Obviňte Merkelovou z vlastizrady a genocidy Evropy, říká muzikant Vilda Čok, kolega Kocába

05.09.2017 9:35

„Pokud Angela Merkelová obhájí svůj mandát, bude to pro mě důkaz neschopnosti německého národa postavit se vládní klice!“ tvrdí pro ParlamentníListy.cz zpěvák, baskytarista, člen skupiny ByPass a legendárního Pražského výběru Vilém Čok. Podle něj argumenty všech sluníčkářů a dobroserů o multikulturní společnosti jsou směšné, protože kdyby nebyl islám v 17. století před Vídní zastaven, Evropa by v této podobě dnes už ani neexistovala.

Obviňte Merkelovou z vlastizrady a genocidy Evropy, říká muzikant Vilda Čok, kolega Kocába
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vilém Čok

Angela Merkelová obhajuje svůj mandát. Na cestě k tomu sdělila, že „islám patří k Německu a je součástí jeho úspěchu“. Zároveň potvrdila, že nelituje svého rozhodnutí z dob migrační krize. Jsou její slova pro vás skousnutelná?

Pokud Angela Merkelová obhájí svůj mandát, bude to pro mě důkaz neschopnosti německého národa postavit se vládní klice. Podle mne by Merkelová měla být obviněna z vlastizrady a genocidy Evropy, protože islám jako silové a agresivní náboženství do Evropy nepatří. Argumenty všech sluníčkářů a dobroserů o multikulturní společnosti jsou směšné, protože kdyby nebyl islám v 17.století před Vídní zastaven, buďme si jistí, že Evropa by v této podobě dnes už ani neexistovala.

Anketa

Kdo by měl být německým kancléřem?

hlasovalo: 7648 lidí

Premiér Bohuslav Sobotka chce zajistit naše volné přičlenění k eurozóně, čímž prý dáme najevo, že stojíme o euro. Na druhou stranu ale dává najevo, že ČR nestojí o silnou muslimskou komunitu v Česku. „Když se podíváme, jaké problémy mají naši kolegové ve Francii, v Nizozemsku, ve Švédsku a v dalších zemích, není možné společnosti míchat takovým způsobem, jak to vidíme v některých zemích západní Evropy,“ řekl také premiér. Souhlasíte s ním?

Ano, protože multikulturní společnost rozdělená odlišnou kulturou, náboženstvím a dalšími mnohými principy fungovat nikdy nebude, a ani nemůže.

V souvislosti s nedávnými útoky v Barceloně se opět hodně hovořilo o bezpečnosti Evropy. Ovšem mnozí si všimli, že jak rychle podobné útoky přijdou, tak stejně rychle se na ně zapomene. Navíc prý byrokrati v EU v otázce bezpečnosti nic nedělají, jen nás, tedy ČR a další země Visegrádské čtyřky, šikanují kvůli kvótám. Jak to vidíte vy?

Říkal jsem to už před lety ve svém obsáhlejším interview pro ParlamentníListy.cz. Dle mého názoru se celý princip EU zcela překroutil. Vnucování regulí suverénním státům je zcestné, ať se jedná o uprchlické kvóty, nebo o cokoli jiného. EU si hraje na svrchovaného pána, který se nemusí zpovídat nikomu. Takže nemá sebereflexi a zákonitě se musí dříve či později rozpadnout. Lidé, kteří ji vedou, jsou z větší části psychopati.

Blíží se nejen volby do Poslanecké sněmovny, ale i prezidentské. Ve sněmovních volbách chtějí kandidovat například František Ringo Čech či dokumentaristka Olga Sommerová, o post prezidenta se bude ucházet hudebník, producent a předseda strany Rozumní Petr Hannig. Kdo z nich by českou politiku obohatil, a kdo ne?

Já to řeknu spíše obecně. Každý, kdo pomůže českému národu, je vítán! Problém je v tom, že jen málokdo dodrží, co před volbami slíbil...

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Olga Böhmová

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dohoda s USA? Obranná jenom podle názvu. Právník Koudelka dělá jasno, co Černochová podepsala

15:56 Dohoda s USA? Obranná jenom podle názvu. Právník Koudelka dělá jasno, co Černochová podepsala

„Ve srovnání s 90. lety 20. století, kdy vládli Václav Klaus a Miloš Zeman a byla to doba svobody, j…