Akce ČT a Pavel. Vzájemné služby. Holec to musel říct

24.01.2023 4:46 | Rozhovor

KONTEXT PETRA HOLCE Finálová prezidentská debata na ČT lidem podle Petra Holce ukázala, že kruh se uzavřel. Jednostranné moderování Martina Řezníčka bylo završením systematického budování značky generála, ke které Kavčí hory velmi přispěly.

Akce ČT a Pavel. Vzájemné služby. Holec to musel říct
Foto: Repro Youtube
Popisek: Komentátor Petr Holec

Expremiér a šéf ANO Andrej Babiš nakonec přišel do prezidentské debaty s generálem Petrem Pavlem na České televizi, která vzbudila velké reakce i emoce. Jak ji hodnotíte?

Kdybych měl hodnotit oba prezidentské kandidáty, tak veřejnosti tahle debata vůbec žádnou službu nepřinesla. Andrej Babiš v ní jen potvrdil, že není žádný velký rétor, co si libuje v často umělých a nesmyslných televizních otázkách, které nemají nic společného s realitou. To o sobě ostatně říká i sám, a na rozdíl od ČT dokonce zadarmo. A Petr Pavel dal pro změnu za pravdu zkušenému lidoveckému matadorovi Jiřímu Čunkovi, jenž o něm řekl, že je „PR prefabrikát, jehož skutečné názory neznáme a jeho současné názory řídí a vytvářejí volební poradci“. Odpovídal strojově přesně tak, jak to čekáte od někdejšího totalitního rozvědčíka, jemuž tlučou do hlavy absolutní servilitu k režimu a zabíjejí v něm jakékoli vlastní myšlení, které vždycky podrývá jeho autoritu. Pavla fakt na pankáče nepřemaluje ani David Černý. To leda tak na pankáče z Vojenské akademie Antonína Zápotockého.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Akce ČT , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVitek106 , 24.01.2023 10:27:57
Nejen ta debata, ale především ten záměrně vyprovokovaný bojdel v Brně, nad slunce jasnější, že to bylo v režii ČT a že to má ČT přitom ze zákona POVINNOST být NESTRANNÁ !?!?!?!?!?! Pokud obyčejný člověk sebeméně poruší zákon, tak je OKAMŽITĚ trestán a je s ním jednáno jako se zločincem, takže jak je možné, že si Dvořák a celé vedení ČT dělají BEZTRESTNĚ co s umanou, včetně podvodů se začerněnými smlouvami a podobnými zločiny ?!?!?!?! Není toto jejich jednání už zralé na nejméně deset let tvrdého kriminálu, včetně zabavení jejich veškerého nakradeného majetku ?!?!?!?!

|  6 |  0

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …