Huml velmi drsně o migrantech a islámu: Bití žen, pedofilie, nenávistné chování, bičování, sekání rukou, řezání hlav. Kolaps a chaos. Čeká nás občanská válka, nebo emigrace

05.03.2016 4:42 | Zprávy

ROZHOVOR Poslanec ČSSD Stanislav Huml říká, že islám považuje za velký problém. „Mnohoženství, bití žen a jejich vlastnění, pedofilie, nenávistné netolerantní chování k ostatním náboženstvím a ateistům. Středověké tresty jako bičování, sekání rukou, stínání hlav na náměstích. Sorry, ale nechci se dožít, aby v Evropě měl islám většinu,“ řekl.

Huml velmi drsně o migrantech a islámu: Bití žen, pedofilie, nenávistné chování, bičování, sekání rukou, řezání hlav. Kolaps a chaos. Čeká nás občanská válka, nebo emigrace
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stanislav Huml

Obhájci imigrace tvrdí, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme výdaje na bezpečnost a následky kriminality...

Pokud by imigrace byla přirozená, tedy početně významně nižší, dalo by se souhlasit. Je mi však proti srsti náborovat levnou pracovní sílu a uvažovat o tom, jak na nás budou pracovat. Pokud však přicházejí statisíce, ne-li miliony lidí v drtivé většině nevzdělaných, z jiného kulturního prostředí, jde o problém. Výsledkem nemůže být nic jiného než kolaps sociálních systémů států, kam tyto masy přijdou. A už začínám být přesvědčeným zastáncem tvrzení, že jde o řízenou operaci.

Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

O bezpečnostním riziku mluvím již více než rok. Násilí se bude stupňovat, kriminalita poroste. Kdo tvrdí, u nás žádní migranti nejsou, nevnímá realitu celku. Jsem Evropan. Není mi jedno, co se děje v Německu, Rakousku nebo Francii. Jsou to místa, kam jezdím, kde žijí také Evropané. 

Co říkáte reakcím německých politiků?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…