Suverenita přivítala Merkelovou vejci a slepicemi

08.04.2012 10:31 | Zprávy

Suverenita (SBB) v úterý 3. dubna ve 13:30 při příjezdu kancléřky Merkelové demonstrovala proti diktátu Bruselu.

Suverenita přivítala Merkelovou vejci a slepicemi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková

Na Prašný most na Pražském hradě, kudy německá kancléřka projížděla, přivezla Suverenita (SBB) živé spokojené slepice a stovky vajec. Suverenita (SBB) tak vyjádřila dík kancléřce Merkelové za strmý nárůst ceny vajec v důsledku nejnovějších směrnic EU z oblasti zlepšování kvality života drůbeže. „Připomněli jsme Angele Merkelové, že české národní zájmy jsou v protikladu s její politikou likvidace zbytků státní suverenity členských zemí EU, vytváření evropské fiskální unie, udržování měnové unie nesmyslným naléváním peněz do beznadějně zadlužených zemí a vůbec dominantního postavení Německa v evropských rozhodovacích procesech,“ uvedl místopředseda Suverenity (SBB) Václav Musílek.

Slepice a vejce jsou nejčerstvějšími symboly škod páchaných bruselskou byrokracií zaštítěnou politiky, kteří nevidí a neslyší, že jejich eurofederalistické projekty krachují a prosazují je jenom proto, že na nich závisí jejich politická budoucnost. Proto vítaly Angelu Merkelovou se Suverenitou i živé slepice. Dali jsme jasně najevo, že žádáme evropské politiky jejího typu, aby přiznali svou chybu a vrátili EU ke jejím kořenům, tedy k výhodné spolupráci rovnoprávných a suverénních národních států.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Suverenita - blok Jany Bobošíkové

Jan Kuchař byl položen dotaz

zdravotní péče

Pane Kuchaři, nemyslíte, že na to vašem návrhu je smutná jedna věc, a to, že tu chybí dostatečná zdravotní péče, a že je třeba kvůli ní jezdit za hranice? Ono totiž problém není jen na hranicích, ale skoro všude, a to i ve městech. Lékařů je prostě málo. A co s tím vaše vláda udělala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Bitcoiny ano, ale garáže pro armádu nejsou

8:35 Vích (SPD): Bitcoiny ano, ale garáže pro armádu nejsou

Modernizace výcvikových zařízení Armády ČR za 1,8 miliardy v předchozích letech byla narušená velkým…