Sobotka (ČSSD): Chceme nové volby

10.04.2012 20:05 | Zprávy
autor: cssd.cz

Chování pravicových stran připomíná rabování dobytého města.

Sobotka (ČSSD): Chceme nové volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka

Ve hře jsou stamiliardy, jak je zřejmé už od případu ekologické superzakázky. Když to nevyšlo tam, vyjde to jinde. Bingo představuje zajištění soustavného hotovostního toku veřejných peněz do privatizovaných penzijních fondů, zdravotního pojištění, školného, církevních náhrad – nové a nové nápady jen prší

Situace na bojišti se mění každým okamžikem, učíme se z díla, kterým nás provází dobrý voják Švejk.

Pozorovatel současné české politické scény by měl mít tuto knihu stále po ruce. Demisi Věci veřejné daly – nedaly. Na vyhlídku rychlých předčasných voleb reagovaly ještě rychlejší zpátečkou. Včerejší vládní krizi překryje ta zítřejší. Je otázka, jestli to česká demokracie přežije.

Nejprve, o co tu jde. Chování pravicových stran připomíná rabování dobytého města. Ve hře jsou stamiliardy, jak je zřejmé už od případu ekologické superzakázky. Když to nevyšlo tam, vyjde to jinde. Bingo představuje zajištění soustavného hotovostního toku veřejných peněz do privatizovaných penzijních fondů, zdravotního pojištění, školného, církevních náhrad – nové a nové nápady jen prší.

A vedle toho jsou tu mohutné podzemní řeky veřejných peněz, které poznáváme z různých odposlechů. S novou naléhavostí čteme sdělení z veřejné výroční zprávy BIS z roku 2007:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna (SPD): Pod tlakem dochází k deformaci hodnot, což je vydáváno za pokrok

20:16 Foldyna (SPD): Pod tlakem dochází k deformaci hodnot, což je vydáváno za pokrok

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k deformacím hodnot.