Antonín Baudyš: Novými mutacemi koronaviru se nakazily i osoby žijící osamoceně v nitru přírody. Něco je jinak, než je nám předkládáno

19.03.2021 14:55

ROZHOVOR „Sociální škody a atmosféra strachu vytvářené nouzovým stavem jsou sekundární příčinou onemocnění a úmrtí. Umrtvená společnost nemůže generovat duševní ani fyzické zdraví. S omezováním služeb, kultury, gastronomie, školství a sportu hrubě nesouhlasím,“ konstatuje Antonín Baudyš, místopředseda politického hnutí Cesta. „Požadujeme komplexní osvětu stran prevence, se kterou se vláda nenamáhala ani začít, požadujeme levnou a dostupnou léčbu, která zjevně není problémem pro rozvojové země, jako je Bolívie nebo Indie, ale ve státech Evropské unie to problém je. Evropským vládám nikdy na zdraví obyvatel zvlášť nezáleželo, je zde spíše vůle vycházet vstříc lobbingu korporací,“ domnívá se.

Antonín Baudyš: Novými mutacemi koronaviru se nakazily i osoby žijící osamoceně v nitru přírody. Něco je jinak, než je nám předkládáno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Antonín Baudyš

Vakcinační strategie byla ta nejhorší z možných cest, ukazuje se naprostá pomýlenost vědecké obce, píšete na facebooku. Proč si toto myslíte? Jste proti očkování jako takovému?
 
Podle nositele Nobelovy ceny za popsání viru HIV, Luca Montaignera, je vakcinace mRNA na cestě poškodit lidský genom prostřednictvím tzv. reverzní transkriptázy. Reakce starých i mladých osob na vakcínu Astra Zeneca je natolik špatná, že Švýcarsko zrušilo objednávku na tři a půl milionu dávek. Vakcíny mají zatím jediný efekt, že by pacient s covidem neměl zemřít. Platit to však bude pouze do té doby, než na další mutace začnou umírat i očkovaní lidé. 
 
V posledních dekádách působí vakcíny ve společnosti tolik sekundárních problémů, zmiňuji nárůst ADHD a autismu u dětí, a možnou souvislost s raketovým nárůstem neurodegenerativních onemocnění u seniorů, že jejich výhody byly překonány jejich nevýhodami, přímo souvisí s imunitním oslabením společnosti. Za největší problém pokládám hexavakcíny, vkládané dětem do dětského organismu. Zatím nebylo spolehlivě vyvráceno, že za vznikem mutací mohou stát právě vakcíny.
 
Lék Ivermektin je podle vás prvním úspěchem veřejnosti. Názory na něj se různí, proč ho doporučujete?

Anketa

Věříte léku ivermektin?

66%
7%
hlasovalo: 15202 lidí
Antiparazitární lék Ivermektin na Covid zabírá všude, kde byl aplikován. Studie lékařů z kolumbijského Calí, která léčebný efekt Ivermektinu zpochybňovala, se ukázala být placená farmaceutickými koncerny GlaxoSmithCline, Sanofi, Janssen a dalšími. Empirické potvrzení tu je přinejmenším ve stostránkovém dokumentu British Ivermectin Recommendation Development, dostupné na jejich stránkách. 
 
Proč Ivermektin zabírá je dosud otázkou, jako laikovi se mi nabízí velmi předběžné vysvětlení, že virus SARS-CoV-2 hostuje v parazitech, vůči kterým se lidské organismy neumí účinně bránit, konkrétně je zde podezření na hlístice. Dokud parazité nejsou zahubeni Ivermektinem. Ivermektin jako lidstvo používáme už čtyřicet let, byly bezpečně distribuovány 4 miliardy jeho dávek. Jediným omezením pro Ivermektin jsou pacienti s poškozením funkce jater.
 
Dalším úspěchem dle vás je Sputnik. Asi to myslíte tak, že se prolomí jeho blokáda a začne se jím očkovat i u nás. Jak to jde ale dohromady s vaším rezervovaným postojem k vakcinaci jako takové? 

Občané potřebují mít možnost volby, je nás příliš mnoho, kdo vůči západním korporacím pociťujeme hlubokou nedůvěru. Nemluvě o tom, že Astra Zeneca proti jihoafrické mutaci nechrání, čínská vakcína Sinopharm zde naopak ukazuje slušné výsledky. Oceňujeme, že ruský Sputnik je založen na dvou lidských a nikoliv zvířecích adenovirech. Sputnikem vakcinuje nejen Maďarsko a Slovensko, ale také Izrael. Nemluvě o Indii, Mexiku, Egyptu a dalších celkem 26 státech světa, které si drahé západní vakcíny nemohou dovolit, Itálie jej bude do konce roku licenčně vyrábět.
 
 
Protestoval jste proti pandemickému zákonu. Co vám na něm vadí? 
 
Původní znění Pandemického zákona nebylo na stránkách Sněmovny dlouho dostupné, byli jsme závislí na informacích, které ze Sněmovny vynesl Lubomír Volný. Naše výzva senátorům zafungovala a Senát omezil nejostřejší excesy zákona, jako bylo právo hygieniků omezovat veřejný život, totiž dopravu, školství a služby. Pravomoce k vyhlášení pandemického zákona se vrátily do rukou Sněmovny. Nadále si myslím, že drastické pokuty ve výši sta tisíce korun, stoupající až k milionu korun jsou zcela neadekvátní a posouvají nás směrem ke společnosti založené na strachu a udávání.
 
Všechna proticovidová restriktivní opatření se dělají s odůvodněním toho, aby se covid nešířil, nebyly zahlcené nemocnice a neumírali lidé ještě více, než se právě děje. Jak by se mělo postupovat podle vás? 
 

Anketa

Bojíte se vakcíny AstraZeneca?

82%
18%
hlasovalo: 13493 lidí
Sociální škody a atmosféra strachu vytvářené nouzovým stavem jsou sekundární příčinou onemocnění a úmrtí. Umrtvená společnost nemůže generovat duševní ani fyzické zdraví. S omezováním služeb, kultury, gastronomie, školství a sportu hrubě nesouhlasím. I proto, že ve skutečnosti víme stále málo o šíření viru; nakolik se virem a jeho čerstvými mutacemi nakazily i osoby, které žijí osaměle v nitru přírody, bez jakékoliv cestovní historie, zjevně je něco jinak, než jak je nám překládáno. 
 
Požadujeme komplexní osvětu stran prevence, se kterou se vláda nenamáhala ani začít, požadujeme levnou a dostupnou léčbu, která zjevně není problémem pro rozvojové země, jako je Bolívie nebo Indie, ale ve státech Evropské unie to problém je. Evropským vládám nikdy na zdraví obyvatel zvlášť nezáleželo, je zde spíše vůle vycházet vstříc lobbingu korporací. Proto je pro mě ona hypertrofovaná péče v posledním roce nanejvýš podezřelá.
 
Jak covidová krize podle vás - astrologa - dopadne? Kdy skončí?
 
Jako astrolog nevím, kdy covidová krize skončí, protože nemám pro podobný děj žádný dobrý precedens. Pouze vím, že současný destruktivní kurz je v ostrém protimluvu se životem, a proto nebude vesmírem podporován. Agenda viru je umělá a řízená, stejně jako původ viru, který nepochopitelně obsahuje sekvence HIV, jak po Indech potvrdila v prosinci také univerzita v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Virus je pouhým nástrojem pro zničení svobodné společnosti a indukování hromadné chudoby. Světové ekonomické fórum nám v dokumentu Great reset vzkazuje jasně: nebudete nic vlastnit a budete šťastni. 
 
Španělská chřipka před sto lety nebyla precedensem, byla jiný příběh, jelikož v ní figuroval pouze jeden kmen viru, zatímco zde se točí už pátý kmen viru a může se jich tímto způsobem objevit klidně ještě dalších padesát. Jako občan se domnívám, že architekti tohoto procesu na covidová opatření rezignují teprve ve chvíli, kdy bude společnost přeformátována do bezhotovostní plně kontrolované a de facto totalitní společnosti. Jako Cesta jsme s tímto procesem v ostrém nesouhlasu.
 
 
Dočetl jsem se, že jste se připojil ke skupině Odchod. Co je zač a co je jejím cílem?
 
Jsem především členem vedení politického Hnutí CESTA, které prošlo třemi volbami. Cesta má komplexní dlouhodobý program pro většinu resortů, nabízí fázovou léčbu společnosti narovnáním podmínek života. Zatímco Odchod je nepolitický spolek mladých lidí z Moravy a Slezska, kteří požadují zachování české koruny jako národní měny a žádají diskusi k výhodám členství České republiky v Evropské unii, s vyhlídkou na diskusi o podmínkách opuštění Unie. Rád jsem je svým připojením podpořil, tato diskuse mi v českém prostředí chybí, a interakce s námi staršími členy dává mladým pánům z vedení Odchodu smysl.
 
Uvádíte termín bidenizace. Co znamená? A proč si myslíte, že v „Rozpojených státech“ vyhrála Čína?
 
Joe Biden je nejen že bezvýrazným, ale bohužel i zcela nemohoucím politikem, který se do čela Spojených států dostal v důsledků masivních volebních podvodů v noci ze 3. na 4. listopadu 2020. Od té doby jsou Spojené státy ve stavu latentní občanské války, vyvstalé rozpory jsou již tak fatální, že je nebude možné zacelit. Rýsuje se, že Spojené státy nebudou do budoucna ani spojené, ani americké. 
 
Čína měla na Trumpově porážce bezprostřední zájem, protože Donald Trump hodil vidle do procesu globalizace. Rodina Bidenů měla ze svých privátní obchodů s Čínou nepopiratelný profit a i proto se žádné vymezení Bidena vůči Číně dosud nekonalo a ani konat nebude. Bidenizací se myslí celý soubor chování státní administrativy, médií, sociálních médií a korporací, které nastolily kulturu jediného tolerovaného názoru, oponenti jsou umlčováni i prostřednictvím pouličního násilí hnutí Black Lives Matter. 
 
Spojené státy přišly o svoji někdejší atraktivitu, pro Evropany i pro investory zůstal přitažlivý pouze stát Texas. Stali jsme se svědky něčeho, co vede ke konci demokracie, v podstatě i konci voleb, protože nyní už bude záležet pouze na tom, kdo ovládá software strojů na sčítání hlasů. Tohoto trendu se můžeme obávat, že se přelije i do Evropy a naše setrvávání v Unii bude tuto perspektivu zhoršovat.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: Oldřich SzabanTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Naprosto děsivé. Poslankyně a lékařka k představám vlády, jak šetřit ve zdravotnictví

20:10 Naprosto děsivé. Poslankyně a lékařka k představám vlády, jak šetřit ve zdravotnictví

„Tady je vidět politika současné vlády. Pokud je potřeba šetřit energiemi, tak vláda doporučí snižov…