Tradiční koncert Věcí veřejných na druhý svátek vánoční

26.12.2012 19:11 | Zprávy

26. prosince se uskutečnil v Betlémské kapli tradiční vánoční koncert Věcí veřejných za doprovodu Rožmberské kapely. Částka zhruba 12 tisíc korun, kterou se podařilo vybrat na dobrovolném vstupu, poputuje tradičně na charitativní účely.

Tradiční koncert Věcí veřejných na druhý svátek vánoční
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vánoční stromek

V Betlémské kapli na pražském Starém městě se v dnešní odpoledne na hodinu rozezněly vánoční skladby za doprovodu Rožmberské kapely. Uměleckým vedoucím účinkující kapely je Mariano Mesany, který je současně společně s Františkem Pokem zodpovědný za úpravu skladeb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Veciverejne.cz

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štefec (Stačilo!): Kolik vlastně existuje Českých republik?

18:05 Štefec (Stačilo!): Kolik vlastně existuje Českých republik?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odvádění pozornosti od skutečnosti vytvářením umělý…