Martin Konvička: Merkelová dělá stejnou politiku, jako u nás Dienstbier. Mráz dnes přichází z Berlína a Bruselu, tam jsou „bolševici“

31.01.2016 6:25 | Zprávy

ROZHOVOR „Merkelová je podobná Dienstbierovi. Zrazuje své přirozené voliče ve prospěch někoho jiného,“ uvedl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda Bloku proti islámu Martin Konvička. Konkrétně pak ukázal, kde dnes najdeme „bolševiky“ a nepřátele občanské společnosti. Konvička se domnívá, že němečtí státníci ukázali celému světu, že „nejsou hodni vést stánek se zmrzlinou“ a proto jim doporučil „odevzdat občanské průkazy a vrátit se na stromy“. Vysvětlil i to, proč se rýsuje staronové rozdělení Německa.

Martin Konvička: Merkelová dělá stejnou politiku, jako u nás Dienstbier. Mráz dnes přichází z Berlína a Bruselu, tam jsou „bolševici“
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Blok proti islámu a Úsvit-NK na besedě v Teplicích - Martin Konvička a Miroslav Lidinský.

Před pár dny se sešli v Roztokách u Prahy zástupci evropských protiislámských organizací. Nazvali se Pevnost Evropa a vydali prohlášení – Pražskou deklaraci, kterou jste podepsal i vy. Dá se tato událost chápat i jako příprava na demonstrace 6. února?

Na setkání v Praze byla řeč také o technických věcech demonstrace. Mimochodem, deklaraci, kterou jsme přijali, připravil kolega Petr Hampl a říká, že zástupci organizací, kteří ji podepsali, se shodují na tom, že islamizaci Evropy nepřipustí. Co se týká celoevropské demonstrace, ještě mohu zmínit, že se bude konat současně asi v 17 zemích včetně Austrálie a svolaly ji Blok proti islámu a Pegida.

Uskutečnil se už někdy tak rozsáhlý protest, mám na mysli i tu stránku propojení jednotlivých zemí, kdy se budou promítat také živé vstupy…

Opět budeme mít propojené Drážďany, Prahu, Amsterodam a Bratislavu. Víc se technicky zatím nepodaří, protože už jde o příliš náročnou záležitost. Navíc by se program nadmíru natahoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

18:00 Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

Architekt, pražský zastupitel a kandidát SPD na primátora hlavního města Prahy Milan Urban v rozhovo…