Invalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal

29.06.2017 11:50 | Zprávy

ROZHOVOR „Velká strana má však holt setrvačnost jako velká loď. Když začnete manévrovat či brzdit z plného chodu až těsně před ledovcem, nedopadne to dobře. A ono nedopadne,“ říká poslanec Jiří Koskuba. Vyjádřil se i ke zdravotnímu stavu Miloše Zemana, k Babišovi či Evropské unii.

Invalidní vozík? Primář Koskuba se zamyslel nad zdravotním stavem Miloše Zemana. ČSSD před nárazem do ledovce a Babiš se řítí za volebním vítězstvím, dodal
Foto: Archiv JK
Popisek: Primář a bývalý poslanec Jiří Koskuba

Prezident Miloš Zeman chování premiéra Sobotky vůči Andreji Babišovi označil za chování „svině“ a premiéra samotného označil za osobu „s charismatem lahve od okurek“. Má Zeman věcně pravdu? A je dle vás přípustné používat takové výrazy?

Ať už je věcně pravda, jaká je, zřejmě kdyby zůstalo jen u té lahve od okurek, bylo by to jistě většinou na věci přímo neangažovaných lidí přijato jako poměrně vtipný bonmot, nemyslíte? Uvítal bych, kdyby se každý politik krom dalších potřebných a jen pozitivních vlastností snažil veřejnost zaujmout třeba právě slušným humorem. Době i společnosti by to pomohlo.

Na druhé straně si však připusťme, že vyjadřujete-li se jako politik toliko kulantně, nikoho moc nezaujmete. Natož mnohá média.

A vyplatí se Zemanovi, že se „povozí“ na nepříliš oblíbeném Sobotkovi, nebo to bude moc i na jeho voliče?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Danění firem

Proč se prodej firmy nad 40 milionů nebude muset danit, ale nižší ano? Proč vůbec firmy od prodeje osvobozovat? Co takhle třeba zrušit nějaké nesmyslné daně co platí řada z nás? Proč jdete na ruku jen těm velkým?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Putinova triáda, 50 000 Hirošim. A fantastové jako Řehka? Fidler k ruským atomovkám

20:15 Putinova triáda, 50 000 Hirošim. A fantastové jako Řehka? Fidler k ruským atomovkám

„Vyřazení politického a vojenského velení, tak oblíbené ve sci-fi románech a filmech, by tedy asi ne…