Pod praporem humanity se chystá genocida. Vy zrádní ubožáci, my porazili Tatary, Mongoly, nacisty a zvládneme i muslimskou invazi, vzkazuje analytik Koller

22.08.2016 20:25

ROZHOVOR Analytik Martin Koller pro ParlamentníListy.cz rozebírá nejnovější dění na světové scéně. Nebezpečí prý stále stoupá.Třeba i takovými akcemi, která se odehrála o víkendu na Máchově jezeru.

Pod praporem humanity se chystá genocida. Vy zrádní ubožáci, my porazili Tatary, Mongoly, nacisty a zvládneme i muslimskou invazi, vzkazuje analytik Koller
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Německem se šíří jistá panika z přítomnosti tureckých tajných služeb v jejich zemi. Věci se chce věnovat i spolkový sněm. List Bild am Sonntag tvrdí, že turecká tajná služba MIT má v Německu větší síť informátorů, než vytvořila Stasi. Co byste Němcům vzkázal a doporučil ohledně tohoto problému?

O tom, že Turecko disponuje v celé EU slušnou sítí agentů, kterou začalo budovat už po druhé světové válce s pomocí kurdských uprchlíků a tureckých gastarbeiterů, jsem psal už dávno. Jestliže to německým tajným službám došlo až v současnosti, je namístě otázka, za co braly desítky let platy a komu vlastně slouží? V naší republice je situace podobná, především díky všemožným protinárodním a multikulturním politikům a neziskovkám, které zpívají pro toho, kdo platí.

Jen blbec by si mohl myslet, že Turecko nevyužije svoji několikamilionovou muslimskou komunitu v Německu i méně početnou jinde ke špionáži a propagaci islámu. Němci propadlí pod americkou taktovkou zbabělosti a multikulturalismu jsou schopni multikulturně blbnout až do vlastní záhuby. A bohužel i do záhuby dalších evropských národů. Kde je to skvělé Turecko, ekonomická posila Evropy a pilíř NATO, o němž nám bájili všemožní politici, neziskovkáři a turkologové v ČT?

Anketa

Miroslav Kalousek navrhl přestěhovat prezidenta republiky z Hradu do pražské Invalidovny. Souhlasíte?

5%
95%
hlasovalo: 4980 lidí

Doporučení pro Německo je stále jen jedno a platí pro všechny země EU. Z bezpečnostního hlediska preferovat vlastní zájmy a přestat se chovat jako vyděšená americká kolonie. A samozřejmě, a to především, zbavit se protinárodních politiků připravujících genocidu Evropanů pod prapory humanity, pravdy a lásky.

Do konce roku se mohou státy EU připravit na vojenské odražení další vlny islámské invaze z Turecka. Zároveň je třeba bezohledně zastavit invazi ze severní Afriky. Všechny ilegály soustředit na neobydlených ostrovech mimo Evropu. Vytvořit bezpečnostní karanténu vůči islámu, stejně jako proti nebezpečné nakažlivé infekci. Místo idiotského vyvolávání napětí cvičeními NATO na hranicích Ruska bychom se konečně měli připravit na obranu před reálným nebezpečím.

Tvrzení, že muslimská invaze do Evropy je historická realita, které se nevyhneme, je prolhané a zrádné tvrzení ubožáků, sluhů cizích zájmů a nepřátel evropské civilizace, pravděpodobně na objednávku Saúdské Arábie a Bruselu. Porazili jsme Avary, Tatary, Mongoly, Turky i nacisty. Odrazíme i muslimskou invazi. Chce to jen chtít se postavit zlu a nebát se bojovat za svoje zájmy a svoji civilizovanou budoucnost. Nebude to hned, snadné, lehké, zadarmo a beze ztrát. Ale my to zvládneme, a to jinak, než by chtěla soudružka Merkelová a její šéfové.

Je třeba, abychom jí to jasně sdělili. Přijede s americkými rozkazy našemu „vlasteneckému“ premiérovi a jemu podobným, ale i pokryteckým vládním politikům na téma podpory islamizace, koloniální smlouvy TTIP, setrvání v korupčním a otrokářském žaláři EU a války proti Rusku. Určitě uvidíme v ČT opravdové vládní, a nejen vládní, olympijské hry v lezení do zadku.

Jestliže se Německo chce stát afroislámským státem, je to jeho věc. Pokud se Němci neproberou ze zbabělého syndromu viny bílého muže a nezbaví amerického diktátu, postupně vyhynou ve stále primitivnější, násilnější, hnědší a chudší multikulturní společnosti připomínající současné USA.

Důležité jsou naše zájmy. Řešení pro naši zemi je pouze jedno a záleží na vlastenecké občanské většině. Především je třeba odmítnout protinárodní vládní Strategii 2030 a její islamizaci naší země. Dále odmítnout jakékoli kvóty a dotace z EU na přesouvání ilegálních migrantů z Německa a ubytovávání na našem území. To musí být jasně řečeno v letošních i dalších volbách.

Poté prosadit zákony zaměřené na obranu vlasti a národa bez ohledu na nikým nevolené eurokomisaře a další sluhy cizích zájmů. Provést postupně opevnění hranic s Německem, případně později i s Rakouskem technickými prostředky a ženijními zátarasy. V problematických úsecích nasadit co nejdříve ozbrojené hlídky se psy a patřičnou pravomocí. A v neposlední řadě vytvořit dobrovolnický sbor, který ochranu hranic posílí, než se znovu vytvoří pohraniční policie. Ilegály nechytat, ale vyhánět zpět, odkud přišli. Opakovaně navrhujeme vytvoření Stráže obrany státu pro ochranu hranic a strategických objektů, ale reakce vládních politiků na občanské iniciativy jsou stále negativní. Oni mají strach z vlastních občanů, ale zároveň chtějí, aby je volili. A najdou se takoví, kteří to zase udělají. Zde bych připomněl krásné pořekadlo jednoho disidenta: „Voli volí voly.“ Naši politici podporují pouze aktivní zálohy pro naši armádu, které by mohli zneužít poslat na Ukrajinu do války proti Rusku místo bránit vlast.

Oficiální hraniční přechody pro autodopravu a vlaky se dají uzavřít velmi rychle zásahovou jednotkou, která by měla působit na místě, nejlépe už včera. Ale tam je ohrožení minimální. Migranti nepřijedou kamionem s německými jogurty nebo turistickým autobusem. A pokud výjimečně ano, lze je poměrně lehce zastavit a poslat zpět k Merkelové. Je nutné ukončit finanční podporu politických neziskovek a dalších protinárodních parazitů a propagandistů cizích zájmů, například ČT, zrušit zbytečné protinárodní ministerstvo pro lidská práva a takto ušetřené peníze využít na ochranu a obranu vlasti.

Distancovat se od Lisabonské smlouvy, programu EuroMed, dublinských dohod a všemožných dohod OSN, které vedou ke zničení Evropy islamizací. Když nebude možné se účinně bránit islamizaci v rámci multikulturní EU, bude to možné mimo ni. Stejně na svoje členství jen doplácíme.

Obecně může být zajímavé, že ještě v březnu Německo s Tureckem přátelsky vyjednávalo, a najednou se vztahy komplikují. Jak by měla německá diplomacie postupovat? Zase to nesmí s tvrdostí vůči Turkům přehnat, jinak Erdogan otevře stavidla a máme zde statisíce syrských uprchlíků. Výhrůžek z Ankary přibývá.

Z bezpečnostního hlediska se vztahy pravděpodobně nezlepší hodně dlouho. Turecko se rozhodlo vykročit po cestě nezávislé velmoci ke vzkříšení osmanské říše. Bude se snažit získat politickou a bezpečnostní nezávislost na USA, EU a NATO. Ale zároveň bude gangstersky vydírat Evropu a neodejde z NATO, pokud nebude vyhozeno.

Lze konstatovat, že Turci se poučili. Jejich zahraniční politika je stejně pokrytecká a bezohledná jako americká. Kombinace podvodu, lži, vydírání a násilí. Svoje zájmy a cesty do budoucna se rozhodli hájit bez stupidních ideologií, komedií a otročení Američanům rovněž reprezentanti Ruska a Číny. Jen nevolení komisaři v EU a někteří politici v členských zemích stále neprosazují zájmy svých občanů.

Současná EU připomíná potápějící se přeplněný záchranný člun s děravým dnem. Část posádky vylévá vodu a vesluje do bezpečí. Naopak komisaři, Merkelová a neziskovkáři tahají do člunu uprchlíky a prorážejí další díry do dna.

Tureckému vyděračství je třeba se postavit na odpor včetně použití síly. Na přípravu k boji je času dost. Je třeba jen chtít, vzít osud do vlastních rukou, odmítnout cizáckou propagandu a politickou korektnost, udělat krok vpřed a postavit do čela národů vlastence, nikoli americké sluhy, prolhané pokrytce a šašky v civilu i uniformách.

Dojde ještě někdy ke zlepšení vztahů mezi USA a Tureckem? Erdogan s Putinem vyjednával ohledně surovin, obchodní výměny a dokonce i zbrojní spolupráci. K tomu přistupuje rýsující se aliance Moskva – Ankara – Teherán, ze které vy asi moc nejásáte. Ztratili Američané Turecko jako svého spojence? Osa Moskva – Teherán – Ankara je pořádný strašák pro americké světovládné zájmy, protože se táhne až do Pekingu. Když se podíváme na státy, které ji tvoří, vidíme na rozdíl od EU fungující multikulturní unii. Navíc jde především o spojenectví ekonomické, které si nesedne na zadek před nějakými sankcemi EU nařízenými z Washingtonu. Politici a finančníci ze „slavného“ Západu pana Fialy (ODS) šoupou nohama a mačkají klobouky ve frontě před čínskými bankami. Obchodní výměna Ruska a Turecka má být bez amerických dolarů. Na Blízký a Střední východ se vrací politika zavražděného Kaddáfího.

Svět už nechce být americkou kolonií. Jen komisaři v EU a někteří politici v takzvané západní Evropě jsou výjimkou. Kladu si otázku, zda příslušnost k takzvané západní Evropě řízené bandou neomarxistických amerických sluhů a prolezlé korupcí, politickou korektností, zlodějnou, drogami, parazitováním, zbabělostí a multikulturalismem není pro nás spíš ostudou? Což být sami sebou, prosazovat vlastní zájmy a nepodlézat a neotročit nikomu? Což být hrdá a bezpečná země stojící rovně a na vlastních nohách?

Osobně jsem toho názoru, že ortodoxním muslimům, ať již jsou z Íránu, Saúdské Arábie, Palestiny nebo Turecka, se nedá věřit ani pozdrav. Nicméně i dočasné účelové spojenectví je pro Rusko výhodné. Každopádně zhoršuje možnosti americké agrese vůči Rusku z jihu, čímž komplikuje možnost vyvolání jaderné války silami NATO. Bez Turecka se nehnou proti Rusku ani v Ázerbájdžánu, Gruzii nebo Čečensku. Rovněž Kazachstán je ekonomicky závislý na Číně a Turecku. Následky případné americké agrese proti Rusku proto ponesou výhradně země EU a Ukrajina. Jenže i v zemích EU je nadšení pro podporu americké agrese a jaderné války stále slabší. Nelze vyloučit, že vznik uvedené osy Moskva – Teherán – Ankara – (Peking) zachraňuje Evropu před třetí světovou válkou! Ovšem nezachrání ji před americkým multikulturalismem, koloniální smlouvou TTIP, vlastními politiky, politickými neziskovkami a korektností a islámskou invazí. Těmto hrozbám se musíme postavit sami.

Situace je aktuálně zajímavá i z vojenského hlediska. Turecko zadalo výrobu 1 000 moderních tanků, Saúdská Arábie si objednala 800 amerických tanků M1 Abrams. To je víc, než má dohromady celá EU. Dodávky ruské výzbroje Íránu zhorší pozici amerického loďstva v tamním regionu. Je to velká šachovnice a ruskému mistru Putinovi jdou šachy evidentně dobře.

Německá armáda nedávno odprodala značné množství tanků Leopard II obchodním společnostem. Aktuálně jich sto kupuje zpět, k válce proti Rusku. Kromě toho objednala 300 těžkých kolových obrněných transportérů Boxer. Polsko si nechalo v Německu modernizovat 125 svých tanků Leopard II. Po dlouhém období bezpečnostního parazitování na NATO nakupují moderní výzbroj i státečky v Pobaltí. Američané přisouvají do Evropy stovky tanků. Ve srovnání s uvedenými čísly je údajné ruské agresivní a nebezpečné zbrojení úplná legrace. Ruský vojenský rozpočet je podle důvěryhodných britských zdrojů nižší než v minulém roce.

Jak odborně nahlížíte na spekulace, že USA přesouvají své taktické jaderné zbraně do Rumunska? Bylo by to po 50 letech. Když se podíváte na mapu, co by taková relokace všechno měnila?

Přesun jaderných bomb, byť zastaralých, pryč z Turecka je z hlediska USA logický. Zítra by mohly být v rukách Erdogana a Saúdů. Něco takového si nemůže přát žádný duševně zdravý Evropan. Američané mají samozřejmě s Tureckem a Saúdskou Arábií a jejich podporou islámského terorismu mnoho společného, ale zároveň jim nevyhovuje silný a nezávislý spojenec obhajující vlastní zájmy.

Američané potřebují kolonie osídlené bezprávnými otroky bez vlasti a národa, které mohou vysávat, nikoli rovnoprávné spojence. Jejich přístup ke spojencům je podobný německým nacistům a jejich vztahu k Ukrajincům za druhé světové války. S výjimkou nepočetných ukrajinských zrádců a zločinců typu takzvaných banderovců a dalších kreatur zvěrsky vraždících Rusy, Ukrajince, Čechy, Poláky i Židy se jim Ukrajinci hodili jen jako otrocké pracovní síly. V současnosti se plánuje taková transformace pro celou Evropu.

Americké jaderné zbraně z Turecka se sice přiblíží k evropské hranici Ruska, ale stále je zde ještě území Ukrajiny. Tyto bomby podle mého názoru nehrají velkou roli z hlediska vojenského ohrožení Ruska americkým útokem pod prapory NATO a EU a s heslem potřeby ochrany současných ukrajinských oligarchů a pohrobků banderovských fašistů. Zato by mohly tvořit dobrý cíl pro nějakou ruskou raketu k potěšení Rumunů. Každopádně si je Američané nechtějí odvézt domů, protože plánují válku v Evropě a na účet Evropanů.

Zde bych opět připomněl ilegální americké sklady zbraní a munice ve Vyškově a Přáslavicích, k nimž se naše politická reprezentace stále nevyjadřuje. Abychom nakonec nějakou americkou bombu nenašli i tam. Ani mediální hvězdy z ČT24, které se zajímají o kdejaký samopal na Ukrajině, nevyvíjejí žádnou aktivitu v záležitosti ilegálních amerických skladů, stejně jako v případě našich podivných dodávek zbraní islámským teroristům v Sýrii. Chybějí mi interpelace poslanců na ministra obrany a premiéra, případně mediální vystoupení ze strany politiků nemnohých vlasteneckých stran či dalších partají, jejichž vůdcové to o sobě pokrytecky vykládají.

Že by se ilegální americké sklady zbraní a munice na našem území zdály být všem českým politikům normální, ba přínosnou záležitostí? Nikdo z nich nechce bezpečnější Česko pro Čechy? Kdekdo z politiků vzpomíná na sovětskou „internacionální pomoc“ v srpnu 1968. Mnozí žvaní o něčem, co ani nezažili, ale všichni zavírají oči před tou současnou americkou, která je ještě horší, někteří po ní dokonce i volají. Přitom spoléhat se na cizí pomoc bylo a je vždy to nejhorší řešení.

V návalu světového dění a stovek stran textu, které se každý den hrnou, jsme se na tomto místě dopustili dezinterpretace studie Evropských hodnot, když jsme uvedli, že ve své studii nařkly Ruskou federaci ze zneužívání našich českých tajných služeb, čímž jsme mohli vzbudit dojem, že naše české tajné služby jsou infiltrovány těmi ruskými. Dlužno dodat, že Evropské hodnoty nic takového netvrdí. Tvrdí, že ruské tajné služby čile operují na českém území. Jak tedy toto tvrzení komentovat?

Rusko jako velmoc má logicky špiony všude. Jen jsem toho názoru, že ruskými agenty nejsou lidé jako prezident Zeman a další vlastenci, kteří chtějí jen mír, důstojnou perspektivní budoucnost s všesměrovou výhodnou přátelskou politikou pro tuto zemi a její občanskou většinu. Opravdoví ruští agenti se na veřejnosti neprojevují, ba mnohdy jsou to pravděpodobně halasní mediální bojovníci proti Putinovi.
Udržení ruské rozvědky na našem území vydatně napomohl lustrační zákon, který se zaměřil na vybraný úzký zbytek nepohodlných spolupracovníků StB a Vojenské kontrarozvědky, zatímco většinu hodnotných spolupracovníků vedenou jako důvěrníci, stejně jako příslušníky civilní rozvědky pominul. Zmizelo tak záměrně minimálně 80 % spolupracovníků předlistopadových českých, sovětských a východoněmeckých tajných služeb. Kompromitující materiály důležitých spolupracovníků odstranili ministři Sacher a Ruml, kteří je zároveň předali do USA. O zbytek se postaral Ústav pro studium totalitních režimů, plný pravdoláskařů, který s těmito informacemi obchoduje, případně je účelově využívá k útokům na osoby nepohodlné zájmům USA, EU, naší protinárodní vlády a jimi podporovaných neziskovek. Tím zmizela z vědomí lidí a zájmů médií nejen ruská KGB (dnes FSB) a GRU, ale rovněž nejdůležitější předlistopadoví agenti a nomenklaturní kádry řízené StB, včetně řady disidentů. Stačí se podívat, kdo lustrační zákon prosadil a kdo jej podporuje. Lustrační zákon je kouřová clona odvádějící a formující pozornost občanů od reálného nebezpečí a zakrývající skutečnou rezidenturu FSB, stejně jako Bilderberg kryje zájmové skupiny reprezentující skutečnou moc.
Nejrozsáhlejší špionážní síť mají u nás nepochybně USA, včetně řady politiků, mediálních pracovníků a šéfů různých škol a neziskovek, které si platí buď přímo, nebo přes různé nadace a multikulturní mírotvorce typu pana Söröse. Z tohoto hlediska má Rusko ještě co dohánět.

Co značí sobotní incident z Máchova jezera, kdy mladý, připitý, zdrogovaný Čech alžírského původu šermoval nožem a řval „Alláhu Akbar“? Co se to děje v hlavě mladého muže, který se jede bavit mezi mladé? Vyplouvá pod vlivem alkoholu skrytá hrdost na muslimské atentátníky? Může to být tak, že i plně integrovaný a mírumilovný muslim je jistou částí své osobnosti vlastně hrdý na své násilnické soukmenovce?

Především to není Čech, ale Arab s českým občanstvím. To může v současné EU získat kdokoli, aniž se o to nějak zaslouží, což je samo o sobě velmi špatné. Čechem se evidentně necítí. Je to ukázkový doklad civilizační úrovně, stejně jako schopnosti a ochoty integrace muslima do evropské společnosti, a to ve druhé generaci. Vystudoval za naše peníze, užívá si našeho zdravotnictví a sociálního systému, žije v míru mezi civilizovanými lidmi a odvděčuje se nepřátelstvím.

Mimochodem, jako muslim by neměl pít alkohol. Ten odstraňuje zábrany a přetvářku, stírá povrchní nátěr civilizace a na povrch vylézá primitivní podstata agresivního muslima. Tu nejde změnit žádným školením v neziskovkách za naše peníze. 

Jediným řešením je zbavovat takové osoby občanství a vyhostit doživotně z naší země do jejich islámského ráje. Sice je to v rozporu s multikulturalismem nařízeným z USA a Bruselu a všemožnými dohodami OSN, ale naše občanská většina má právo žít bezpečně ve své zemi. Ostatně za celou dobu svojí existence pro nás americká firma OSN nic neudělala. Jen z nás saje peníze, podporuje přemnožení lidstva, nebrání americkým vojenským agresím, vymýšlí zločinné podklady k protinárodní Strategii 2030 naší vlády a podporuje multikulturalismus. Náš vztah k OSN je třeba přehodnotit, stejně jako vztah k EU.


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Huml

Jaroslav Doubrava byl položen dotaz

Co si myslíte o Putinovi dnes?

Pořád si myslíte, že svou nesmyslnou válkou zahraňuje tisíce životů? Jakých? Vždyť denně akorát zbytečně kvůli Putinovi umírají lidé. Víte, že ruské agresi padl za oběť už i český občan?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na toto Rusko vsází. Zprávy o Číně, 1. světová. Zaorálek varuje Západ

4:46 Na toto Rusko vsází. Zprávy o Číně, 1. světová. Zaorálek varuje Západ

Masivní vyzbrojování Ukrajiny nemusí vést k jejímu vítězství nad Ruskem, ale totálnímu zničení a nem…