„Tlačit na lidi, ať energeticky spoří? Paní si nevšimla toho zdražování?!“ Komentátor ve varu z výzvy Nerudové

01.07.2022 16:22 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Hašek všechny peníze vydělané v Rusku vrátil? Tak se ptá komentátor Tomáš Vyoral v reakci na Haškovy snahy, aby vláda zakázala v Rusku pracovat a hrát v něm hokej, protože to podporuje Putina. Milá slova neztratil ani o dvou prezidentských kandidátech, Danuši Nerudové a Petru Pavlovi. Pokud jde o plány NATO na uhlíkovou neutralitu, neví, zda se má smát, nebo plakat. „Nejde-li o zastírací manévr, o čemž vážně pochybuji, tak se Putin s Lavrovem, čínským prezidentem a dalšími z druhého tábora musejí za břicho popadat,“ říká. Pár slov ztratil i o kauze Hlubuček.

„Tlačit na lidi, ať energeticky spoří? Paní si nevšimla toho zdražování?!“ Komentátor ve varu z výzvy Nerudové
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

Bývalý brankář Dominik Hašek vyzývá vládu, aby občany chránila před nebezpečným chováním. Toto nebezpečné chování má být, když někdo hraje v KHL hokej. „Tady ten člověk svou prací podporuje ruskou válku, a tedy ohrožuje občany našeho spojence a naše občany,“ tvrdí. Co si o tom myslíte?

Dominik Hašek jakkoliv z mého pohledu možná nejlepší hokejový brankář historie, pro jehož umění, odhodlanost a dřinu mu smeknu na potkání, je jinak v rámci inteligenčních schopností značně zakrnělým tvorem. Mimochodem on sám už vrátil všechny peníze, které si vydělal v tom zlém Rusku? Nebo je rovněž podporovatelem rusko-ukrajinské války a umí jen hezky a smarty rozumovat? Pořád všude slyšíme, jak sport a univerzity mají být apolitické. Ačkoliv víme, že realita je jiná a že právě tyto dvě oblasti zásadně přispívají k ideologicky-politickým základům aktuálního režimu. A pak naši pravověrní uvědomělí soudruzi, jako třeba pan Hašek, razí jedinou správnou ideologickou cestu hlava nehlava.

Miloš Vystrčil určil termín voleb na leden, a to pátek třináctého. Prý „aby byly fér“, protože někteří politici už rozjíždějí kampaň. Jaký má podle vás Vystrčil cíl?

Nevím. Na to byste se musel zeptat onoho samotného Tchajwance, Ukrajince nebo co je teď vlastně zač. Respektive spíš těch, kteří Vystrčilovi našeptávají, protože tenhle človíček s páteří bezpáteřního a charismatem fíkusu má evidentně problém vůbec sám se sebou.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Karel Šebesta

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co mu zadají, to vykoná. Jenom kolem toho zahraje divadlo. Vyoral Fialu nešetřil

14:30 Co mu zadají, to vykoná. Jenom kolem toho zahraje divadlo. Vyoral Fialu nešetřil

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA - Petr Fiala nakonec ucouvl od toho, že by schválil nějakou koncepc…