Pavel Novotný pro PL: Le Penová žene Francii do prdele. Stejní kreténi volili Hitlera. Čecháček je pěkný zmrd, kéž by se tu prohnala válka. Radši budu volit vraha dětí, než Zemana. Voliče KSČM řezat pendreky. Kdo nevěří ČT, je idiot

02.05.2017 4:32

ROZHOVOR Stejní lidé, jako volili Marine Le Penovou, volili i Adolfa Hitlera. O tom je přesvědčen publicista, někdejší bulvární novinář a nyní podnikatel a profesionální hráč pokeru Pavel Novotný. Ten v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz vyjádřil názor, že zaměstnanci v produktivním věku v Česku nestrádají, protože „hlady se tu umřít nedá a práce tu je“. Lituje jen samoživitelek a opuštěných důchodců. Coby předseda místního sdružení ODS v Praze se těší, až zase budeme mít pravicovou vládu.

Pavel Novotný pro PL: Le Penová žene Francii do prdele. Stejní kreténi volili Hitlera. Čecháček je pěkný zmrd, kéž by se tu prohnala válka. Radši budu volit vraha dětí, než Zemana. Voliče KSČM řezat pendreky. Kdo nevěří ČT, je idiot
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

Ve Francii se může stát prezidentkou Marine Le Penová, jejíž voliče vy asi, jak to obvykle činíte, označíte za xenofobní debily. Mám pravdu? 

Nemáte. Debilové to samozřejmě jsou, o tom žádná, a xenofobní také. Ale nejsme v ČR. Francie je multikulti společnost se vším všudy, pro francouzského debila mám větší pochopení než pro českého. Ten nemá vůbec tušení, co je to uprchlík, jak vypadá živý černoušek, nebo že Okamura je levej až na půdu. A Le Penovou nevolí jen rasističtí debilové, jen nevím, zda to rozvádět, aby to hlupáci, co vás čtou, vůbec měli šanci pochopit. Ve Francii se lidem zajedly dvě tradiční strany a chtěli změnu, navíc jsme v silně nacionalistické společnosti, oni si dodnes myslí, že jsou vládci Středomoří a něco víc než zbytek lidstva. Liberální politika tam vadí mnohem více lidem a žijí tam celé národy černoušků a Arabů, no prostě tam se projít po ulici český fanda Ortelu a Tomia Okamury, tak zemře. Představte si to, na ulici více „bubáků“ a „kozomrdů“ než árijců… Inu reálný svět, demografie, přirozenost…

Pravý důvod, proč je volič Le Penové debil, je u mě hlavně ten, že ta chce Francii izolovanou, Francii mimo EU, Francii řízenou nikým, ženoucí se do prdele. No prostě je to nacionalistka a kryplů je pořád osm z deseti a nevadí jim, že paní nemá program a valí do nich nesmysly. Chtít Francii, aby vystoupila z Unie, může jen totální kokot, který nemá všech pět pohromadě. Ale jak říkám, jsme jinde, nelze to srovnávat. U nás naštěstí Okamura a podobní budou vždy jen čudly. Je to merketér a lhář, který si vodí kryploidní bezmozky, co jsou schopni považovat 56 uprchlíků v ČR za obrovskou hrozbu a každým dnem očekávají ten nájezd armád uprchlíků.

Ve Francii je jiný politický systém, je to multikulti země s velkou hrdostí a vlastenectvím a myslím, že srovnávat českého krypla, co volí krajní pravici, a francouzského debila, co volil Le Penovou, úplně nejde, protože pro toho jejich mám o kousíček větší pochopení.

Naštval vás Pavel Novotný ? Přečtěte si reakci na jeho slova:
My v bídě, hladu a válce žít nechceme, Pavle Novotný! Primitivní. Akademik pozvedl hlas proti novým skandálním výrokům bulvárníka a syna bavičova

Anketa

Chcete, aby Andrej Babiš pokračoval ve vládě?

67%
33%
hlasovalo: 18750 lidí

Pořád je to ale kretén, který nevidí, že odchod z EU je kravina, i kdyby byla EU ještě stokrát ve větším bordelu. Je to kretén, který nevidí, že Marie vrátí Francii o čtyřicet let zpátky. Le Penová je klasická populistka, která řekne cokoli, aby zaujala „hospodu“, které se stejně jako u nás zajedly klasické strany, a tak chce změnu. Tu reprezentuje u nás naštěstí „jen“ Babiš, naštěstí Okamura byl, je a zůstane izolované koště, které s trochou štěstí neprojde v září do sněmovny. Stejní kreténi, co volí jeho a ve Francii Le Penovou, volili kdysi v Německu Hitlera. Nespokojenost, třídní problémy, bída.

Současná Evropa je super místo k žití, okamžitě bych všechny voliče Tomia a Le Penové přemístil na jiný kontinent, ať si popřemýšlejí, ale francouzské debily bych pustil zpátky hned druhý den, české rasisty bych tam nechal rok až pět. Lidé jsou nespokojení, zajedly se jim tam tradiční strany, no a tak si dávají klasický úlet, naštěstí Le Penová nemá ve druhém kole šanci, i přestože Macrona v prvním kole volil taky jen vůl nebo jeho ctitelky, co se vizáže týče. Nezkušený liberál, který určitě změnu nepřinese a jehož politika přinese jen další pnutí a živnou půdu pro kreténopopulistické strany. Ale vyhraje. Lidé zvolí menší zlo. Voliči Fillona si také myslí, že společnost potřebuje větší řád a bič, ale jeho regulace jsou na míle daleko od kravin, které hlásá Marine.

Prostě jsou příčetní, zásahy státu, které nabízí Marie, jsou pro ně nepřijatelné. Posbírá hlasy Mélechona a samozřejmě Duponta, no a to je celé. Kryploidního euroskeptika Asselinaua nepočítám, toho volily jen totální telata, ale je jich málo, ti Marii nevytrhnou a fajn, najde se i pár uličníků od Fillona. Nemám strach. Škoda že tomu vaši čtenáři více nerozumějí, býval bych jim rád vysvětlil, proč příčetná společnost nikdy neumožní Marine Le Penová zvítězit a uplatňovat svůj program, i přestože Macron je zcela zbytečný kandidát bez obsahu. Le Penová je ale nacistka, modla pro prvoky a na rozdíl od liberálně pravicové „celebrity“ Macrona nenabízí vůbec žádnou budoucnost.

Její politika by nefungovala, ale to už zase zabíhám do světa, kterému vaši čtenáři nerozumějí. Ano, voliči Le Penové jsou kreténi. Mají těžký život, chtějí změnu, Francie už jim přijde otevřená až moc a až dlouho, ale přesto Le Penovou volí jen kretén, který nežije v reálném světě, ale to neříkejme nahlas, polovina čtenářů tady totiž nežije v reálném světě a je s podivem, že umějí číst, neberme jim jejich realitu. Vždyť by si v uvědomění si vlastního kreténismu a zbytečnosti mohli něco udělat.

Jak to, že „inteligence“, kterou se vy zaštiťujete, není schopná vygenerovat politiku, kterou by podstatná část evropské společnosti přijala za garanci bezpečnosti a prosperity, takže to prostě „hází“ Le Penové, Wildersovi nebo Okamurovi?

Protože takovou politiku, kde by byl volič těchto vemen spokojen, dělat nejde. Pořád žijeme v nejlepším z možných světů na nejlepším možném místě. Doba je tvrdá, ne zbohatnout, ale přežít a uspět v soutěži o žvanec je složité, ale nic lepšího než demokracii, volný trh, otevřenou, liberální politiku, no prostě „Západ“ zatím nikdo nevymyslel. Rovnováhu světa pořád udržují americké jaderné hlavice a pořád žijeme ve světě, kde je extremismus něco nepřijatelného. Pracovitý, slušný člověk dnes v Evropě určitě neumře hlady a jeho dětem se dostane vzdělání, 70 let nebyla válka.

Tupý jouda, co čte PL, toto nikdy nedocení, protože vidí maximálně na Rozvadov a z televize zná jen Ordinaci v Růžovce. Lidi přece budou nespokojení vždycky. Svět prochází teď zásadními změnami, přišla prostě doba, kdy se extremistům více daří a nacionalisté mají posluchačů více než obvykle, to je normální. Nemohu, než zopakovat, že „hospoda“ nemá vůbec tušení, že většina světa žije v totalitě, bídě, hladu, válkách, strachu, myslím opravdovém. Jsme nenažraní a trapní, když naříkáme. A když ještě k tomu máme pocit, že vize, kterou nabízí extrémní pravice, je vize lepšího světa pro naši společnost, tak jsme duševní mrzáci, které společnost neizoluje a nehází z útesů jen proto, že je velkorysá.

Chcete Pavlu Novotnému položit dotaz? Můžete zde:

Pavel Novotný, DiS.

  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Není to chyba třeba lidí, jako jste vy, když obhrouble napadáte občany, kterým vadí islamismus a terorismus?

Je a není. Podle mě je správné stříkat sperma do obličeje pitomcům, kteří nejsou tak rozumní jako pan Novotný a nevědí, že jiné lidské bytosti je správné dělit podle jiných parametrů, než je barva pleti či náboženské vyznání. Ale je to zbytečná práce. Oni budou ze svých posraných životů vždy vinit vše, jen ne sebe a špatné jim bude vše, co je cizí. Čecháček je pěkný zmrd. Brát a neodevzdávat nic, vycestovat, ale nikoho nepouštět, moc se nepředřít, ale žít nad poměry, švejkovat a brblat. Už jsem to tu vašim pitomcům kdysi říkal, že 95 procent obyvatel světa by dala nevím co, žít v České republice, v demokratické zemi, kde je jakás takás vymahatelnost práva, nejde tu umřít hlady či zimou, nechcete-li, nejsou tu zemětřesení, cenzura, dokonce i ten terorismus se nám zatím vyhýbá. Oni si to nepřipustí, nemohou.

Ukážu vám praktický příklad toho, jak debilní máte čtenáře a jak zbytečné je od drzé inteligence mého typu snažit se jimi zatřást. Sledujte, řeknu něco, co si váš čtenář, no prostě pitomec, nesmí připustit a musí to ignorovat, jinak by zjistil, že je debil. Nepůjde to v diskusi pod článkem vyvrátit, tedy se o to nikdo nepokusí, a když ano, bude vidět, že je debil debilů. Prostě konstatuji nějaký fakt týkající se předsudků, který sám o sobě dokazuje, že debilové jsou vaši čtenáři a inteligent je pan Novotný. Mohu, ano? Fajn: „Teroristé létají letadly, nechodí pěšky ze Sýrie třicet dnů.“ Až se tu někdo jednou odpálí a vaši mongoloidní čtenáři budou hýkat „Vidíte, to máte z toho pouštění uprchlíků sem“, tak vám garantuji, že terorista přiletěl letadlem, pět let se chystal, je mimořádně inteligentní a podporovaný dalšími teroristy. Není to zoufalý uprchlík, co konečně došel za lepším životem a tady se rozhodl nám ukázat.

Není snadné být inteligentní, pane redaktore, závidím většinové společnosti, že vidí svět černobíle a má tvar malého obdélníku. Já nejsem většina. Já jsem chytrý, uvažuji v souvislostech a nemám parametry nastavené podle Primy Love a textů Dana Landy. Ale urážet hlupáky je ode mě naivní. Něco jim vysvětlovat je pak ztráta času. A přesto to dělám, protože je správné být solidární. Ty vole, solidarita, proboha, co jsem to vyslovil, to slovo vůbec nemají vaši konzumenti ve slovníku, omlouvám se, musím formulovat věci tak, aby je chápali primitivové, já jak na chvíli zapomenu, komu dávám interview pro jaké publikum, tak odpovídám zbytečně. Stádu ovcí s mentální úrovní někde mezi jepicí a mořskou řasou není možné recitovat Vergilia, polepším se.

Přijde vám normální, že je v nějaké zemi, tedy ve Francii, výjimečný stav již od listopadu 2015, tedy od doby masivního teroristického útoku? A přijde vám normální, že podstatná část mladých muslimů ve Francii se identifikuje s teroristy, tedy lidmi, kteří nám chtějí „zakroutit“ krkem? Jak byste toto řešil, a to tedy nejen ve Francii? Není spíše vhodné nadávat těm evropským politikům, kteří tuto bezpečnostní situaci připustili, než občanům, kteří jsou zkrátka rozhněvaní?

Že je ve Francii výjimečný stav, mi přijde naprosto normální, a že je tam vyhrocená bezpečnostní situace, mi připadá přirozené. Patrně byste rád slyšel, že otevřená náruč této země nese plody, kterým se dalo předejít. Nedalo, pane redaktore, to jen lidé nejsou tak moudří jako politici. Politika Angely Merkelové je naprosto správná, je solidární a pragmatická a s masivní migrací musí Evropa počítat i do budoucna. Lidé by měli být nasraní na teroristy, ne na bezpečnostní složky, to by ale museli vědět, jak fungují bezpečnostní složky v necivilizovaném, většinovém světě.

Já jsem liberál a demokrat, ode mě nečekejte nic než zopakování faktu, že za pětatřicet let budou polovinu obyvatel Evropy tvořit Asiaté, že bude ekonomicky hůř než dnes a pořád to bude super svět. Já rozumím lidem, že jsou rozhněvaní, a nemám nic proti kontrole vnějších hranic a snaze primárně řešit problémy v místě, odkud uprchlíci přicházejí. Ale nechtějte po mně, abych nepovažoval voliče extremistů za zvěř. Napsal jsem o tzv. davovém člověku ročníkovou práci. Proletariát prostě účtuje se svým posraným životem tak, že dá hlas pevné ruce, krajní pravici, změně, ať se Praha a havloidi poserou, však on vám Babiš ukáže.

Víte, ale ono je fakt těžké házet do jednoho pytle nespokojence z Francie a nespokojence z Čech. Islamofob z Čech je politováníhodný mrzák. Nejenže se nechá strašit migrací, která se nás netýká, on si ještě myslí, že muslim je horší člověk než křesťan, nebo dokonce že Čech je lepší člověk než Vietnamec. Já myslím, že malá válka by se tu prohnat mohla.

A s ní diktatura, cenzura, bída, utrpení civilního obyvatelstva, no prostě to, co trápí skutečně trpící a na své politiky a vládce právem rozhněvané. Jsou lidé, kteří už svým narozením se v nestabilní části světa či rovnou v pekle, nemají vůbec žádnou šanci. A já si budu v bohaté, a teď se poserete – relativně bezpečné Evropě stěžovat? Jděte do prdele, nejsem pokrytec a bezohledná, zamindrákovaná a xenofobně smýšlející píča, která jde a hodí radši hlas Okamurovi, než aby se šla na půdu pro svou zbytečnost oběsit. V Evropě se nemůžeme zavřít a pro sychr ještě zavřít taky hranice jednotlivých celků. Víte, ono budování zdí problémy neřeší, což ale opět zní vašim zákazníkům jako svahilština. Otevřená francouzská a německá společnost je super věc a je super, že přes všechny jevy, které střet kultur přináší, jsou nacionalisté pořád jenom čudly v koutě. Jejich řešení jsou nereálná, svět, který nabízejí, je utopický a historie to opakovaně prokázala. Pochopím sympatie k levicové politice, pochopím konzervativnější způsob myšlení, pochopím dokonce totální ťululum, které si myslí, že kartářka není podvodnice.

Pochopím dokonce člověka, co věří na duchy, a to už jsme v kategorii prosťáček. Ale sympatizanta extremismu a krajní pravice bych negilotinoval jen proto, že jsem civilizovaný a uznávám, že i debilové a totální kreténi mají svá nezadatelná práva. Mimochodem, máme tolik práv, že bychom neměli mít právo vůbec otevírat hubu a remcat. Ale to vám Ortel nepoví, ten vás taky jenom bulíkuje, stejně jako Okamura a Miloš Zeman. Více, co ty tři spojuje? Inteligence. Vy jste debilové. A debilové jsou i ti, kdo nekriticky ukazují na evropské politiky s tím, že jsme Evropu příliš otevřeli migrantům. Opakuji nekriticky. Což jsme opět u většiny vašich čtenářů.

Nesoudní, předsudky svázaní debilové bez špetky soudnosti a sebereflexe. Lidé, kteří jsou „rozhněvaní“, a já se jim nemám divit, a přitom nejsou schopni smysluplně nabídnout alternativu a ještě si myslí, že alternativu nabízejí Okamurové, Le Penové a další vychcánkové, kteří jsou živi z debility stáda, které nemá intelektuálně na to rozkódovat, že jim není nabízen program, který má udělat společnost a život lepší, ale vábnička, na kterou se mají chytit. Volí košťata, vychcánky a prospěcháře, voliči Merkelové a Kalouska volí politiky, ostatně proto je volí. Nejsou debilové a uvažují realisticky, ne prdelí.

Miloš Zeman, váš „oblíbenec“. Posledně jste jasně řekl, že Zeman vyhraje volby a profesor Drahoš prohraje, i když ho budete volit vy i zbytek inteligence, jak jste řekl. Měníte na tom něco? Dělá Miloš Zeman svou kampaň – nekampaň dobře? Objíždí republiku, lidé jásají... Jeden komentátor s podivem napsal, že Zeman ani nic neslibuje. Jen přijede do malého města, pochválí místní občany za něco, co se jim tam povedlo, šokuje je tím, že zná statistiky týkající se jejich městečka... A je vystaráno. Přijel pan prezident! Jak se vám tohle líbí? Doporučoval byste odpůrcům Zemana narušovat jeho mítinky, nosit transparenty apod.? Jak vlastně ta prezidentská kampaň bude vypadat a kdo jako kandidát ještě stojí za řeč? Horáček?

Není co. Porazí Drahoše ve druhém kole. Bude mít vynikajícího protikandidáta, ale je neporazitelný. Bude hodně těch, co si stihli všimnout, že Zeman je skutečně příšerný, špatný prezident, Drahoš prohraje se ctí, ale prohraje. Venkovské obyvatelstvo je nepoučitelné a početné. Škoda že Drahoš není z nějaké prdele na Valašsku třeba, nenadává obden na Kalouska a místo Akademie věd neřídil úspěšně třeba kravín. To by se lidem líbilo. Inteligence bude nejenom volit Drahoše, ale inteligence podpoří proti Ovarovi kdekoho. Já osobně bych před ním upřednostnil u druhého kola volby i Josefa Rychtáře, Smrtku, Petra Kramného, Partyšovou, nějakého vraha dětí, syrského flákače s českým občanstvím a zálibou ve vojenství, komukoli bych dal hlas. Inteligentní člověk Miloše Zemana nemůže považovat za dobrého prezidenta.

Jeho kampaň, která běží druhým rokem, je sofistikovaná a není jí co vytknout, vodí si jedno okresní náměstí za druhým. Spanilá jízda. Technolog moci, intelektuál, který přesně ví, co dělá. Jenomže on těm lopatám na rynku říká jen to, co chtějí slyšet, nikoli to, co si myslí. U politiků nic neobvyklého, u prezidenta nepřijatelné. Leda by vládl takovým debilům, co jim to nevadí. Miloš Zeman není upřímný, obklopuje se psychopaty, šílenci a vychcandírami, dělá ostudu České republice v zahraničí a otočil navenek naši zahraniční politiku směrem, kde ji už mohou vidět jen komunisté a vypitci ze zapadákovů, kteří nevědí, že nějaké zahraničí existuje.

Odpůrce s transparenty vítám a je skvělé, že se dostavují, Miloš se jim před celým náměstím vysměje, hodí dvě obehrané anekdoty, pokárá naoko hejtmana, že ta silnice třetí třídy, co se to táhne roky, už musí příští rok bejt, udiví znalostí zdejšího kostela ze 16. století a jede do prdele. Dokonalá road show. Nikdo na něj nemá. A „za řeč“ Horáček stojí tak na deset vteřin. Čím dříve pochopí, že skutečně nemá šanci, tím lépe pro Drahoše.

Mimochodem existují jen dva lidé, kteří by mohli Miloše Zemana porazit. Jmenují se Jaromír Jágr a Jiří Kajínek.

Byl svátek práce, který levice vždy využívala ke své agitaci. Jak se díváte na odborářskou kampaň „Konec levné práce“, která kritizuje, že čeští zaměstnanci mají žebrácké mzdy ve srovnání se Západem. Je to nenasytností zahraničních vlastníků továren? Nebo naší nízkou produktivitou práce, jak říkají pravicoví ekonomové? Vadí vám, mimochodem, že česká ekonomika je většinově vlastněná cizinci, kteří si pak zisk odvezou domů? Jako člen ODS asi často čelíte kritice občanů za to, jak byla provedena transformace po roce 1989...

Odboráři ať si klidně předstírají, že nejsou zbyteční, ale jsou směšní. Nesnáším protesty zaměstnanců. Nelíbí se ti plat. Tak jdi pracovat jinam. Nesnáším vydírání. Thatcherovou na ně. Ceny na trhu práce určuje trh, nikoli odbory. Žebrácké mzdy nemáme, máme jen menší než na Západě, také je tu levněji. Jinak jsme vcelku flákači a kdo chce, může jít zkusit pracovat do zahraničí.

Mně je líto jen svobodných matek, nevím, kde na to berou a jak to utáhnou, a pak je mi líto opuštěných seniorů, co nemají na léky a jídlo. Všichni se na ně vysrali, vnoučata fetují a je těžké vyjít. Ale zaměstnanci, lidi v produktivním věku ať jdou do prdele. U nás nelze umřít hlady a práce tu je. Levná práce je vždy. Ve Španělsku ji nemá 40 procent mladých. Tady se hodně lidem dělat ani nechce. Nevadí mi, že naši ekonomiku vlastní cizinci, pokud tu vedou dobře firmy a dávají lidem práci, díky za to. A pindy, že „to tu po revoluci nechali rozkrást“, směrem k ODS mě dávno netankují. Vedu místní sdružení o šesti členech v Řeporyjích, my tu řešíme norování jezevců a hřbitovní místa.

ODS mi tu předhazují kvůli pražským kmotrům, ta strana je mnohým protivná, stejně jako já. I tak jsem tam podruhé zastupitelem. Za stranu se nestydím, jsem tam 17 let. Jdeme nahoru, ODS vyhraje v Praze volby a jediné mě sere, že nedáme jasně najevo, že s Babišem po volbách ne. Rozumím tomu politicky, ale vadí mi to. Osobně ale celostátní politiku moc neprožívám. Není důvod. Zeman bude prezident a Babiš jeho předseda vlády, víc na příštích pět let nemusím vědět. Starám se o Řeporyje. Klaus byl génius s tou kupónovkou a byla jiná doba. Mimochodem, kdybych byl jakéhokoli politického přesvědčení, jsem podnikatel… Živnostník může dnes volit jen ODS nebo Kalouska. Už abychom zase měli pravicovou vládu a radši ať Praze vládnou kmotři než amatéři a náhodní kolemjdoucí.

Komunisté se včera  jako tradičně shromáždili, aby zopakovali všechno to, co vyčítají polistopadovému systému: privatizaci, transformaci, sociální nerovnost, výprodej českého průmyslu, účast na válkách pod vlajkou NATO... Však to znáte. Kdybyste zabloudil mezi „soudruhy“, co byste jim tam na to všechno řekl, než by vás nechali vyvést?

Já hlavně nechápu, že komunisté se mohou shromažďovat a KSČM není od roku 1990 mimo zákon. Je to strana hlásající zločineckou ideologii a na rozdíl od technařů, fotbalových fanoušků a gayů a leseb by měli komunistické účastníky těchto shromáždění řezat pendreky a vodními děly. Mě nezajímá, že ti je osmdesát, volíš Grebeníčka? Tumáš pohlavek a sypej domů na hanbu. Jediná skupina obyvatel, které se fakt žije hůř než za bolšána, tedy nežije, ale nikdo jim to nevymluví. Já bych členy KSČM možná i střílel, v případě, že by neodvolali.

Neskutečná, neomluvitelná zvěrstva má tenhle brand za sebou a ve slušné společnosti nemají komunisté místo. Shromáždění bych jim nepovoloval, a když, tak někde v lesích, ať nejsou na očích. Příčetný člověk si vzpomene, jak bylo, pak se podívá na svoje vnoučata, co mohou jet s občankou stopem až do Barcelony, a musí mu být jasné, že za komunistů fakt lépe nebylo. Starým lidem je třeba prokazovat úctu a pomáhat jim, ale staří komunisté by měli být milosrdně uspáváni, mělo by se na ně ukazovat na ulici a mladé kretény s otcem kubánských koncentráků Che Guevarou bych veřejně bičoval na ulici. Volič KSČM je jediná horší věc na světě než volič Okamury, pod nimi už je jen volič Bobošíkové, ale ten neexistuje.

Nelze se nezeptat, jak se vyvíjí „kauza Ortel“. Čtenáři jistě vědí, o co jde, však vás na podkladě vašeho udání rodiny, která si ve Fiatu Multipla prozpěvovala text skupiny Ortel, také láskyplně otitulovali (vybíráme z diskuse) „práskač, udavač, dement, prasečí rypák“ apod...

Kauza Ortel se vyvíjí asi stejně jako kauza „Novotný platí Vetchému“, žádná není. Islamofobističtí rodiče z Fiatu Multipla mi pohrozili žalobou a chtěli sto tisíc a omluvu za mé tvrzení, že jsou špatní rodiče a debilové, na čemž stále trvám, a vzkázal jsem, že chci soud. Ke kterému mě stále nedali, věřím, že sepisují žalobu a nestáhli ocas, to by bylo hodně nenáckovské, vyhrožovat žalobou, vynucovat si vyrovnání a pak ji nepodat. Asi na ně podám trestňák, že mě jen vydírali. A štve mě, že jim sociálka neodebrala toho chlapečka, co z něj vychovávají rasistu, nějací dva gayové, nebo dvě lesbičky by za něj byli vděční a vychovali z něj lepšího člověka. Co se týče urážek od orteláckých fanklubáků, rád na ně odepisuji, ale spíš odesílám různé veselé obrázky, inu komunikace s orangutany.

Nemohu se ale někomu smát, že je tupý tak, že považuje pana Hnídka za písničkáře a apoštola bílé ligy. Ortel je jediná kapela v Evropě, jejíž členskou fanouškovskou základnu tvoří výhradně debilové, v sále má podle mě při koncertě maturitu jen šéf hasičů a uvaděčka. Naštěstí se jedná jen o minoritní skupinu exotů s nášivkami, na které si jednou budou na Plzeňsku ukazovat. Na Hnídka ne, ten na chodníku nebude. Bude doma přepočítávat tržbu.

Není to žádný idiot, ale to nikdo, kdo kasíruje tuhle vlasteneckou svoloč, které bych si nevšímal, kdyby v tom nevychovávali děti, což je svým způsobem vlastizrádnější než celá pražská kavárna dohromady. Mimochodem, všimli jste si, že Hnídek, jak je opravdu dobrý zpěvák, tak má debilní texty? Jo, vy to nepoznáte, nic dobrý.

Část občanů kritizuje Českou televizi. Je prý neobjektivní, nevyvážená (pokud jde o zpravodajství) a navíc prý předražená. Co o tom soudíte vy? Když porovnáte zpravodajství ČT a komerčních televizí, na co se vám lépe kouká?

Česká televize vysílá nejobjektivnější zpravodajství v zemi, média lidem nic netají, nikdo je necenzuruje, u Andreje se cenzurují sama, až na ČT, a věřit tomu, že její vysílání je vyvážené, může jen prvok, tedy tady všichni. Sám se dívám na zprávy na Nově, koukám tam na prsa moderátorkám, je to klipovité a je tam kopačák, no prostě sleduji to samé zpravodajství co čtenáři PL, to jsem zvědavý, kdo mi k tomu řekne něco ošklivého.

Nejserióznější a fér zpravodajství u nás ovšem vysílá Česká televize. Věřím jí a jejím informacím, ale to vy nepochopíte, její vysílání není určeno vám, vy patříte na Primu Love a Barrandov, koukáme každý na něco jiného, a kdo říká, že ČT je nedůvěryhodná, ten čte nedůvěryhodné dezinformační weby, a tedy je to z toho titulu idiot, který opět, tak jako extremisté, islamisté, sparťané a komunisté, nežije v reálném světě.

V tom žiji já, který z vás má prdel a zároveň se děsí toho, že vás je víc než nás, kteří víme, že Václav Havel byl světový státník, Tomio Okamura je na sto honů čitelný vychcánek a topící se syrský teenager někde v moři mezi Libyí a Itálii je DÍTĚ a ne čmoud, který je dobře, že se utopil.


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Jaroslav Polanský

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Expert: Zásadní věc. Tuto chybu dělají jen čeští politici. Jediní v EU. A ukrajinská krize to odhalila

21:55 Expert: Zásadní věc. Tuto chybu dělají jen čeští politici. Jediní v EU. A ukrajinská krize to odhalila

Plyn je politika, to platilo vždy. Ve všech státech s výjimkou České republiky ekonomika řídí politi…