Vláda: CzechInvest vytvoří tisíce pracovních míst

01.10.2011 20:44 | Zprávy

Tisíce nových pracovních míst vznikne díky novým produktům a službám agentury CzechInvest. Zároveň tak půjdou i miliardy korun ročně do HDP České republiky.

Vláda: CzechInvest vytvoří tisíce pracovních míst
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Exministr Martin Kocourek

Ministerstvo průmyslu a obchodu, do jehož působnosti CzechInvest patří, si novými projekty agentury klade za cíl především zlepšení konkurenceschopnosti české ekonomiky.

„Právě s tímto cílem ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo zásadní koncepční dokumenty, zejména Strategii mezinárodní konkurenceschopnosti, které teď agentura CzechInvest uvádí do praxe v podobě nových opatření a služeb na podporu podnikání," uvedl ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek.

Agentura CzechInvest je klíčovým nástrojem rezortu pro zavádění strategií zejména v oblasti posilování malého a středního podnikání, rozvoje investic a podpory inovací. Nové služby agentury reagují na potřebu přizpůsobit se aktuálním trendům a rozvoji českého hospodářství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lochman (STAN): Jen kosmetické opatření, které problém neřeší

6:14 Lochman (STAN): Jen kosmetické opatření, které problém neřeší

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zastropování marže pumpařů.