Migrační krize byla plánována od konce světové války, muslimové jsou jen loutky. Monstrum Merkelová a ohavná EU. Snad Trump zjistí, že je klamán… Znalec islámu z Kanady hovoří

25.04.2017 17:04

ROZHOVOR „Migrační krize je vytvořena na základě plánu. Byla plánována pečlivě již brzy po druhé světové válce. Globalisté destabilizovali muslimské země tím, že na ně útočili, začalo to Íránem, následovaly Afghánistán, Irák, Egypt, Libye, Tunisko, Jemen, Somálsko a Sýrie,“ říká jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu, Ali Sina.

Migrační krize byla plánována od konce světové války, muslimové jsou jen loutky. Monstrum Merkelová a ohavná EU. Snad Trump zjistí, že je klamán… Znalec islámu z Kanady hovoří
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Ale většina obchodů je v ní halál, tedy povolených podle islámské tradice

Ve Francii se uskuteční druhé kolo prezidentských voleb. Dokážete odhadnout výsledek?

Kéž bych měl křišťálovou kouli. Neboť se nedokážu spolehnout na průzkumy veřejného mínění. Každopádně bych si přál, aby Marine Le Penová uspěla.

V Londýně a ve Stockholmu proběhly teroristické útoky, rovněž v Egyptě. Jaký dopad to bude mít podle vás na politiku v Evropě?

Od 11. září se uskutečnilo po celém světě přes 30 tisíc teroristických útoků. Ty vámi zmiňované budou mít stejný dopad. Ti, kteří si již udělali názor, tak jim ho nezmění jakýkoli počet teroristických útoků. Globalisté masám prodali příběh a lidé, kteří nedokážou přemýšlet sami, jim to spolkli i s navijákem. Například lidé nejsou schopni pochopit, že ti, kteří vyhazují lidi do vzduchu, to dělají kvůli tomu, že to od nich vyžaduje jejich náboženství. Je to omílání nesmyslu, že extremisté existují ve všech náboženstvích, a lidé si bohužel neuvědomují jasná fakta, že křesťané, hinduisté, sikhové, buddhisté a židé nezabíjejí lidi ve jménu svých bohů.

Od období po druhé světové válce ti samí lidé, kteří financovali a podporovali Hitlera, se snaží dosáhnout svého cíle světovlády prostřednictvím OSN, EU, médií, akademické sféry, církve, Hollywoodu. Hned od školky vymývají mozek masám. Nyní jim mohou říci cokoli a nemyslící masy tomu nekriticky uvěří. Dokud budou globalisté kontrolovat myšlení mas lidí, nic se nezmění.

Není tomu dlouho, co proběhl pokus vypálit synagogu v Německu v městě Wuppertal, který spáchali muslimové. Soud rozhodl, že šlo o legitimní krok, aby ukázali svůj odpor k politice Izraele v pásmu Gaza… Co si o tom myslíte?

Musíte si uvědomit, odkud tito soudci pocházejí. Jsou součástí Nového světového řádu. Patří do té samé školy myšlení, do které patřili nacisté. Pokud se domníváte, že nacisté byli poraženi, přemýšlejte o tom znovu. Oni pouze změnili svou strategii. Cíl je ten samý: nadvláda nad světem. Jejich strategií je destabilizovat svět, a učinit ho tak nebezpečným, že lidé se vzdají své svobody dobrovolně výměnou za bezpečnost. Bohužel jsou v tom úspěšní.

Jaká je vaše předpověď vývoje migrační krize v Evropě? Dokáže to někdo zastavit?

Migrační krize je vytvořena na základě plánu. Byla plánována pečlivě již brzy po druhé světové válce. Globalisté destabilizovali muslimské země tím, že na ně útočili, začalo to Íránem, následovaly Afghánistán, Irák, Egypt, Libye, Tunisko, Jemen, Somálsko a Sýrie. Globalisté financovali a dirigovali islámské povstání a džihád a muslimové padli do jejich pastí a horlivě plnili jejich přání. Tyto války způsobily migrační krizi. Všechno je to záměrné.

A jaký to má tedy cíl?

Cílem je vytvořit chaos po celém světě, takže lidé budou připraveni vzdát se svých svobod výměnou za svou bezpečnost. Muslimové jsou jenom šachové figurky. Jsou postradatelní a budou eliminováni v okamžiku, kdy ztratí užitnou hodnotu. Ale pro nynějšek škodolibě spolupracují na tom, aby pokročily plány globalistů.

Jedinou cestou, jak ukončit tuto krizi, je, že lidé v západních zemích vykopnou své vlády a politiky, které mají ve svých kapsách globalisté. To se stalo v USA zvolením Trumpa. Ale zatím si ještě negratulujme, protože nepřítel je extrémně lstivý, a obávám se, že globalisté začínají unášet prezidentství Donalda Trumpa.

Předseda National Security Studies Center na Univerzitě v Haifě Dan Shueftan řekl, že když Angela Merkelová pozváním imigrantů zabila Schengen, tak je lepší pro další státy v Evropě, aby si chránily své vlastní hranice a aby postavily ploty jako Izrael. Souhlasíte?

Věřím v suverenitu každého národa. Stejně jako nesete odpovědnost za to, abyste zamkl svůj dům a abyste ochránil svou rodinu, tak každá země musí chránit své hranice. Vojenská kooperace mezi národy je v pořádku a báječná, ale to nezbavuje vlády povinnosti chránit vlastní občany. Je dobré mít šerifa, ale to neznamená, že bychom se neměli starat o své životy a domovy.

Angela Merkelová a celá Evropská unie pracují pro globalisty. To oni jsou problémem – nepřítelem lidu. Muslimové jsou pouhými loutkami v rukou této kabaly. Muslimové jsou figurkami, užitečnými idioty v jejich velkém plánu nadvlády nad světem.

Existují predikce, že dokonce bez migrační krize západoevropské státy jako Británie, Německo, Francie, Belgie, Nizozemí a další budou mít muslimskou většinu do 40 let. Není lepší pro státy středovýchodní Evropy opustit Evropskou unii, aby nebyly pohlceny islamizací?

Samozřejmě je to lepší. EU není tím, za co se vydává. Vyrostla z popela nacismu a jejím cílem je vytvoření jednoho světového státu a Nový světový řád, kde několik rodin bude vládnout nad celým světem. Prověřte si nacistický původ Evropské unie a můžete najít hojné články a videa odhalující tuto ohavnou organizaci. Pokud lidé zjistí pravdu o původu EU a jaký druh válečných zločinců ji založil a prosazoval, ani jedna země nezůstane v EU. Pravda je naše spása. Informace jsou k dispozici a jsou založené na nezpochybnitelných důkazech.

Co nyní považujete za klíčové body a budoucí události, které rozhodnou, zda Evropa bude islamizovaná, či ne?

Nikdo nemůže předpovědět budoucnost. Bůh dal nám lidem, abychom si naplánovali svou vlastní budoucnost, a dal nám moc ji změnit. Pokud povstaneme a uvědomíme si, co se děje za oponou, můžeme zastavit tato monstra, která chtějí zničit lidskost. Muslimové jsou také oběti. Pokud by si jen uvědomili, že jsou zneužíváni… Ale bohužel nemohou. To samé lze říci o levičácích a o komkoli, kdo odmítá hledat pravdu a odmítá celou tuto ideu jako konspirační teorii. Existuje spiknutí, které má zničit lidstvo, ale to není teorie. Je to konkrétní plán, který funguje díky naší ignoranci.

A co se s tím dá podle vás dělat?

Můžeme se informovat. Díky internetu jsou informace přístupné komukoli, kdo je hledá. Tyto věci jsem až do nedávna neznal. S touto znalostí se můžeme zbavit politiků, kteří pracují pro tuto kabalu, a zbavit se institucí jako EU, OSN, království, bankovní systém a jejich vlivu v médiích a akademickém prostředí. To byly sliby, které učinil kandidát Trump. Jeho útok na Sýrii mě přiměl přemýšlet, zda se již nestal nepřítelem.

Nepřátelství proti Trumpovi bylo neuvěřitelné. Proč? Protože nebyl politikem a elity neměly nic, co by proti němu mohly využít, aby ho vydíraly a kontrolovaly. Nemohly ho uplatit, protože je bohatý, a nemohly ho vydírat, protože na něj nic neměly.

Nakonec se zdá, že našly způsob, jak ho přimět, aby plnil jejich příkazy. Má dobré srdce a jako každý normální člověk je citově pohnut, když jsou děti oběťmi. Čili nastražily onen falešný chemický útok, vytvořily video a opakovaly mu to až do zblbnutí. Ironií je, že zohavená těla Evropanů z útoků muslimů nikdy nejsou veřejně prezentována. Elitami kontrolovaná média musejí prodávat narativ, který je schválen jejich pány.

Na závěr, co byste poradil České republice, aby zůstala bezpečným místem?

Jedinou věcí, kterou mohu navrhnout, je, aby si Češi zvolili politiky, kteří se starají o Českou republiku a nejsou v kapse globalistů. Politici jako Nigel Farage, Geert Wilders, Marrine Le Penová a Donald Trump jsou naší nejlepší nadějí. Stále věřím v Trumpa. Doufám, že si uvědomí, že je klamán a manipulován.


Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům Stručný životopis zakladatele islámu. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Lidé se bojí.“ Řekla svůj názor na LGBT, musí k soudu. Politička varuje Čechy

19:59 „Lidé se bojí.“ Řekla svůj názor na LGBT, musí k soudu. Politička varuje Čechy

Finská poslankyně a bývalá předsedkyně finských Křesťanských demokratů Päivi Räsänenová, na kterou b…