Kalousek prezidentem, je nejlepší! Hovořili jsme s klubem milovníků exministra financí

11.06.2014 14:15 | Zprávy

ROZHOVOR Za politickou jedničku a vůbec nejlepšího ministra financí považují Miroslava Kalouska členové jeho zbrusu nového fanklubu. Příznivci z Opavy na místopředsedovi TOP 09 obdivují jeho geniální smysl pro humor nebo brilantní rétoriku a věří, že se opět vrátí do vlády. I to zaznělo v odpovědích, které členové klubu poskytli ParlamentnímListům.cz.

Kalousek prezidentem, je nejlepší! Hovořili jsme s klubem milovníků exministra financí
Foto: Daniela Černá
Popisek: Miroslav Kalousek na besedě v Opavě

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Další články z rubriky

Nikoho nezajímají. Režisér zúčtoval s ČT a ČRo

14:55 Nikoho nezajímají. Režisér zúčtoval s ČT a ČRo

Přežitek. Tak hodnotí režisér a spisovatel Jan Žáček zpravodajství a publicistiku v podání České tel…