Hovoří vůdce Nočních vlků Zaldostanov: Západu už jsme dali tolik, že je pochopitelné, když jezdíme na amerických či evropských motorkách

02.09.2018 11:12 | Zprávy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR „Nemůžu vidět globalizaci. Vždyť obrovská miliardová stáda člověčenstva jdou za velmi podivným pastýřem. Povede to k těžkým koncům. A Rusko se nechce vydat s ostatními cestou ke zničení světa“. To řekl reportérovi ParlamentníchListů.cz zakladatel ruského motorkářského klubu Noční vlci Alexander Zaldostanov, alias Chirurg. Jde o poslední díl třídílného rozhovoru.

Hovoří vůdce Nočních vlků Zaldostanov: Západu už jsme dali tolik, že je pochopitelné, když jezdíme na amerických či evropských motorkách
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Šéf Nočních vlků Alexander Zaldostanov alias chirurg na Krymu přebývá velmi často

V Praze byla při příjezdu Nočních vlků přítomna i skupina antiruských demonstrantů. Hlavně se vysmívali tomu, že Rusové přijíždí na motorkách západní výroby a nemají žádnou vlastní značku...

Nejdříve je třeba říci, že vlastní motocykl vyvíjíme. To je další z mých snů, abychom stvořili vlastní motocykl, aby Rusko mělo svůj dobrý motocykl.

Nicméně nevidím žádný problém v tom, když jezdíme na západních motorkách. Nevidím rozpor v tom, že používáme západní technologie. Vždyť už jsme západu dali tolik, že je to pochopitelné. Tolik mozků, talentů, ideí. Když budeme jezdit na mašinách evropské či americké výroby, tak naopak pomáháme evropské a americké ekonomice. Nevím, koho by to mělo vzrušovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…