Snaha zmrazit důchody a zvýšit DPH povede nejspíš k tomu, že si tuto vládu lidé zapamatují jako vládu, která je chtěla ožebračit.
Hodně lidí si ji zapamatuje i jako vládu, která se chystala zatočit s korupcí, ale nějak se jí to nepodařilo. Otázkou je, zdali se s ní chystala zatočit doopravdy, anebo jenom na oko. Řekla bych, že jediné, co v boji proti korupci tato vláda dokázala, je vynalezení pojmu odklánění peněz. Copyright na tento termín má jeden její bývalý ministr.
Vzpomínat se na tuto vládu bude i jako na vládu, která není schopná čerpat evropské dotace. Jde o peníze, které mohou být použity na zvelebení této země. Těžko říci, zdali je páni ministři nečerpají z lenosti, anebo z neschopnosti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



