Vandas (DSSS): Předvolební módní trendy

12.08.2016 9:00

S blížícím se říjnovým termínem krajských voleb se také vyjasnilo, kdo v jakém kraji bude kandidovat. Vedle zavedených stran a hnutí se často objevují regionální uskupení i strany, které jsou úplně nové, a tedy pro voliče neznámé.

Vandas (DSSS): Předvolební módní trendy
Foto: Tomáš Vandas
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Co je však nepřehlédnutelné, to je jakýsi „módní trend“, který se v současné politice objevuje. Na mysli mám výraznou profilaci některých stran jako protiislámské a protiimigrační. Na tom by jistě nebylo nic špatného, pokud by se nejednalo o účelový kalkul, jak nachytat nespokojené voliče. Dnes je totiž nacionalistou skoro každý, včetně vládního  disidenta Babiše. Ještě chybí, aby se tak národní tématiky chopil Kalousek.
 
Dělnickou stranu nikdo z vypočítavosti podezírat nemůže. O hrozbě imigrace jsme varovali již před několika lety, já osobně jsem za to vyfasoval flastr u soudu, tedy v době, kdy mnozí dnešní horliví národovci nadšeně tleskali tomu, jak státní moc zatočila s těmi nebezpečnými extremisty.
 

Tomáš Vandas

  • DSSS
  • předseda DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci
 
Byli jsme to my, kdo před lety chránil v rizikových lokalitách slušné občany před nepřizpůsobivými individui a cikánskými násilníky. Vždy jsme stáli na straně práva a spravedlnosti. Zůstali jsme stejní a názory nezměnili. Na rozdíl od mnohých rychlokvašek.
 
I proto jsem přesvědčen, že hlas kandidátkám DSSS je správnou volbou!
 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

Děláte dost?

Nejdříve vás odcituji: „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně“. Není ale navýšení důchodů dáno ze zákona? A druhá věc, myslíte, že dočasné snížené spot...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátorka Pfeffer Ferklová: Zrekonstruovaná Goethova lávka byla slavnostně otevřena

16:05 Primátorka Pfeffer Ferklová: Zrekonstruovaná Goethova lávka byla slavnostně otevřena

V Karlových Varech byla slavnostně otevřena zrekonstruovaná Goethova lávka. Spojnice pro pěší od Cís…