Klaus ODS spíše škodil, nedržel basu. Bude mít čtyři procenta, to pro nás není konkurence, vzkazuje poslanec Krejza, který jej vystřídal ve školském výboru

18.05.2019 23:59 | Zprávy

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Jde o Českou republiku a její postoj, co Číně dovolí. Bát se nemusí. To v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl poslanec ODS a místostarosta Litoměřic Karel Krejza. „Líbit si to nechat nemusíme, jsme pevně zakotveni v Severoatlantické alianci a v Evropské unii a tak by to mělo zůstat, to je naše jediná záruka. Líbit bychom si takové chování nechat neměli,“ řekl také. A v evropských volbách se podle něj občanští demokraté poperou o druhé místo s Piráty.

Klaus ODS spíše škodil, nedržel  basu. Bude mít čtyři  procenta, to pro nás není konkurence, vzkazuje poslanec Krejza, který jej vystřídal ve školském výboru
Foto: ODS
Popisek: Karel Krejza

ODS prožila v posledních týdnech změny. Vyloučila Václava Klause mladšího, pak byl odejit z čela školského výboru, k odchodu se přidala poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. Jak to vnímáte, uškodí to, nebo pomůže občanským demokratům?

Složité hodnocení. Určitě se to nedá explicitně změřit, osobně si myslím, že Václav Klaus straně spíše škodil. Spíše se kloním k tomu, že to dlouhodobě pomůže. Pokud máte vnitřní rozpory a odlišné názory, tak to straně na důvěře nepřidá.

Takže škodil ODS odlišnými názory, nebo způsobem, jakým je prezentoval?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …