Vandas (DSSS): Předvolební módní trendy

12.08.2016 9:00 | Zprávy

S blížícím se říjnovým termínem krajských voleb se také vyjasnilo, kdo v jakém kraji bude kandidovat. Vedle zavedených stran a hnutí se často objevují regionální uskupení i strany, které jsou úplně nové, a tedy pro voliče neznámé.

Vandas (DSSS): Předvolební módní trendy
Foto: Tomáš Vandas
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Co je však nepřehlédnutelné, to je jakýsi „módní trend“, který se v současné politice objevuje. Na mysli mám výraznou profilaci některých stran jako protiislámské a protiimigrační. Na tom by jistě nebylo nic špatného, pokud by se nejednalo o účelový kalkul, jak nachytat nespokojené voliče. Dnes je totiž nacionalistou skoro každý, včetně vládního  disidenta Babiše. Ještě chybí, aby se tak národní tématiky chopil Kalousek.
 
Dělnickou stranu nikdo z vypočítavosti podezírat nemůže. O hrozbě imigrace jsme varovali již před několika lety, já osobně jsem za to vyfasoval flastr u soudu, tedy v době, kdy mnozí dnešní horliví národovci nadšeně tleskali tomu, jak státní moc zatočila s těmi nebezpečnými extremisty.
 
 
Byli jsme to my, kdo před lety chránil v rizikových lokalitách slušné občany před nepřizpůsobivými individui a cikánskými násilníky. Vždy jsme stáli na straně práva a spravedlnosti. Zůstali jsme stejní a názory nezměnili. Na rozdíl od mnohých rychlokvašek.
 
I proto jsem přesvědčen, že hlas kandidátkám DSSS je správnou volbou!
 
Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Co jsme my odmítli, Fialova vláda nadšeně přijala

12:06 Schillerová (ANO): Co jsme my odmítli, Fialova vláda nadšeně přijala

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vývoji Green Dealu