„Policista se otočil.“ Oganesjanův gang konal, ale Nerušil vše viděl

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

06.09.2025 20:15 | Rozhovor

Josef Nerušil kandiduje za hnutí SPD v Praze. Na práci ve sněmovně je podle svých slov připraven. Kandiduje sice až na třetí pozici, ale cítí mezi lidmi podporu a důvěru. Chce se věnovat těmto tématům: žádná LGBT ideologie do škol, žádná Istanbulská úmluva, žádné extrabuřty v podobě oddělených toalet.

„Policista se otočil.“ Oganesjanův gang konal, ale Nerušil vše viděl
Foto: Archiv Josefa Nerušila
Popisek: Josef Nerušil

První zářijový týden je charakteristický především návratem dětí do škol, jak jste tento moment jako otec dvou školou povinných dětí prožíval?

Děti do školy chodí rády, myslím, že se i docela těšily. I my rodiče jsme se těšili, myslím, že naše děti měly hezké prázdniny, částečně strávené u prarodičů na venkově, ale už bylo na čase se zase vrátit k běžným povinnostem. Šokem pak pro mě byla návštěva obchodu se školními potřebami, aniž bychom jakkoliv rozmařile utráceli, nákup dnešních jednorázových učebnic, výtvarných potřeb, přezůvek, cvičebních úborů, to byla vskutku „raketa“, opět díky zdražování za Fialovy vlády o několik desítek procent vyšší, než vloni. A to jsme se ještě nedostali k platbě za kroužky!

Vy jste zároveň jako předseda hnutí SPD Praha odstartoval 3. 9. na náměstí Republiky i ostrou část pražské předvolební kampaně. Prozradíte našim čtenářům, co v Praze chystáte?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Martin Huml

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Policista který nedělal to co má by měl být okamžitě vyhozen bez výsluh. Nebo tam jenom tak stál na, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseTrashman , 07.09.2025 11:31:02
čerstvém vzduchu?

|  6 |  0

Další články z rubriky

Krása: Cpeme miliardy do zničené Ukrajiny, kde snad všichni kradou

0:01 Krása: Cpeme miliardy do zničené Ukrajiny, kde snad všichni kradou

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Dosavadní premiér Petr Fiala už de facto nemá žádný mandát k zastupování naší zem…