Peklo pro lidi v sousedství Kliniky. Migranti, přepadení, znásilnění a krádeže. Stropnický vydírá Babiše. Trapnost a hanebnost, říká občan Žižkova

15.04.2016 10:31 | Zprávy

ROZHOVOR Stanislav Jánský má trvalé bydliště na Praze 3 již 16 let a bydlí jednu minutu chůze od takzvaného sociálního centra Klinika, které provozují lidé navázaní na autonomistické, anarchistické a squatterské hnutí. Hovoří o tom, co prý vše hrozí obyvatelům v okolí centra a jaké je politické pozadí věci.

Peklo pro lidi v sousedství Kliniky. Migranti, přepadení, znásilnění a krádeže. Stropnický vydírá Babiše. Trapnost a hanebnost, říká občan Žižkova
Foto: Hans Štembera
Popisek: Solidární pochod za zachování centra Klinika, kterému Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových odmítl prodloužit smlouvu

Uplynul další měsíc a obyvatelé Kliniky na Praze 3 onen objekt stále obývají. Co tomu jako soused objektu říkáte?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

16:16 „Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se poslanec Miroslav Ševčík vyjadřuje k …