Justiční mafie, protektorát EU... Radikální Občanský tribunál vzniká po Slovensku i u nás

14.12.2014 13:33 | Zprávy
autor: Václav Fiala

ROZHOVOR Ztratila naše republika přijetím Lisabonské smlouvy samostatnost? Podle aktivistů Občanského tribunálu, který již funguje na Slovensku, jednoznačně ano. Podle nich jsme jen protektorátem EU. Hnutí aktivistů se posouvá i k nám. ParlamentníListy.cz hovořily s jedním ze zakladatelů tohoto hnutí u nás, Josefem Tomanem z Přeštic.

Justiční mafie, protektorát EU... Radikální Občanský tribunál vzniká po Slovensku i u nás
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka EU na Pražském hradě

Máte běžným občanům co říci, není to jen akademická pře?

Pronikli jsme do systému justiční mafie. Snažím se otevřít Občanský tribunál i tady. Spojil jsem se s ním na Slovensku. Ve spolupráci s některými lidmi bych rád obešel různé ambasády, aby tady byla vyvolána rezoluce OSN o porušování lidských práv v České republice. Jako stát jsme vyvolávali rezoluce v OSN proti jiným státům..

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

16:16 „Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se poslanec Miroslav Ševčík vyjadřuje k …