Komu Fiala slouží? Podnikatel to není, těm lhal. Konečná odhalila

24.01.2024 19:00 | Rozhovor
autor: David Hora

„Kdo je teď středobodem zájmu ODS? Snad zbrojaři, banky, nadnárodní korporace…,“ ptá se europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná v souvislosti s tím, kolik lidí ukončilo za poslední dobu podnikání. Zmínila zlikvidování pohostinství a „točené pivo jako zážitkovou věc“. Řekla, co si myslí o korespondenčních volbách, a dostala se i k nedávnému videu ministra Rakušana. Řekla také, co očekává od blížících se voleb do Evropského parlamentu.

Komu Fiala slouží? Podnikatel to není, těm lhal. Konečná odhalila
Foto: Aby bylo jasno
Popisek: Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná

Paní poslankyně, ve svém pořadu Bez obalu jste upozornila na nejvyšší pokles OSVČ od roku 1993. Takže jak to je a čím si to vysvětlit?

Osoby samostatně výdělečně činné nebo živnostníci byla skupina, kterou se ODS vždy zaklínala. Kdo je teď středobodem zájmu ODS, těžko říct. Snad zbrojaři, banky a nadnárodní korporace. A Ukrajina.

Mezi lidmi koluje mnoho videí, na kterých premiér Fiala ve svých předvolebních, ba dokonce povolebních vystoupeních popírá jakékoliv zvyšování daní. Lidé však na sobě pociťují dopady jeho lží. A bohužel mnohým jejich podnikání již nestačí na zvýšené životní náklady a zákonné odvody. Nebo si vláda myslí, že těch asi 22 tisíc lidí, co vloni ukončilo hostinskou činnos, skončilo jenom tak pro nic za nic? Místo vytvoření stabilního podnikatelského prostředí tak vláda zatím aspiruje spíše na to, že si ji občané budou pamatovat jakožto vládu, která v naší zemi zlikvidovala pohostinství a z točeného piva udělala zážitkovou věc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Fiala slouží sám sobě a své slávě, nebo těm co mu proplaceli několik školení zahraničních nadací, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseanaboca , 24.01.2024 19:10:10

|  8 |  0

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …