Globalistické zrůdy nás poslaly na cestu do pravěku. Analytik Koller rozebírá na konkrétních příkladech, jak to bude v Evropě pokračovat

21.12.2016 4:45

ROZHOVOR Útok na vánoční trhy v Berlíně ukázal, že multikulturní Evropa se stává stále méně a méně bezpečným místem k životu. A to největší odborníci na přípravu teroristických útoků jsou prý ještě mimo Evropu, a až oni dorazí a utkají se s vystrašenými bezpečnostními složkami evropských zemí, bude to teprve „veselé“. Myslí si to alespoň vojenský analytik Martin Koller, který v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozebral pondělní teroristický útok.

Globalistické zrůdy nás poslaly na cestu do pravěku. Analytik Koller rozebírá na konkrétních příkladech, jak to bude v Evropě pokračovat
Foto: hns
Popisek: Německá vlajka překrytá vlajkou IS, ilustrační koláž
reklama

Anketa

Bojíte se jít na vánoční trhy?

73%
27%
hlasovalo: 4806 lidí

Co ukázal teroristický útok na Berlín?

Včerejší islámský teroristický útok v Berlíně jen potvrdil, že multikulturní Evropa všemožně prosazovaná globalistickými bruselskými komisaři a německou kancléřkou Merkelovou se stává stále méně bezpečným místem pro život civilizovaného občana. Nelze přehlédnout, že se jednalo o útok na vánoční trh, tedy křesťanskou symboliku a evropské křesťany. K odpovědnosti se přihlásil takzvaný Islámský stát. Za rok jsme se dočkali záplavy nezávazných keců, ale žádného funkčního opatření k zastavení islámské invaze, která organizuje a přináší další a další teroristy.

Německo a Francie se v posledních letech čím dál častěji potýkají s projevy terorismu. Jak to podle vás zvládají?

Německá policie evidentně nezvládá ochranu vlastních obyvatel. Ve Francii a Švédsku je situace podobná. Francouzští policisté se bouří, němečtí také, jen se o tom u nás mlčí. Úspěšné útoky islámských teroristů jsou dokladem mizerné práce tajných služeb i policejních sil v postižených zemích. Občas s velkou slávou odhalí nějakého primitiva připravujícího teroristický útok trhavinou namíchanou z hnojiva, ale hlavní nápor je teprve před branami. Mezi uprchlíky z Islámského státu a jejich kolegy z takzvané umírněné opozice, vyškolenými britskými a americkými instruktory, se již vyskytují opravdoví odborníci. Na ty evropské vystrašené bezpečnostní složky stačit nebudou. S islámskými teroristy si umějí poradit pouze Izraelci.

Akce německé policie proti teroristovi, který údajně zavraždil polského řidiče kamionu, ukradl jeho vozidlo, najel s ním do bezbranných civilistů na vánočním trhu, 18 jich zabil a 48 zranil a nakonec úspěšně zmizel, připomíná frašku. Policisté nejprve chytali na základě informace jakéhosi občana jednoho Pákistánce. Později jeho zatčení prohlásili za omyl. Je zajímavé, že ten občan celou situaci monitoroval mobilem, takže identifikoval útočníka, sledoval ho a policie ho zatkla. V případě toho oficiálně zatčeného a nezatčeného omylu se jedná o „uprchlíka“ z Pákistánu. Proč utíká z Pákistánu, jenž spolupracuje s demokratickými USA, mi není jasné. Ono pravděpodobně ani není jasné, kdo to je a odkud. Přesto se fláká v Německu za německé peníze už od února. Německá policie ho podle posledních informací nepovažuje za teroristu, protože nemá na šatech stopy střelného prachu po výstřelu, který zabil polského řidiče. Že mohl řidiče zabít nejprve jeden terorista a poté převzal řízení druhý, který byl chycen, patrně německé policisty nenapadlo. Odpovídá tomu i podivná trasa jízdy kamionu. Člověk, který nemá praxi v řízení vícenápravového návěsového vozidla o hmotnosti blížící se třiceti tunám, by měl problém už v první zatáčce či na první křižovatce ve městě. Tím by na sebe včas upozornil. Mohlo dojít i k jiné plánované záměně osob po vzoru kapsářských gangů. Kde jsou kamerové systémy a drony, které bych nad takovým lákavým cílem teroristického útoku čekal? Kde byli a co dělali hlídkující policisté, jestliže chytali nepřehlédnutelného teroristu až s pomocí nějakého občana s mobilem? Nakonec se objevila patrně neziskovkářská mediální verze, že teroristou byl Polák. Jestliže dojel mrtvý na vánoční trh, bude to stejný samuraj jako česká dívčina, která spáchala sebevraždu 13 ranami nožem v bytě libanonského narkomafiána, a dokonce při tom nebyla ani nafetovaná. Policajti z Berlína připomínají rakouská ramena spravedlnosti, která zatkla dobrého vojáka Švejka jako ruského špióna. Na druhé straně jsou policisti v Německu absolutně přetížení a navíc pod neustálou palbou multikulturalistických útoků a úřední šikany. Nelze se divit, že se do akce nehrnou. Zůstávají živí a nehrozí jim vyhazov či vězení za to, že se ošklivě podívali na nějakého agresivního a primitivního migranta pohrdajícího Němci i jejich zákony. Situace v Německu je doslova šílená, jestli někteří multikulturalističtí poslanci v tamním Bundestagu vykřikují, že je správné, jestliže Němci budou v tamních městech tvořit menšinu, a je dobré, že mají málo dětí, protože je nahradí migranti. V takovém prostředí se opravdu těžko bojuje za národ. Ovšem národ si multikulturní globalistické zrůdy zvolil. U nás vidíme podobný trend.

Situaci v Evropě bychom bez velké nadsázky mohli označit názvem Zemanova filmu „Cesta do pravěku“. Kmen, případně kmenové společenství, které tvoří základ muslimské komunity, je totiž typickým sociálně-společenským systémem pravěku. Neplatí v něm spravedlivé zákony, nýbrž primitivní zvykové právo založené na fyzické síle a izoluje se od okolí. Dokladem je postavení většiny žen v muslimské komunitě. Podobným způsobem žili v Evropě pouze kočovní cikáni. Již ve starověku existovaly státy s jasně danými zákony, které kmen překonávaly. Realita současného, především salafistického, islámu je unikátní kombinací kmene a agresivní ideologie bezohledně řídící život každého člena 24 hodin denně. Nejvýraznějším produktem kmenového islámu je „právo“ šaría, které je v zásadním rozporu se zákony EU i Listinou základních lidských práv a svobod, o nějaké obecné svobodě a demokracii nemluvě. Přesto se stále více prosazuje v Evropě tam, kde vznikají početné paralelní muslimské komunity. Nejcivilizovanější islámské země Irák, Libye a Sýrie, které měly nakročeno k tomu, že se stanou mostem mezi Evropou a Arábií, byly plánovitě zničeny. Turecko odvrhlo civilizační odkaz Kemala Attatürka a směřuje zpět ke kmenovému primitivismu wahhábistické Saúdské Arábie. Pokud Evropané nerozbijí EU multikulturních globalistických komisařů a nezvolí si v krátké době vlastenecké vlády podporující národ, rodinu a odkaz předků, převládne v Evropě islámské kmenové společenství, tedy pravěk.

Bezprostředně po útoku na Berlín se objevil názor pocházející prý ze zpravodajských kruhů, že po Berlínu by další měla být na řadě Praha. Jak pravděpodobně vidíte tuto možnost?

Teroristický útok v Praze nebo Brně nelze vyloučit, ale zatím není natolik pravděpodobný jako v Německu, Francii nebo Belgii. Se zájmem čekám na vývoj v Británii a Švédsku. Paralelní islámská komunita u nás ještě není příliš početná, přestože se politici a neziskovky snaží ze všech sil. Cizinců arabského a afrického typu v Praze, Brně i Plzni evidentně přibývá, jen se o tom nemluví, aspoň ne v médiích postižených protinárodní politickou korektností.

Ovšem podle dosažitelných informací se už na pražském sídlišti Černý most delší dobu v početné muslimské komunitě praktikuje právo šaría, které je v rozporu s našimi i evropskými zákony. A nikomu to nevadí, počínaje ministrem vnitra, který si to asi nechce rozházet s multikulturním premiérem a jeho přáteli z EU a neziskovek. Máme tedy dobrou salafistickou základnu a zapálení multikulturalisté ze Žít Brno se určitě budou snažit nezůstávat pozadu.

Opravdu zajímavé bylo sledovat reakce našich politiků na teroristický útok v Německu. Někteří využili zločin a tragédii k politickým exhibicím pro důvěřivé občany a získávání bodů zcela mimo zaběhaný multikulturní kurz vlastních partají. Premiér a ministr vnitra, jinak zapálení multikulturalisté a obdivovatelé Merkelové, vyhnali na ulice a tržiště policisty se samopaly.

Co tam budou dělat? Hlídat psy, aby nemočili na vánoční stromky? Útok využívající momentu překvapení by stejně nedokázali zastavit. I kdyby se na ně hnal náklaďák, tak by si pravděpodobně dřív pustili do kalhot, než by zahájili palbu. Možná by řešili s velením otázku, zda nemají zavolat dopraváky, když jde o auto, aby dali řidiči pokutu. Střelba z dlouhých automatických zbraní ve vánočním shluku obyvatel velkoměsta může napadnout snad jen naše politiky. Mrtvých bychom se nedopočítali. Stačily by i odražené střely. Navíc rozjetý kamion vážící desítky tun by obtížně zastavilo i dělo. I v případě zabití řidiče by setrvačností pokračoval v cestě, nemluvě o možnosti zapnutého tempomatu.

K tomu musíme připočítat situaci, která je velmi podobná německé. V případě omylu by se policisté stali oběťmi nenávistné multikulturalistické štvanice, neziskovkáři počínaje a ombudsmanskou konče. V polovině ledna se má konat soud s ředitelkou střední školy, která byla tak rasistická a xenofobní, že si nechtěla nechat diktovat od necivilizovaných a nevychovaných muslimek, co má dělat ve škole, za niž odpovídá státu.

Nemohu se zbavit obavy, že policisté by si z obav před vlastními nadřízenými netroufli ani perlustrovat či prohledat na tržišti babu v černém pytli s burkou na hlavě, přestože by to mohl být převlečený terorista opásaný trhavinou. Opatření ministra vnitra proto vyvolává spíše útrpný úsměv. On je ostatně zaneprázdněn hrátkami s reprezentantem evropských hodnot při vymýšlení ruské propagandy, která nás, jak známo, ohrožuje víc než islámský terorismus.

Ani od herce na postu ministra obrany a jeho poradce režiséra nelze očekávat zázraky. Ty již konali v době, kdy jako protekční soudruzi jeden režíroval a druhý konferoval v armádním uměleckém souboru Víta Nejedlého častušky zvyšující uvědomělost obránců socialistické vlasti. Armáda je připravena bojovat proti Rusku a vojenští zpravodajci překypují informacemi. Jen jim nějak chyběly, když naše armáda dovezla z Afghánistánu primitivního muslimského agresora, který napadl sestru v nemocnici a pokusil se ji znásilnit. Doufejme, že aspoň odhalili, kdo mu platí drahé advokáty.

Obzvláště akční bylo vystoupení globalistického multimiliardáře pro nemyslící voliče. Statečně prohlásil, že za útok může Merkelová, která ohrožuje celou Evropu. Pár pěkných nezávazných kritických vět, a tím to končí. Aspoň nepoužil některého ze svých kašpárků určených pro komedii na téma boj proti islamizaci. Ovšem opora jeho firmy ANO v Bruselu, multikulturalistka a cenzorka Jourová, se vyznamenala. Připojila svůj podpis k prohlášení tamních komisařů a dalších protinárodních multikulturních globalistů ke Dni migrace. Jakubu Jandovi nad ním musely zvlhnout nejen oči. Některé pasáže z textu jsou opravdu ilustrativní: „Spolu s OSN pracujeme na rozvoji globálního zákona pro migraci a na vytvoření uceleného rámce pro řešení uprchlické otázky. Mezinárodní komunita potřebuje společně vytvořit systém, kde se lidé budou volně přemísťovat, pokud se k tomu rozhodnou, bezpečně a legálně, s plným respektem k jejich lidským právům a aspiracím. Naše společně sdílené evropské hodnoty svobody, rovnosti a respektu k lidským právům vytvořily z Evropy místo uprchlíků a my se zavazujeme k prosazování těch hodnot v naší pokračující práci zlepšit osud migrantů.“ Takže pokud se nějaký terorista či jen příživník rozhodne vydat do Evropy, aby uplatnil svoje teroristické nebo příživnické, případně násilnické či narkomafiánské aspirace, bude tak moci učinit legálně a bezpečně. Můžeme jich čekat miliony. Jourová a spol. na to chtějí vytvořit zákon doplňující už tak protievropskou Agendu udržitelného rozvoje 2030, vytvořenou v OSN. Na jedné straně nezávazné plky globalistického multimiliardáře pro nemyslící voliče, na druhé reálná příprava zákona k likvidaci Evropanů od pracovnice jeho firmy ANO v Bruselu.

Hodně se v této souvislosti debatuje, kdo je dnes vlastně v Evropě „doma“ a má mít nárok, aby jeho hodnoty byly hájeny. Jak to vidíte?

Musíme se zeptat, zda je Evropa ještě křesťanský kontinent civilizovaných Evropanů, opírající se o tradice předků. Osvětlit narůstající islámskou agresi, terorismus a nenávist vůči křesťanství by nám mohli jak téměř islámský, ostudně pokrytecký papež František, tak jeho místní obdivovatel a přední reprezentant pražské havlérky, samozvaný kněz z H-Tria, propadlý úchylnému multikulturalismu. Pro své podivné jednání odporující křesťanství musejí mít oba hodně podivnou minulost i špatné svědomí.

V minulém roce jsme zažili teroristické útoky, násilí, loupeže, znásilňování a vraždy ve stále rostoucím počtu v Německu, Švédsku, Francii a Itálii. Pachateli byli především muslimové. Přitom ani jejich počty v Německu nejsou jasné. Může jich být i kolem šesti milionů i víc. Statisíce jsou jich mimo evidenci. Turci narození tureckým migrantům v Německu jsou evidováni jako Němci. Například v Berlíně je v posledních letech kolem 80 % mladistvých pachatelů násilné trestné činnosti tureckého nebo arabského původu. A trend se zhoršuje, protože stará generace, která přišla za prací, vymírá a její vliv slábne. Pachatelé většinou nejsou trestáni, takže jejich drzost roste. To jen potvrzuje zjištění, že druhá a třetí generace muslimských migrantů je horší a nebezpečnější než jejich rodiče. Nemají zájem na vzdělání, komunikují vlastním nářečím známým jako kanak-sprak, napadají jako smečky zvěře beze strachu občany i policii. V roce 2006 uvedl německý prezident Horst Köhler, že Německo zaspalo problematiku integrace o celá desetiletí. V roce 2010 uvedla kancléřka Merkelová, že integrace Turků zcela selhala. Realitou Německa jsou dvě stále více nepřátelské paralelní komunity, přičemž jedna je civilizovaná a živí prací tu druhou, která ji za odměnu uráží a napadá. Jak dlouho to ještě Němce bude bavit?

Nedávno jsem zjistil neuvěřitelnou věc. Většina německých spolkových států je zadlužená. Přitom obchodní bilance Německa byla například v roce 2014 přebytková o 22 bilionů eur. Je zcela evidentní, že německé peníze mizí v podpoře zlodějského režimu na Ukrajině, humanitárních akcích v Africe, ekologických zlodějinách typu solárních a větrných elektráren, podpoře politických neziskových organizací a všemožných uměleckých povalečů a především ve štědrém sociálním systému podporujícím nezaslouženě miliony muslimských migrantů, případně jejich náboženské kongregace, a také takzvané Rumuny, kteří přicházejí pouze pro sociální dávky a možnost beztrestných krádeží.

Přes poměrně průhledný pokus německých statistiků o opak je evidentní, že muslimští migranti na rozdíl od evropských, především Poláků, nepokryjí v Německu ani náklady na svoji komunitu, protože většina z nich nepracuje, především ženy, které se starají o početné rodiny a mládež. Můžeme tak mluvit o paralelní parazitující společnosti, jež se neustále rozrůstá a stále více zatěžuje sociální systém. Přitom si většina muslimů v Německu stěžuje na chudobu a rasistický útisk zlých Němců. V současnosti má Německo problém s potřebou valorizovat starobní důchody těch, kteří si na ně poctivě vydělali, a přitom ještě prosazuje prodloužení protiruských sankcí, které zaplatilo v minulém roce minimálně 17 miliardami eur.

Němcům nakonec nezbude, než se zbavit dlouhodobě pěstovaného syndromu viny a strachu z toho, že je někdo nazve rasisty a fašisty. Je lepší nechat si nadávat zrádci a zločinci do fašistů a žít v bezpečné, civilizované zemi vlastního národa, než se stát vystrašenou šikanovanou menšinou vysávanou primitivními a agresivními cizáckými parazity. K tomu ovšem musí odmítnout globalistku Merkelovou a jí podobné nepřátele vlastního národa. A podobná volba čeká i nás.

Závěrem se nemohu dočkat globalistických odrhovaček, které určitě zazní především z protinárodního propagačního centra ČT24. Jako obvykle v případě islámských teroristů se dozvíme, že to byl čin jedince, zatímco všichni ostatní muslimové jsou skvělí, pracovití, nenásilní a touží po integraci a evropských zákonech a hodnotách, islám v celé své historii pouze mírumilovný a právo šaría bychom měli zavést i v Evropě, aby nás kulturně obohatilo. Nemáme tedy migranty přestat milovat. Začal s tím už německý prezident. Poté se možná dozvíme, že jednou z obětí byl muslim, nebo naopak nějaký hrdinný muslim se snažil teroristickému útoku zabránit. A v neposlední řadě za vše může Putin, případně syrský prezident Asad. Tito dva nelidští zločinci nutí sice primitivní, ale umírněné vrahy, násilníky a teroristy prchat do Turecka, které je posílá za odměnu na doživotní placenou dovolenou a jako obohacení do Evropy s pomocí nezištných multikulturních politiků a neziskovkářů.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Martin Huml
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lékař z TOP 09: Chytrá karanténa? Zatím se jeví jen jako marketingové heslo. Mělo by se šetřit. Miloš Zeman a jeho partička – mínus deset procent

23:59 Lékař z TOP 09: Chytrá karanténa? Zatím se jeví jen jako marketingové heslo. Mělo by se šetřit. Miloš Zeman a jeho partička – mínus deset procent

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Hradní partička by si měla v době krize snížit náklady alespoň o deset procent. A …