Podobných zahrad je v České republice pomálu, říká radní Lachnit. A vysvětluje, jak vznikla ta u Komunitního centra Prádelna

31.05.2017 14:26 | Zprávy

ROZHOVOR Na podzim loňského roku vznikla v Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici na pražském Smíchově komunitní závěsná zahrada. Samotný vznik i další osud tohoto projektu nám přiblíží JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5, který kromě jiného dlouhodobě a intenzivně podporuje veškeré komunitní aktivity v této městské části.

Podobných zahrad je v České republice pomálu, říká radní Lachnit. A vysvětluje, jak vznikla ta u Komunitního centra Prádelna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Lachnit

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Podle vás je prezident hloupý?

A to, že někteří politici i z řad vládních představitelů vyhrožují prezidentovi žalobou je v pořádku, ale když je to opačně, je to problém? Podle mě je problém, že se nedokáží přenést přes svá ega (hlavně Motoristé) a jednat státnicky v zájmu občanů a ČR.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vidlák odhalil, co se stalo s Čechy a vyhřezlo to na Slavii

10:40 Vidlák odhalil, co se stalo s Čechy a vyhřezlo to na Slavii

VIDLÁKŮV TÝDEN Zhrubnutí společnosti, které se vyjevilo při derby Sparty a Slavie? Ano, ale nemůže z…