Petr Štěpánek: Dobudou Evropu dělohami svých žen. Cizinci jsou koření, ale když je koření moc, nedá se to jíst

17.09.2015 11:10 | Zprávy
autor: Martin Huml

Neujmou-li se řešení současné uprchlické krize opravdové politické osobnosti, bude Evropa prvním kontinentem, který v důsledku šílené politické korektnosti spáchá sebevraždu, říká publicista a hudebník Petr Štěpánek v rozhovoru, který poskytl serveru ParlamentníListy.cz. A navrhl hned několik konkrétních opatření, která by měla současnou krizovou situaci vyřešit.

Petr Štěpánek: Dobudou Evropu dělohami svých žen. Cizinci jsou koření, ale když je koření moc, nedá se to jíst
Foto: ČTÚ
Popisek: Petr Štěpánek

Německo kvůli masivní invazi uprchlíků do Evropy dočasně zavedlo kontroly na hranicích s Rakouskem. Tento krok přichází pár dní poté, co kancléřka Merkelová přišla s velkorysou nabídkou poskytnutí azylu pro 800 tisíc běženců. O čem to svědčí?

Na Facebooku jsem v reakci na německé oznámení o zavření hranic napsal: „Tohle nevymyslíš. Německo napřed de facto ‚pozve‘ uprchlíky, aby neváhali a vyrazili, a pak ‚uzavře‘ svoje hranice. Co z toho plyne? Pryč z EU, dokud je čas!“ O čem to svědčí? O bezmezném pokrytectví a bezradnosti evropských a eurounijních potentátů. A když to řeknu úplně zostra: Dovolili jsme, že v Evropě vládne politicky korektní idiocie.

Také Maďarsko zavedlo dočasné hraniční kontroly...

Maďarský premiér Viktor Orbán je jeden z nemnoha evropských politiků, který opravdu chápe rozměr toho, co se na nás valí, a že je kvůli tomu potřeba zaujmout adekvátní postoje. Vlastně mě ani nepřekvapuje, že právě on je proto předmětem kritiky bezpohlavních evropských bafuňářů. Co bude dál? Nedovoluji si odhadovat, protože to záleží na řešení příčin masové migrace, a nikoli jen jejích projevů či následků.

Zavádět plošné kontroly podle ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka není u nás potřeba. Co si o tom myslíte? Nepůjdou běženci k nám?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

19:45 Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

„Mnoho povyku pro nic,“ komentuje „křik“ kolem koncesionářských poplatků europoslankyně Kateřina Kon…