresivní a teatrální výkřiky, napadání protivníků a další. A v rámci politického vzestupu se neštítil používat jakékoliv metody. Metody špehování politických konkurentů, jak se o tom přesvědčili někteří starostové v Praze, špehování jejich rodin, jejich života. Metody zastrašování neposlušných členů strany, metody uplácení, korupce, podivného financování i metody vydírání. O všem uvedeném jsou důkazy, které má v rukou policie. Nejsou to metody hodně podobné při cestě Adolfa Hitlera k moci v Německu? A Věci veřejné přijetím Bárty zpět do čela strany tyto metody legitimizují. A dvěma „největším“ bojovníkům proti neřádům v politice Radku Johnovi a Tomáši Jarolímovi to nevadí. Pravda Radek John se svou STBáckou minulostí a následným tunelováním VZP přes Ora print toho moc říkat nemůže. A Jarolím se už dlouho pohybuje mimo realitu tohoto světa se svými „duchovními“ úlety.

Věci veřejné tak ukázaly, že nejsou schopny obrody a Bárta stále finančně i osobně tahá za nitky svého projektu. VV nejsou stranou, pouze a jen nástrojem k uchopení moci Vítem Bártou s využitím hitlerovských metod prostřednictvím bezpečnostní agentury ABL (dnes MARK2-Corporation). A na to společnost nesmí zapomenout. „Veverkám“, za zády s ABL a v čele s Bártou, není možné věřit.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Jaroslav Škárka

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): K oklamání řidičů používají pašeráci nový trik – přeřežou dveřní panty

18:50 Zdechovský (KDU-ČSL): K oklamání řidičů používají pašeráci nový trik – přeřežou dveřní panty

Čeští řidiči kamionů se stále musí potýkat s nelegálními migranty, kteří jim násilně vnikají do vozů…