Pavel Novotný: Okamurovi pomočím hrob. Se Soukupem je to takhle. A s Brožovou. Vydělal jsem 4 miliony! Mám nahrávku Tomáše Řepky

12.02.2019 4:35

ROZHOVOR Starosta městské části Praha-Řeporyje, publicista, hráč pokeru a moderátor Pavel Novotný po čase opět poskytl velice výživný rozhovor pro ParlamentníListy.cz.

Pavel Novotný: Okamurovi pomočím hrob. Se Soukupem je to takhle. A s Brožovou. Vydělal jsem 4 miliony! Mám nahrávku Tomáše Řepky
Foto: Tomáš Stacha
Popisek: Starosta Řeporyjí, podnikatel a hráč pokeru Pavel Novotný, který nevylučuje svou možnou kandidaturu na prezidenta

Abychom začali aktualitou, tak v rozhovoru s Xaverem Veselým jste brutálně naložil poslanci SPD Lubomíru Volnému. Pronesl jste, že nad jeho výkony vám „stojí péro“. Jak vnímáte tvrzení Václava Klause mladšího, vašeho partajního kolegy, že ze strany jiných poslanců byl silný řev na Volného a on jen reagoval? Ruku na srdce, vy byste se v tak vypjaté situaci ve Sněmovně udržel? Nebyl byste vy jako poslanec v podstatě stálým „zákazníkem“ mandátového a imunitního výboru?

Anketa

Podporujete přijetí eura? (Hlasování od 12.2.2019)

8%
92%
hlasovalo: 13413 lidí

Dobrý večer, pane redaktore, musím vám hned na úvod poděkovat, že jste přistoupil na takto pozdní hodinu a respektujete, že já skutečně při své současné pozici nemohu poskytovat rozhovor vašemu webu za denního světla (rozhovor probíhal v pondělí večer - pozn.red.). Někdo nás uvidí, vám se všichni smějí, já nechci být pro smích, jsem starosta městské části, mám to v hlavě na rozdíl od vašeho průměrného publika v pořádku, neumíte si představit tu ostudu, kdyby se u nás rozneslo, že se vybavuji s nějakým suterénním proruským webem. Jo, to Českou televizi a podobně solidní média si zvu na úřad, aby všichni viděli, ale my zůstaneme hezky tady pod viaduktem.

K tomu, no, ten voleček, sakra, jak se to prospěchářské koště, co s Romy dělá byznys v Ostravě a v Praze jim naoko nadává, jmenuje, jo Volný. Já jsem neřekl, že mi z jeho aktivit stojí péro, z jeho aktivit mi nestojí péro, protože já ho skoro neznám. Jen se mi zdá, že nějak vybočuje v SPD z řady, a líbí se mi to. Zatímco ostatní poslanci ve svých šusťákových oblecích čekají v šiku i na to, až Pitomio řekne, že mohou jít na oběd, tak tento Volný jaksi jede svoji hru, a protože vidí, že značka SPD má kulminaci popularity za sebou a do dvou let by měla mít šest procent a jako obvykle Tomiem vyluxovaný účet, tak hraje trochu na sebe. A Pitomiovi se to přestane líbit, uvidíte, no a z toho mi stojí to péro, já mám rád jakékoli neštěstí, které potká SPD, to mám pokaždé tu erekci a ten Volný a jeho ambice neštěstím budou, ale ono je to jedno. SPD už není třeba brát vážně. Jsou a budou už jen takovým výběhem šimpanzů pro moje obveselení. Pomalu je pouštím z hlavy. Ale toho Volného by měl někdo monitorovat. Čert vem jeho rasistické skřeky a exhibice ve Sněmovně, to dělá jen, aby se ukázal, ale spíše si nejsem jist, zda ten člověk není závadový z hlediska kriminologie. Víte, hlídal bych, já nevím, drobné předměty po Sněmovně, nádobí v kantýně a tak, mohu se plést, ale budí na mě takový ten vekslácký dojem, ale primitiva, rozumíte, takoví ti blbečkové, co licitují se zastavárnou autorádio a v hubě mají sirku. Prostě, kouká mu z očí, že nemusí být čestný, ale mohla by to být taková ta špinavá, proradná, ubohá, podrazácká mátoha z mokré čtvrti, která kouká, jen jak se obohatit. Osobně jsem se vyjádřil, že by bylo nejlepší jej utratit. Je to rasista, homofob, tedy duševní mrzák, k tomu se v Ostravě obohacuje na nejchudších, ve Sněmovně se chová jako hulvát a hlavně je to podporovatel Tomia Okamury, že. Já bych mu dal poslední cigáro a utratil jej, co s takovým, pro společnost naprosto zbytečným jedincem. A neříkejte mi, že je to poslanec a takové ty řeči. Poslanci SPD si nejsou rovni s ostatními poslanci. Jsou to košťata. Pitomiova košťata. A jsou k smíchu, ne tolik jako jejich voliči, nic směšnějšího neznám, ale směšní jsou. Je to sranda, nikdy bych nevěřil, že budeme mít ve Sněmovně zástupce lehce mentálně retardovaných. Nic proti mentálně retardovaným, proboha, ale mezi zákonodárce jich tolik může přivést jen šílenec. Nebo vychcánek.

Pavel Novotný, DiS.

  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Já bych nikdy nebyl imunitním výborem předvolán. Já jsem politik ODS, to je solidní strana se solidní reprezentací, pane. Nesnáším hulvátství a celkově vyžaduji noblesu.

Řekl jste, že Volný je vlastně horší než Tomio Okamura a že Okamura sám nad ním nemá kontrolu. Z čeho tak soudíte? Jak úspěšná je vlastně Okamurova SPD, krerá poslední dobou ztrácí preference? A jak jste vnímal případ důchodce Jaromíra Baldy, „prvního českého teroristy“?

Volný je, na rozdíl od zbytku Tomiova parlamentního spolku, solitér, který se od zbytku partajních kolegů v poslaneckých lavicích vyznačuje přes své intelektuální limity schopností používat kalkulačku a uvažovat nad horizont roku 2022, co se osobního prospěchu týče. Jede na sebe. To, co předvedl, byla více jeho OSOBNÍ kampaň než kampaň SPD. Tomu nemohou čtenáři tohoto rozhovoru stejně jako poslanci či voliči SPD rozumět. Já, na rozdíl od nich inteligentní bytost, tomu rozumím. Okamura, velice schopný a inteligentní člověk, co má v hlavě 100x lepší prospěchářskou kalkulačku než lichvář Volný, tomu taky rozumí velice dobře. I tomu, že nad ním nemá úplnou kontrolu.

Anketa

Skončí krize ve Venezuele válkou?

71%
29%
hlasovalo: 2820 lidí
SPD je velmi neúspěšná, izolovaná a její preference budou dále klesat. V příštích parlamentních volbách získá sedm procent, ale to je jedno, Pitomio už bude mít palác dostavěný. V příští Sněmovně už nebude Míla Rozner, ale zase je pro něj super, že bude moci v říjnu 2022 poprvé fyzicky promluvit jinde než doma v koupelně, neboť aktuálně nesmí vydat hlásku ani na poště v Budějcích po zavíračce. Je škoda, že SPD jde do kopru. Už z nich nejde strach. Jsou pro legraci a tím, že nebudou tolik slyšet a vidět, budu mít méně obveselení.

Důchodce Balda je chudák, typický produkt šíření strachu a nesmyslů Tomiem Okamurou a vlastně vůbec není divné, že první český terorista se rekrutoval právě ze stáda ubohých, politováních, prostoduchých pablbů, kterými jeho voliči jsou. Pitomio je má rovněž za pitomce. Za stádo, které jej živí. Za stádo, kterému stačí pět let opakovat, že se na nás řítí armáda uprchlíků, co už jsou u hranic, a stádu to stačí. Dalších pět let jim bude říkat: „Chcete dopadnou jako v Německu a Francii?“ A „Baldové“, protože to říká Tomio, mu budou zčásti dále věřit. To je elektorát Tomia Okamury, obchodníka s rasovou a náboženskou nenávistí a strachem, a Balda je jeho typickým představitelem. Doufám, že už nevyjde z vězení. Zemřít při těch incidentech člověk, ne počkejte, napište „bílé dítě“, tak by měl být Tomio Okamura, jemuž Balda u stánku SPD se šálou SPD okolo krku sbíral podpisy, veřejně popliván a pomočen na náměstí a potom společně s Baldou za koule nesen v průvodu složeném z jiných etnik než bělochů k nejbližší žumpě a do ní by měli být vhozeni, a než by se za nimi zavřelo víko, ještě by tam měl být bez posledního cigára ostravskými, jím ždímanými romskými klienty jeho ubytoven vhozen pan Volný. To je můj názor na pana Baldu, který pokládá jménem boje s muslimy, který mu namíchal do hlavy pan Okamura, stromy na koleje, po kterých jezdí vlaky s našimi, bílými lidmi, které chtěl zabít, a vytvořit tak dojem, že za tím stojí muslimové. Je mi na blití ne z Baldy, to je zmanipulovaný duševní mrzák, stejně jako všichni voliči SPD. Je mi na blití z Okamury. A Volného, který má žaludek na to hřímat ve Sněmovně směrem k lavicím ODS, topky, Pirátů apod, že „Baldu jste stvořili vy“. Doufám, že pana Volného přežiji. Rád bych na tomto místě, přes své postavení starosty MČ, veřejně prohlásil, že na svou čest a svědomí slibuji, že přežiji-li pány poslance Okamuru a Volného, odeberu se a pomočím jejich hroby. Jsem připraven za toto své veřejné prohlášení nést jakékoli následky a neexistuje síla, která by mi zabránila záměr realizovat. Tedy kromě mé smrti, ale já se ve své poslední vůli postarám o to, aby to případně za mě udělal někdo z těch, kteří po mně budou dědit. Bude to jediná podmínka starce, který si vzpomene, jakým ubožákům slíbil veřejně pomočit hroby.

Okamurovi bude možná konkurovat Jaromír Soukup, kterého vy dobře znáte. O něm jistě nebudete mluvit s takovým opovržením. Chcete si s ním někdy vyříkat to, kterak vás veřejně poslal „do prdele“, když jste pravil, že vás vyhodil z Barrandova kvůli Kateřině Brožové? Jak to bylo s tou Brožovou?

Anketa

Zvažujete, že budete volit Jaromíra Soukupa?

65%
hlasovalo: 24809 lidí
My si to dávno vyříkali. Ono ani nebylo moc co, ale nezlobte se, pokud se nepletu, vaše čtenářstvo jsou všichni diváci Barrandova, akorát tu máte čtyři procenta, co čučí na Primu Love ještě, tedy nemohu vám říct pravdu, že jsme s Mirkem v zásadě v pohodě. To by nebylo ani srozumitelné, ani smysluplné. Mirkovi Soukupovi mohu jen pogratulovat, že se snad pro rány boží definitivně zbavil té predátorky, a popřát mu hodně štěstí v osobním, obchodním i politickém životě. Mimochodem, myslím, že Mirkovi jde hlavně o to, být respektován, či brán Pitomiem a spol. jako hráč na politickém kolbišti. Nemyslím, že má ambice stát se europoslancem či ministrem. Je to hráč a chce být více respektován. Jinak to, že bude konkurovat Okamurovi, mě šíleně baví a opět mi obrazně řečeno stojí to péro nad představou, jak nadšeně líčí své plány během natáčení Okamurovi, který určitě dělá před Soukupem, jak je to skvělý nápad, ale v reálu už přemýšlí, jak to Soukupovi elegantně rozmluvit. On totiž elektorát SPD je tvořen z 94 procent právě publikem TV Barrandov, prostě se to prolíná, nebudu to rozebírat zeširoka, třeba Česká televize nemá mezi diváky voliče SPD ani jednoho, stejně jako Parlamentní listy nemají mezi čtenáři žádné diváky České televize, která vysílá nejserióznější zpravodajství v zemi, média pro pablby na mentální úrovni o řády nižších primátů a možná prvních primitivních sběračů pazourků jsou jinde.

Promiňte, čistě pro zajímavost, těch zbylých šest procent voličů SPD, to jsou diváci jaké stanice?

Čtyři procenta Prima Love a zbylé dvě televizi vůbec nemají, protože žijí v jeskyních, případně nemají v ústavech pro duševně choré z nějakého důvodu přístup do společenské místnosti s televizí, pane šéfredaktore, kdo by to jiný byl?

Média začala rýpat v hospodářských výsledcích skupiny Barrandov. Že prý je přeúvěrovaná, televizi klesá sledovanost a je ve ztrátě. Soukup sám tvrdí, že vše je v pohodě. Je to v pohodě, ptáme se vás, který do médií přece jen vidíte?

Pane šéfredaktore, proboha vás prosím. Oba přece víme, že mi pokládáte otázku, jejíž kvalifikované zodpovězení nemá pro vaše primitivní, předsudky a dezinformacemi svázané čtenářstvo žádnou relevanci. Kdyby se mě ptal Respekt nebo Řeporyjské Echo, tedy bych mluvil jejich prostřednictvím k příčetným příjemcům, nikoli do výběhu prvoků, odpověděl bych, že informacím, které uveřejnila o Skupině Barrandov Česká televize, nemám důvod nevěřit, stejně jako věřím Mirkovi Soukupovi, že je v pohodě. Já mám Mirka rád. Nerozumím tomu, co poslední dva roky dělá, nedává mi to smysl jako synkovi židovského obchodníka, ale je to jeho televize a Mirka mám celkem rád, stejně jako jsem na Barrandově nechal několik spolupracovníků, kterých si lidsky i profesně mimořádně vážím. Já bych mu fakt přál, aby fakt byl v pohodě a měl nějaký obchodní plán, kterým to celé zachrání. A přál bych mu štěstí v osobním životě. Víte, on mě kdysi naučil vyjednávat. Stranou toho, jaký je pro někoho moderátor nebo kormidelník televizní skupiny, je to výborný advokát, což se o něm málo ví. Já nejsem z těch hovad, kteří na něm vidí jen to špatné, a to mi věřte, že ve mně nějaká hořkost zůstala. Ale určitě ne z toho, že mě měl vyhodit z Barrandova, jak si naivně myslí šimpanzi zásobující vaše diskuse pod článkem, a mně to vůbec nevadí. Být vyhozen z Barrandova je něco, co prožili už skoro úplně všichni, kdo v této zemi pracují v soukromých televizích. Mě Soukup vyhodil jen „technicky“, vyhodit mě musel, a protože musel, jinak by mě, myslím, nevyhodil, tak já se na něj nezlobím, pane Polanský, a teď před vámi klidně vytočím jeho mobil a normálně se pozdravíme a uvidíte, že se mě zeptá, jak se mám a já jeho. Sovy nejsou, čím se zdají být, říká se v Twin Peaks, ale to vašim čtenářům co, to vašim čtenářům říkat nebudeme. A proč jim to říkat nebudeme? Protože by tomu rozuměli asi tak stejně, jako bychom na ně mluvili finsky.

Nemůžeme se nezastavit u Vašeho „oblíbeného“ prezidenta Miloše Zemana. V posledním měsíci začal skandál kvůli tomu, že Zeman a jeho Mynář měli ovlivňovat soudce. Senátoři podávají ústavní žalobu, která by mohla prezidenta zbavit funkce, ale ta evidentně Parlamentem neprojde. Jak vidíte tuto věc a celkově Zemanovo fungování v posledních měsících? Kdysi jste navrhl, ať ho Parlament nechá ve funkci dožít, ale sebere mu všechny pravomoci... Ani to tedy nevyjde.

Pan Mynář a jeho aktivity jsou podle mého už velmi, velmi dlouho tematikou kriminologickou. On i Nejedlý Zemanovi mimořádně škodí a vědí to všichni okolo Zemana a ví to vlastně každý občan ČR, který se o to zajímá. Jediný člověk, který jedná vždy a za každou cenu v nejlepším zájmu nemohoucího, fyzicky práci prezidenta vykonávat neschopného, zlého, Rusy loutkovoděného Zemana, je jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček, kterého si jako profesionála velice vážím. Často komický, ale velice schopný a především loajální člověk. Mynář a Nejedlý jednají v zájmu svém, nikoli Zemanově, je to zjevné a Zeman by v sobě měl najít tu sílu se jich zbavit. Ono už to je ale stejně jedno. Nakonec skončí v kriminále oba dva, plus Mynářovi Babišova komička a čekatelka na tepláky Klára Dostálová nařídí zasypat ten rybník, na to se snad pojedu podívat. Mynář je fakt hajzlík. Mimochodem, mám moc rád jeho Alex, dobrá novinářka, šikovná moderátorka, milá holka, mám ji rád, nikdy ale neseberu v budoucnu odvahu se jí zeptat, co na něm vidí. Vím to, musí to být fyzická krása a musí mít ebenovou tyč. Peníze to nebudou, boháčů mohla ona uchvátit, kolik chtěla. Mynář je schopný, chytrý chlap, ale s člověkem jeho charakteru, minulostí, okolím a perspektivou bych životem jít bok po boku nechtěl. Ani soukromým a už vůbec ne politickým. Jednu dobu jsem Mynáře podezíral, že se Zemanem spí, já si jinak to, že ho ještě nestihl osud Šloufa, neumím vysvětlit. Ale tak ono toho je okolo Jitrnice, pardon, prezidenta, víc. Jakékoli omezení jeho pravomocí, jeho odvolání atd., cokoli z toho bude, jen dobře pro Českou republiku, její politickou kulturu a samozřejmě pro její mezinárodní vztahy. Miloš Zeman je významnou postavou české politické historie, vážím si jej coby intelektuála a ČSSD už nikdy nebude mít ve svém čele tak schopného politika. Ale žádný jiný prezident České republiky nedělal naší zemi takovou ostudu v zahraničí. Horší prezident už byl jenom Gottwald. Miloš Zeman je typickou ukázkou toho, proč nemá být přímá volba. Takhle to dopadá, že když se to nechá na proletariátu, to ať se proletariát nezlobí. Miloš Zeman je i můj prezident, jen doufám, že už jím dlouho nebude.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Václav Klaus mladší dal najevo, že pokud nedosáhne nějaké exekutivní funkce, která mu dá možnost měnit věci v Česku, už příště nemusí sedět ve Sněmovně. Byla by to škoda? Vy jste o něm pochvalně mluvil, ale dodal jste, že je to „oproti vám nácek“. Tak jak to jde dohromady? A propos, žertovná otázka: chcete po Zemanovi na Hradě Klause staršího, Klause mladšího, nebo někoho jiného?

Pana Klause ml. jsem v minulosti označil za výraznou osobnost naší strany, člověka vzdělaného a pro mě v osobním kontaktu velmi zábavného, s jehož názory jsem často v přímém rozporu, což mi nebrání v tom jej respektovat. Považuji jej také za vynikajícího odborníka na školství a v rámci regionu Praha za velmi úspěšného kandidáta, co se preferenčních hlasů týče. Termín „nácek“ jsem použil v kontextu, který jsem ihned rozvedl a vysvětlil, a všechny zájemce odkazuji na svůj nedávný rozhovor v DVTV, tedy odkazuji na něj ty čtenáře vašeho webu, kteří jsou schopni zadat do adresního řádku i jiný odkaz, než jsou Parlamentní listy, další proruské a dezinformační weby, web ruské ambasády, pornostránky či odkaz týkající se služeb pro osoby s duševním postižením.

Pojďme letem světem po Evropě. Pomalu odchází Angela Merkelová. Jak na ni dějiny budou vzpomínat? Jak vnímáte protesty žlutých vest a dost surové zákroky francouzské policie proti nim? A klesající podporu Macrona? Budou volby do Evropského parlamentu. ODS do nich jde s programem, který odmítal euro a širší integraci – ale vy asi máte na věci jiné názory než Jan Zahradil, že?

Angela Merkelová byla, je a navždy bude považována za mimořádně významnou političku, a to v celosvětovém kontextu. Plně se ztotožňuji s jejím obecným označováním za faktického lídra Evropské unie a také tím, že byla časopisem Forbes opakovaně označena za nejmocnější ženu světa. Mimořádně si jí, stejně jako asi každý slušný člověk, vážím za její postoje v otázkách migrace.

Ke žlutým vestám a Macronovi se vyjadřovat nebudu, protože mám aktuálně na sociálních sítích a vůbec ve společnosti takový vliv, že bych to – vzhledem k tomu, koho aktuálně reprezentuji, považoval ze strany MČ Řeporyje za vměšování se do vnitřních záležitostí Francie a Francie se nám také do vnitřních záležitostí Řeporyjí nemíchá a nekomentuje je.

Jan Zahradil je jeden z mých oblíbených politiků, je skvělé, že vede naši kandidátku, a nesmírně si vážím jeho dosavadní práce v Bruselu, kde je skvělým zástupcem ODS a České republiky. Kéž by bylo za ČR více „Zahradilů“ a co nejméně podobné verbeže, jako jsou například komunisté. 

Andrej Babiš, další téma. Ještě nedávno mluvil o obědech dětem zdarma, zvyšoval důchody a prosadil slevy na jízdné pro důchodce. Teď obědy zdarma odpískal a chce škrtat, protože evidentně zažijeme hospodářský propad. A také se lísá k živnostníkům, čímž leze do zelí vám, odéesákům. Co vy na to všechno? Zapíše se Andrej Babiš do dějin jako velký politik? K jakému konci směřuje?

Mé dlouhodobé názory na Andreje Babiše jsou dostatečně známé a mediální, ekonomickou a politickou moc, kterou za významné pomoci českých voličů koncentroval do svých rukou, považuji za nepřijatelnou, alarmující a ohrožující pro Českou republiku. Když jsem dočetl knihu Jaroslava Kmenty Boss Babiš, tak se mi udělalo fyzicky nevolno a je škoda, že si ji pro své limity v gramotnosti většina příjemců našeho rozhovoru nemůže přečíst a ti, kteří číst umějí, jej dočíst nemohou, neboť by se po několika stranách četby museli jít zabít, aby jejich potomci nežili v hanbě. Nic proti voličům ANO, na rozdíl od voličů SPD, kterým stačí udělat bububu, muslimští vrazi už jsou na čáře a jsou jich miliony, říkal to Tomio, jsou voliči ANO oběťmi mimořádně sofistikované kampaně a PR, které řídí špičkoví profesionálové, mezi nimiž mám řadu přátel a bývalých spolupracovníků, což není s podivem, neb jsem také špičkový profesionál, a tak to mohu hodnotit. K dalšímu nemohu než říct, že Andrej Babiš si v poslední době tak často absolutně protiřečí v souvislosti s dříve prezentovaným, že Kateřina Blažková Kristelová je proti němu emisarka pravdy a důvěryhodnosti. Andrej Babiš se do naší historie určitě zapíše jako velký a úspěšný politik, to se už nám, inteligentním a schopným politikům v našich volebních obvodech stává. Konec ANO bude stejně jako konec prezidentování Miloše Jitrnice, pardon Zemana, já nevím, proč mi to tam pořád skáče, mimořádně prospěšný pro Českou republiku, její mezinárodní kredit a její obyvatelstvo. Pokud si někdo dovoluje se závěry pana Novotného nesouhlasit, nechť si udělá inventuru slibů pana Babiše, to bude koukat, je toho plný internet, třeba Česká televize, doporučuji. Pivo nezlevnilo, obsah svých médií ovlivňuje, z Prahy Pařížská není, Sáblíková pořád bruslí na rybníku, o dálnicích se bavit nebudeme, jsem krátce po jídle, a takhle bychom se mohli bavit donekonečna. Kde je těch 200 miliard ročně, co měla jeho opatření objevit? Blbům, kteří argumentují tím, že je teď lépe, vzkazuji, že kdyby nebyli blbí, snadno si dovodí, že růst příjmu z daní odpovídá hospodářskému růstu celé České republiky. Současný způsob utrácení a kupování si hlasů populistickými opatřeními budou hasit pravicové vlády po něm a pan Kalousek má pravdu, že to bude bolestné. Teď je důležité, aby to skončilo. Už aby sestavoval Vládu pan Fiala, co vám budu povídat.

Už několik měsíců starostujete. Napsal jste, že nechcete, aby vám lidé, kteří vás nevolili, lezli do zadku. Přestali? Už se vám v Řeporyjích někdo postavil a řekl, že něco děláte blbě? A co váš slib, že budete důstojně reprezentovat městskou část? Není to trochu v rozporu s výrokem, že vám nad poslancem Volným stojí péro?

Lidé lezou do zadku každému starostovi a to, že nepřestali, je přirozené. Přitom nemusejí, já jsem tady starostou všech, dokonce i sparťanů, diváků Pošty pro tebe, milovníků dušené brokolice, těch, co mě nevolili a – považte – i čtenářů Parlamentních listů, pokud tu nějaké máme. Řeporyje mají moudré obyvatele, kterých si nesmírně vážím ne proto, že mě zvolili, to byla volba velmi pragmatická, ale proto, že tak učinili s vědomím, že si vyslechnou svoje, protože moji voliči jsou si velmi dobře vědomi mých aktivit v šoubyznysu, kde jsem si cíleně vybudoval pověst společensky naprosto nepřijatelného kreténa, což jsem dlouhodobě kapitalizoval. Myslím, že si mě váží proto, že jsem tu v předchozích volebních obdobích poctivě pracoval jako zastupitel, který byl v opozici hodně slyšet a který v čele několika výrazných periodik pracoval vždy tak, aby měl spokojené čtenáře a vydavatele, a věřili, že se stejnou vervou budu pracovat pro Řeporyje, jejich zájem a lidi.

Zda se mi to daří, to se musíte zeptat místních. Plním každopádně volební program a zcela jsem změnil komunikaci zdejšího úřadu, tak aby plnil roli otevřené, servisní organizace pro své „klienty“. Dobře se mi spolupracuje s koaličními i opozičními zastupiteli, mám tu dobrý tým a práce mě nesmírně baví, byť je mimořádně náročná z časových důvodů a všudypřítomné byrokracie, s čímž jsem ovšem počítal. Považuji starostování za velkou čest, v kanceláři mi visí pan prezident Václav Havel, který dohlíží na to, abych jednal vždy a v zájmu Řeporyjí, nikoli prospěchářů, korupčníků a různých vyžírek.

Samozřejmě že už mi kdekdo vynadal, od toho tu jsem, pane šéfredaktore. V Řeporyjích nyní funguje těsná spolupráce s občany, při dnech pro veřejnost mám plno, a protože vždy a za vše může starosta, který prostě nemůže například osobně v šest ráno zachytávat sníh ještě před dopadem na chodník, mám podnětů více než dost a každým se zabývám. Chci být úspěšným starostou už proto, aby se na konci mého funkčního období mohli zdejší lidé vysmát pitomcům, kteří zpochybňovali jejich volbu, aniž mě vůbec nechali cokoli předvést. Zdali Řeporyje reprezentuji důstojně? Trochu jsem se polepšil, už nevystrkuji zadek a snažím se být méně vulgární, což se mi ne vždy daří, komentuji-li šoubyznys či SPD, ale to tady nikoho moc nezajímá. Fantastickou televizní reklamu, kde mám nahý taneček, jsem točil v červenci, to tady každý ví, stejně jako to, že pro jadrnější slovo nejdu daleko. Důležitý je zájem Řeporyjí a jejich lidí a ty společně s kolegy na úřadu či ve vedení obce reprezentujeme s veškerou vervou.

O Řeporyje netřeba se strachovat, mají zodpovědné vedení, tady platí ukázaná, ne, to napíše nějaký předsudky svázaný blbeček do diskuse na Parlamentních listech. Vaši opětnou narážku o výroku se stojícím pérem opět uvádím, že jsem neřekl, že mi „nad poslancem stojí péro“, pane šéfredaktore, to by mi stálo, kdybych byl homosexuálem, to mi může, technicky vzato, stát jen nad poslankyní či nad poslancem, který se mimořádně sofistikovaně vydává za atraktivní ženu. Já jsem řekl, že mi stojí péro nad tím, jak Okamura nemá kontrolu nad Volným, který si jede osobní kampaň. Víte, vzrušení člověk dojde všelijak a já se nestydím jej přiznat a nevím, proč by to mělo být v rozporu s reprezentováním Řeporyjí. To mám takovou věc tajit? Já nemám před svými lidmi tajnosti a dokud se veřejně nesvlékám či nečtu Parlamentní listy, tak mohu mít čisté svědomí. No tak mi stojí péro nad neštěstím Okamury, zabte mě. Kromě manželky mi také stojí péro nad momentálním neštěstím Sparty Praha, úspěchy a herním projevem Slavie Praha, seriálem Most!, skvělou publicistikou České televize, fantastickou prací, kterou odvádí ODS v opozici na magoši a ve Sněmovně, a také nad tím, že jsem tak atraktivním objektem pro rozhovory do Parlamentních listů, že jsem k nim zván i přes to, že vám za to někteří vaši čtenáři hrozí tím, že vás přestanou číst, což vám mimochodem nehrozí, protože co by asi tak jiného než vás, Rytmus Života a slabikář mohli vaši čtenáři číst. Nic. Rád bych znovu zdůraznil, a omlouvám se za vulgaritu, že drtivou většinu čtenářů vašeho webu považuji za kretény a rasisticko-homofobní hovada nejvyššího řádu, ze kterých nelze mít nic jiného než legraci. Je mi jich lidsky sice líto, protože nemůže se každý narodit bystrý jako pan Novotný, Feri, Kalousek, Fiala, Klaus mladší, Klaus starší, Topolánek, Bém, Merkelová, Wollner, Rosí, Udženija, Fridrichová, Havel, Tabery, Veselovský nebo vy, pane Polanský. My všichni jsme inteligenti, kteří pracují v nejlepších organizacích, které nás zaměstnávají, lidí, poctivé žurnalistiky, nebo to byli lidé, ke kterým bychom měli vzhlížet. Čtenáři vašeho webu jsou vesměs kreténi, kteří obdivují jiné kretény, já nevím, za všechny jmenujme třeba senátora Doubravu, nebo pana Volného, či sedají na lep chytrákům, kteří kretenismus lidí v politice pomocí populismu, šíření strachu, lží a využívání správných marketingových a PR nástrojů zneužívají k vlastnímu prospěchu, jako Tomio Okamura nebo Andrej Babiš. Kretén nemůže rozklíčovat, že mu Tomio Okamura, obrazně řečeno, stříká sperma do obličeje a má ho za oslíčka. Připustit si to volič SPD, může se jít zase jenom zabít, nebo klečet měsíc do kouta na hrách a stydět se. Můj tatínek je žid a já měl to štěstí, že jsem trochu té židovské inteligence zdědil, a tak vím, že ČT nelže, chemtrails jsou donebe volající kravina, SPD je továrna na peníze pro Pitomia, muslim je prostě muslim, a ne z podstaty terorista, který nemyslí na nic jiného než vyhodit Prahu do povětří, migrant je člověk, který jde přirozeně za lepším z místa, kde se prostě nedá důstojně žít, že v Evropě bude v roce 2050 polovina obyvatel asijského původu, i kdyby se Okamura a kreténi, co ho volí, stavěli na hlavu, a je děsná švanda, že o tom nemají tušení a většina se jich toho dožije, že lidská bytost nemá být dělena na černou nebo bílou, ale dobrou a špatnou, že Česká republika je jedno z nejlepších míst k žití na světě, neb je tu bezpečno, teče pitná voda z kohoutku, vysokoškolské vzdělání je zadarmo a nejde tu umrznout nebo umřít hlady, pokud nejste debil, že důvěřovat Rusku je z podstaty a historické zkušenosti naivní a že Václav Havel je člověk, ze kterého si mají brát budoucí generace příklad, a ne na něj plivat. Plivat se má na hrob poslance Volného a místopředsedy Sněmovny Okamury, kteří straší lidi, které podněcují k rasové a náboženské nenávisti a hledání toho nejhoršího v nich. Tohle předám svým dětem, protože takhle je to správně. Ne proto, že to říkám já, ale protože tomu velí zdravý rozum. Ten rozum, který kretén čtoucí tyto řádky viděl tak maximálně z rychlíku, když projížděl Řeporyjemi a míjel okno kanceláře pana starosty, který má úřad hned u přejezdu.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Kromě starostování, novinařiny a podnikání také mastíte poker. Na pokerovém webu je uvedeno, že jste si tím vydělal už 150 tisíc dolarů. To je jen nějaká hra, nebo skutečně americké dolary?

V pokeru jsem podle světového žebříčku skutečně vydělal skoro čtyři miliony korun, a protože jsem drtivou většinu startovného měl hrazeno coby kapitán profesionálního týmu či pokerová celebrita sponzory, dá se tato cifra považovat bez nějakých drobných i za můj zisk, byť jsem zhruba pětinu odevzdal sponzorům. Patřím už teď podle stejného, obecně respektovaného zdroje mezi top 50 hráčů v ČR všech dob, držím rekord České pokerové tour a ještě donedávna jsem byl jedničkou v all time money listu této nejprestižnější domácí pokerové soutěže. Před týdnem se české pokerové kruhy v úžasu začaly klanět směrem k Řeporyjím. Podle světového žebříčku jsem pro rok 2018 78. nejoblíbenějším pokerovým hráčem na světě. Z Čechů už je na tom lépe jen Martin Kabrhel, což je nejlepší český pokerový hráč všech dob a fenomén, o kterém se budou psát knihy. Ve světovém žebříčku je 580 tisíc hráčů. Jak vysoko si co do výsledků či oblíbenosti v rámci planety stojí nejlepší volič SPD, netuším, ale bojím se, že pro matematiku se zatím ani jeden nenarodil a výsledky z počtu vypitých piv před Albertem se nezapočítávají. Nehraju to špatně, pane šéfredaktore, tak to prostě je. Odpovídám jen proto, že se mě napřímo ptáte, ne abych se vytahoval. Ale když už jsme u toho, polívčičku si před těmi chudáky, kteří o mně tak rádi diskutují v diskusi pod článkem, přihřeji. Podívejte, poker, varianta Texas Holdem, je nesmírně komplexní hra, kterou zvládne i blb, ale dlouhodobě v ní úspěšný být nemůže. Vyžaduje na úrovni, které se věnuji, tedy úrovni turnajové, neřkuli mezinárodní, i tam jsem vyhrál tuhle tři čtvrtě mega, jisté kombinační schopnosti, elementární znalost matematiky, sebekontrolu, disciplínu, dovednosti psychologické i analytické. Nemusíte být Einstein, to fakt ne, ale ať si každý zkusí jít na turnaj za 200 korun a poměřit své síly s ostatními. Já mám za sebou špičkové domácí, ale už i mezinárodní akce, kde se startovné pohybuje ve stovkách eur a utkáváte se často s profesionály. Představte si sponzora, který za mě zaplatí ročně statisíce na startovném v takových turnajích. Dobře, jsem a byl jsem především tváří, propagátorem pokeru, ale jako kapitán Card Casino Com Pro týmu jsem byl pět let pod profesionální smlouvou a investice do mě jako do hráče se vyplatily. Nejsem pokerová hvězda, jsem amatér a hobík, pokeru jsem se nikdy nevěnoval coby hlavní činnosti, ale může mi čtenář vašeho webu prosím dole v diskusi odpovědět na otázku, jak by v tak komplexní a na soutěžní úrovni poměrně sofistikované hře mohl bezmozek, kterého „měl tatínek vystříkat do kopřiv“, no prostě pitomec, dosáhnout takových nesporných výsledků? Jako sportovec jsem na finálových stolech České pokerové tour, vysílaných ČT4 Sport, strávil více času ve vysílání než snowboardistka Pančochová, která si dovolila zpochybňovat mé úsudky, dlouhodobě prokazuji dobrou pokerovou výkonnost, vyhrál jsem main event nejprestižnější domácí soutěže, měl jsem jako hráč pět let profismlouvu, než nám Babiš zničil on-line poker, a já se ptám, jak je to možné. Nezlobte se na mě, ale jsou věci, které tatínek nezařídí. Buď jsem chytrý kluk, nebo je to všechno nějaký podvod. A já se ptám, která z těchto dvou variant je ta správná, a prosím jasnou odpověď. Kdo mi ji nedá v diskusi pod článkem, tak ten je ubohé, zbabělé koště, které si nevidí na špičku nosu a plácá nesmysly. Mimochodem, rád bych poker doporučil všem, nesmírně to prospívá krzevá duševní růst, zkušenosti z pokeru využijete v běžném životě, je to nádherná hra, kterou je třeba pořád studovat a nejde se nikdy pořádně naučit, vyvíjí se a perfektně se v ní můžete poměřit s ostatními bytostmi, o kterých si myslíte, že je, řekněme, duševními schopnostmi převažujete. Víte, pane Polanský, já vám mám pocit, že inteligence, dá-li se ten guláš, co mají vaše ovečky v hlavě nazvat, jim umožňuje možná tak zahrát si pexeso, a to nad ním ještě budou sedět dva dny, než to soudně vzdají. Můj děda hrál šachy, můj táta závodně šachy, já hrál šachy, moje sedmiletá Laura samozřejmě hraje šachy a bude zřejmě vynikající v pokeru, to šachisté bývají. Až se bude zase nějaký kretén pod článkem navážet do mé rodiny, možná by se mohl zamyslet nad hrami, které se hrají v jeho rodině. Šacuji to většinou na Člověče, nezlob se u otevřeného lahváče v kuchyni, případně na legendární Okamurův domeček. Já se nechci povyšovat, vysokou školu jsem nedokončil a dal přednost už rozjeté, manažerské kariéře v prestižním vydavatelství a úvazku, ale větší kretén než váš čtenář objektivně být nemohu. Až si to váš čtenář přizná, je-li toho schopen, možná mu dojde, že limitovaný je tady on, nikoli já. Že byl, co se mě týče, jak říkáme v pokeru, „totálně v lese“. Je mi u prdele, jestli mu dojde, že jsem mnohem chytřejší, než si myslí, ale jde mi o to, že by se třeba mohl zamyslet nad tím, jestli náhodou není stejně pomýlený i třeba v tom, koho volí, komu naslouchá, čí názory bere za bernou minci, a tedy co předává svým dětem. No prostě jestli je třeba skutečně správné dělit druhé primárně na černé a bílé, a ne na dobré a špatné, jak už jsem řekl. Jestli je skutečně nutné, aby vychoval stejného kreténa, jako je on sám, či dokonce aby nezkusil něco udělat se sebou samým, amen.

Takové „oddechovky“ na konec... Tomáš Řepka si půjde sednout do kriminálu za zfixlovaný prodej auta. Hnusná otázka: Máte z toho radost? Jak se vyvíjejí vaše právní spory jak s ním, tak s Kateřinou Kristelovou? A že jsme tak smělí. Blíží se do finále kniha o Marku Vítovi?

Z toho, že si půjde primitiv Řepka sednout, radost nemám. Neraduji se z cizího neštěstí, nejsem Kateřina Blažková Kristelová. Tomáš Řepka je sice křivák, ale je to především oběť manipulace toho nejhrubšího zrna. V srpnu 2017 jsem ho veřejně varoval, že jeho dívka je narcistní sociopatka s bájivou lhavostí, která je sice hloupá, ale s touto diagnózou je schopna hlupáka zmanipulovat k čemukoli. Výsledek? Tomáš Řepka v srpnu 2018, již v podmínce a dvakrát odsouzen, v situaci, kdy ví, že je odstíhán za podvod za milion korun a bude v září souzen se sazbou 2–8 let, v této situaci, kdy už v tu chvíli je zralý na kriminál, jede do Brna k soudu a tam na sebe bere trestnou činnost své partnerky, čehož jsou plné noviny a dokazují to nedávno zveřejněné nahrávky, na kterých sama Blažková Kristelová říká, že Řepka je internetový analfabet, který nepozná Google od Seznamu a nenapíše e-mail. A Řepka u soudu prohlašuje, že to on v elektronické formě administroval a podal falešné erotické inzeráty matce svých dětí, to on si vypisoval s uchyláky, to on za vším stojí a jeho partnerka, později za věc spoluodsouzená, v tom nejela. Zatímco Blažková Kristelová, tehdy ještě beztrestná a dostala by max. podmínku, seděla doma. Takto se chová zmanipulovaný člověk, stalo se přesně to, před čím jsem jej varoval. Jak mám mít radost z jeho uvěznění? Vždyť je to chudák, kterému je třeba pomoci a probudit jej z té diskotéky. Hotov s ním ale nejsem. Něco se mezi námi odehrálo, na pokyn Blažkové Kristelové urážel veřejně moji paní a z nahrávek, které se objevily na internetu na přelomu roku, viz Facebook Katka Blažková von Bahnhoff, je zjevné, že byl špiněn i můj otec. Co se pokusili s Blažkovou provést mé sestře, si nechám pro sebe. Já bojuji s otevřeným hledím a nikdy neútočím na osoby blízké celebritám, se kterými si něco veřejně vyříkávám. Kristelová Blažková prokazatelně nabádala druhé ke sprostým útokům na Vlaďku Erbovou a hatery svých sociálních sítí, intrikovala proti blízkým lidí, kteří ji kritizovali, podala s Řepkou řadu účelových trestních oznámení a je prokázáno, že si na mě zkoušela opatřit falešné svědky. Takový případ kyberšikany, jakému Řepka s Kristelovou vystavili řadu lidí, je nevídaný. S Blažkovou Kristelovou se už není třeba špinit, ta se společensky doživotně zlikvidovala sama, ale s Řepkou mám jeden problém. V lednu 2018 přijel v noci ke mně před dům zvonit a křičel na mou ženu, že jsem srab a nevylezu. Žena s ním vyběhla tak, že na to zbabělec Řepka do smrti nezapomene, a přede mnou, který měl být tu noc v práci na Barrandově, ale byl v nemocnici u otce, a přesto jsem se hned domů vydal, Řepka ujel. Normálně bych to přešel, ale mám k dispozici nahrávku telefonického rozhovoru, která dokazuje, že ke mně jel cíleně udělat bububu na moji manželku. Věděl, že doma nebudu, mohu to nade vši pochybnost doložit dvěma nahrávkami. Tohle si spolu musíme vyříkat. A protože jsme oba v podmínce, přes držku mu dát někde za rohem nemohu. Ale našel jsem cestu, jak to chlapsky a veřejně vyřídit, a moc se na to těším. Znovu ale opakuji, Tomáš Řepka je obětí cílené, brutální manipulace a je potřeba mu pomoci. Apeluji na jeho přátele a spoluvězně, aby mu vtloukli do hlavy, že je pod vlivem histriónské, hysterické, narcistní sociopatky, a nevím kolik krajních poruch osobnosti ta holka má, a že se musí z té diskotéky probudit, než ho stará donutí jít vyloupit banku nebo na sebe vzít nějaký další trestný čin.

K Marku Vítovi už jsem řekl a napsal vše. Knihu určitě jednou dopíšu. Zopakuji jen to hlavní: Jedná se o nebezpečného recidivistu a zřejmě jednoho z nejlepších a nejvýkonnějších sólo podvodníků v dějinách naší kriminalistiky. Je to psychopat s bájivou lhavostí a je mimořádně nebezpečný manipulátor a fakt na to nevypadá. Nemá nic společného s FC Barcelona, je to hochštapler, a pokud mu svěříte peníze, už nikdy je neuvidíte a neohlásíte to, protože se budete bát. Ohlásíte-li to, máte smůlu, Marek Vít je osoba spolupracující s policií, což dokazují desítky neřešených podání a zkušenosti kriminalistů, kteří od Vítova předčasného a podvodného propuštění z jedenáctiletého trestu po odsezených dvou letech v roce 2009 musejí veškeré poznatky do týdne od zaprotokolování podání odevzdat vše, co mají, nahoru. Marek Vít je prostě podvodník. Dávejte si na něj pozor, dokud konečně nezmizí, či ho nezavřou, až ho vysoce postavený důstojník elitního útvaru struktury PČR přestane krýt coby elitního ráfka a dépéháčkaře, který práská drogové a jiné delikty každého, o kom to zjistí. Obalamutil velmi chytré lidi, právníky, policisty, policejní psychology, přečtěte si o něm něco na internetu. Jeho výsledky jsou spektakulární. Mně nic neprovedl, ale během publikace a investigace jeho osoby jsem zřel neuvěřitelné věci. Předstírá nevídanou prosperitu, má mimořádné zkušenosti a fenomenální komplice. Hlupáka opucuje do hodiny a donutí ho nikdy to nikomu neříct. Mířím tím k upozornění, že zejména čtenáři Parlamentních listů by si na něj měli dávat skutečně mimořádný pozor. Protože tolik kreténů pohromadě na jednom jediném webu, to se fakt nevidí ani na demonstraci SPD, a to je tedy fakt co říct, vy kreténi. Škoda že jsem přesvědčen o tom, že Bůh není. Šel bych se za vás pomodlit.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Jaroslav Polanský

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Expremiér s hrůzou sleduje Hlavní nádraží: Získáme prý desítky tisíc mladých Ukrajinců na práci. Spíš stovky Romů!

20:10 Expremiér s hrůzou sleduje Hlavní nádraží: Získáme prý desítky tisíc mladých Ukrajinců na práci. Spíš stovky Romů!

„Dokonalý Sherwood! Důsledek nekoordinované a řekl bych přespříliš velkorysé vítačské politiky,“ řík…