Hnusné... Generál Blaško se vyjádřil o sirotcích ze Sýrie

26.09.2018 12:04 | Zprávy

ROZHOVOR „SPD je mi sympatická pro politickou nekorektnost, pro prosazování práva a spravedlnosti, že chce sociální systém podporující slušné lidi-seniory, rodiny s dětmi, že odmítá být provincií EU a že chce bránit suverenitu našeho státu,“ vysvětluje Hynek Blaško důvody, proč chce do Senátu Parlamentu ČR právě za hnutí SPD.

Hnusné... Generál Blaško se vyjádřil o sirotcích ze Sýrie
Foto: Archiv HB
Popisek: Generálmajor Hynek Blaško, kandidát do Senátu za SPD
Do Senátu Parlamentu ČR se pokusíte proniknout v Chrudimi jako nezávislý kandidát podporovaný hnutím SPD Tomia Okamury. Proč? Čím vám je sympatické toto hnutí?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš bojuje proti přírodě v těžké době. Špidla? Konečná. Exministr Mládek o politických vehiklech

16:58 Babiš bojuje proti přírodě v těžké době. Špidla? Konečná. Exministr Mládek o politických vehiklech

„Když máte hnutí vůdcovského typu jako hnutí ANO, tak je vnitrostranická demokracie na obtíž. ‚Slovo…