Nevěřte úřadům a politikům. Idioti z vedení EU. Islámští teroristé mají po celé Evropě síť desítek tisíc lidí, které tajné služby nejsou schopny sledovat. I u nás… Znalec islámské problematiky varuje

06.04.2018 9:38 | Zprávy

ROZHOVOR „Nevěřte úřadům a politikům. Oni vám řeknou cokoliv, aby vás obalamutili a uchlácholili, ale ve skutečnosti nechtějí zastavit masovou migraci muslimů a Afričanů do Evropy. Chtějí ji jen řídit a rozptýlit migranty po Evropě pomocí kvót. Nevěřte, že vás ochrání policie a tajné služby před islámskými teroristy. To pak můžete skončit jako nakupující v tom francouzském supermarketu nebo návštěvnici klub Bataclan,“ říká exmuslim a autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan, který má víc jak 12leté zkušenosti z jádra islamistů v ČR, z jejich vztahů k českým bezpečnostním složkám a úřadům.

Nevěřte úřadům a politikům. Idioti z vedení EU. Islámští teroristé mají po celé Evropě síť desítek tisíc lidí, které tajné služby nejsou schopny sledovat. I u nás… Znalec islámské problematiky varuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lukáš Lhoťan

Jak se díváte na poslední teroristický útok ve Francii?

Je to pořád stejná písnička. Úřady o útočníkovi věděly, monitorovaly ho, ale nepovažovaly ho za nebezpečného, a tak ho nechaly na pokoji, aby si v klidu připravil teroristický útok! Řekněte mi, kde ve Francií asi tak sehnal střelné zbraně? Vždyť podle idiotů z vedení EU a neziskových organizací to je zakázáno! Tohle říkám posměšně, protože se nás politici a EU snaží úplně odzbrojit, abychom se nemohli bránit! Kdyby tento vrah útočil v Izraeli, tak by možná i nikdo nezemřel, protože ozbrojení izraelští civilisté by ho zastřelili, ale takhle museli Francouzi čekat jak ovce na porážku, až je postupně terorista postřílí...

Ale podívejme se na celou věc i jinak. Z praktického pohledu. Je už víc než dostatek informací o tom, že si teroristé vytvořili po celé Evropě síť svých lidí, od podporovatelů v ideologické rovině v mešitách po praktické spící agenty, mnohdy také víme, že tito teroristé byli sledováni a v podezření, ale úřady proti nim nezasáhly. Také víme, že někteří z nich aktivně vystupovali jako informátoři tajných služeb, což poté vedlo ke vzniku konspiračních teorií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Macinkovi nesahají ani po kotníky.“ Ševčík sjel „šašky“

17:25 „Macinkovi nesahají ani po kotníky.“ Ševčík sjel „šašky“

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA „Dělají ze sebe šašky,“ míní poslanec za SPD Miroslav Ševčík o těch, kdo tak…