„Další fake news pravověrných covidových zvrhlíků odhalena?“ Komentátor sledoval společné vystoupení Babiše a Fialy. Má jasno

03.12.2021 16:48 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Očkovat občany proti covidu za každou cenu? To je podle komentátora Tomáše Vyorala jediným cílem vládnoucích elit, ať už končící vlády Andreje Babiše, tak nastupující Petra Fialy. A že bude očkování dětí dobrovolné, jak ujistil premiér v demisi Babiš? O tom Vyoral pochybuje a zde jsou důvody.

„Další fake news pravověrných covidových zvrhlíků odhalena?“ Komentátor sledoval společné vystoupení Babiše a Fialy. Má jasno
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Spojení premiéři. Andrej Babiš a Petr Fiala společně podpořili iniciativu Naočkujme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům. Jak toto jednotné vystoupení vnímáte?

Jako důkaz citátu neznámého klasika, že kdyby volby něco změnily, už dávno by je zrušili. Je myslím minimálně zajímavé si všimnout, jak jde všem papalášům, kteří jsou pouhými pohůnky skutečných majitelů klíčů, jen a jen o očkování, tečkování, očkování. Nikoliv o zdraví, prevenci a léčení. Jen očkování za každou cenu. Mimochodem, kde je ta údajná tečka, jak nám doposud v Goebbelsově stylu předesílali polodementní rádoby novináři z mainstreamových médií a vládnoucí mozkoví a charakteroví mrzáci? Vypadá to zatím na trojtečku s ručením omezeným. Pak čtyřtečku, pětitečku… Takže další fake news, dezinformace, hoax a lež pravověrných covidových zvrhlíků odhalena?

Anketa

Má Miroslav Kalousek šanci stát se prezidentem České republiky?

2%
96%
hlasovalo: 14298 lidí

Babiš hovořil i o chystaném očkování dětí a ujistil, že bude zcela dobrovolné. Věříte tomu?

Orwell musí rotovat v hrobě. Samozřejmě, že očkování nebude dobrovolné. Podobně jako je tomu nyní, kdy očkované děti – stejně jako očkovaní obecně – mají privilegia a výhody, zatímco neočkovaní – nepodvolení, kteří jsou diskriminováni, segregováni a buzerováni o řád více, jsou těmi nahoře v rozporu s Ústavou a platnými zákony považováni takřka za podlidi. Ukázalo se, že vládnoucí garnituře – a je jedno, která je zrovna u kormidla – se nedá věřit ani křivý nos mezi očima. Vydírání zvou motivací, povinnost dobrovolností a lež a nenávist pravdou a láskou. Babiše nevyjímaje, ba naopak. A očkování malých dětí, které jím i dle samotných svědků covidových prakticky nejsou ohroženy, je chucpe na kvadrát.

Prezident Miloš Zeman se vyslovil pro povinné očkování. Jaký je váš názor na takovýto výrok?

Miloš Zeman se obrátil proti České republice a proti jejím občanům, kteří ho většinově zvolili. Bohužel se z něj stal covidový zvrhlík a fanatik podporující zcela nepokrytou koronafašistickou totalitu. Jeho výstupy v akvárku a la Hannibal Lecter, které mají opět propagandisticky ukázat, jak je ten covid strašně hustě kruto přísně nebezpečný, jsou už takovou fraškou, že se jí musí smát každý rozumný člověk, který nemá hlavu jen na to, aby mu nesněžilo do jícnu.

Podle předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen je na čase začít diskutovat o povinné vakcinaci v jednotlivých zemích EU. Komise ovšem nemá právo do této věci členským zemím mluvit. Opět se zeptám na váš názor na tato slova.

Jde o globalistickou agendu, která byla některým lidem s konceptuálním myšlením a s přehledem ohledně celosvětových procesů řízení jasná od začátku Hry na covid. Takže tyhle tendence nikterak nepřekvapují. Nepřekvapuje mě ani tato pravověrná a uvědomělá snaha Leyenové a EU sojuzu sama o sobě. A překvapivé to není ani vzhledem k tomu, do čeho všeho EU členským zemím mluví a jak korupčně, tedy pardon, dotačně, se vůči jednotlivým zemím i subjektům chová. Jinak jde samozřejmě o věc, po které je soudruhům z EUSSR houbelec.

Máte pocit, že k povinnému očkování nakonec nevyhnutelně dojde?

Zcela nepochybně. Je to jasné od samého začátku koronavirové politické, nikoliv zdravotnické pandemie. A jak často opakuji, nám se stačí jen dívat do Německa, co probíhá tam. Protože coby kolonie a de facto další ze spolkových zemí jsme nuceni ho následovat. Respektive naše rádoby elity dostanou befel a musí konat v souladu s ním.

Rakousko se ponořilo do lockdownu. Tedy, kromě politických elit. Kancléř Schallenberg, prezident Van der Bellen a další vrcholní politici se bez roušek a odstupů účastnili benefičního galavečera, který živě přenášela televize ORF. Všichni prý byli testováni na koronavirus, a tak je vše v pořádku. Je to skutečně v pořádku?

Samozřejmě, že není a že v normálním světě by tihle ošípanci byli dávno defenestrováni. Jde o jasná gesta a symboliku vůči plebsu: všichni jsme si rovni, jen někteří rovnější. Pokoření, podvolení, ponížení podobně jako roušky, respirátory, zákazy vycházení nebo zákazy stýkat se s vlastní rodinou, které platí jen pro plebs. Budu se posté opakovat, ale kdyby zde hrozila tak šílená a smrtelná nemoc, jak nám neustále oni bafuňáři za pomocí mediálních hlásných troubů bulíkují, tak by tihle frajeři byli jako první s hnědými trenkami zalezlí ve skafandrech a v podzemních krytech. Mimochodem, všimněte si, jak se Rakousko vybarvilo a zešílelo poté, co se zbavili Kurze. A je zajímavé, že Rakousko je v lockdownu, když tam – alespoň dle pohrobků Rudého práva – všichni tak poslušně a nadšeně dodržují veškeré státní totalitní restrikce.

Anketa

Necháte/nechali byste očkovat své malé dítě proti covidu-19?

12%
84%
hlasovalo: 42809 lidí

Nová předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová zajistila, aby své místo ve Sněmovně měla i vlajka EU.  Měly by tam podle vás být jen české symboly, nebo udělala dobře?

V naší Sněmovně by měly dle mého být jen naše české, moravské a slezské symboly. Na druhou stranu mě nepřekvapuje, že mopslík a lokaj se musí svým páníčkům zavděčit všude a za každou cenu.

Prezident Miloš Zeman v těchto dnech pořádá schůzky s kandidáty na nové ministry, někteří představitelé opozice namítají, že to je zbytečné a že by Zeman měl Fialovy nominanty bez odkladu schválit. Nyní nastoleným procesem prý jen vše zdržuje. Jaký je váš názor?

Tak prezident Zeman sám na videu z nemocnice zmínil, že kdo získá čas, získá všechno, takže něco na tom zdržování být může. Na druhou stranu já jsem přívržencem toho, aby prezident a politik obecně nebyl jen kývačem, kladečem věnců a loutkou na podpisy.

Rusko odstartovalo u hranic Ukrajiny vojenská cvičení, ve kterých participuje na 10 tisíc mužů. Ruský prezident varoval NATO, aby na území Ukrajiny neumisťovalo útočné rakety, což označil za překročení pomyslné červené čáry. Šéf NATO Jens Stoltenberg zase prohlásil, že Rusko zaplatí vysokou cenu, pokud se vůči Ukrajině dopustí agrese. Zastaví se podle vás toto řinčení zbraní, nebo se v Evropě odehraje další válka?

V Evropě probíhá už několik válek, ať už ta covidová, vedená vládními garniturami proti drtivé většině obyvatel, nebo migrační. Mám obavy – ač doufám, že liché, že na území Evropy opět a zase vypukne, nebo se rozroste z oněch výše zmíněných, válka horká. Jinak je až úsměvné, jak je Rusko, které vojensky působí prakticky výhradně uvnitř svých hranic, neustále mediálními negramoty a politickými farizeji označováno za agresora, zatímco takoví Američani šířící demokracii humanitárním bombardováním po celém světě a mající své základny, ať už oficiálně, neoficiálně nebo pod záštitou NATO, prakticky všude, jsou velebeni coby mírotvorci a spasitelé všehomíra.

Ve Francii se opět hovoří o potenciální aktivaci nouzového plánu, kdy by bylo nutné vypínat elektřinu na dvě hodiny v jednotlivých krajích, aby nedošlo ke zhroucení celé sítě. Jde podle vás o známku selhávání unijní energetické politiky, nebo je v tom něco jiného?

Na jednu stranu jde o známku selhání unijní neenergetické politiky, na stranu druhou nejde o žádnou nečekanou náhodu, ale záměr. Je třeba občany čím dál více osekávat a osekávat. Salámovou metodou a ze všech stran. Svoboda, soukromí, majetek, úspory. Likvidace běžných lidí v přímém přenosu. Nesmíme přece vyvoleným a majitelům klíčů spotřebovávat zdroje.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Marek Korejs

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Schneider vyjasňuje fámy o „Rusech na hranicích“: Američané zmatkují. A zmatený výklad od Bidena to dorazil

8:37 Jan Schneider vyjasňuje fámy o „Rusech na hranicích“: Američané zmatkují. A zmatený výklad od Bidena to dorazil

Joe Biden by byl se svými výstupy k Ukrajině k smíchu, kdyby přitom neharašil zbraněmi, obává se bez…