Politické strany jsou vyděšené? Některým to přeju, přiznává odborář Kovo

30.06.2013 0:00 | Zprávy

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Předseda Odborového svazu Kovo Josef Středula přiznává, že některým politickým stranám, které jsou vyděšené z kroků prezidenta Miloše Zemana, to přeje. Ale i když sám pád vlády i jmenování Jiřího Rusnoka novým premiérem uvítal, nejvíce si nyní přeje předčasné sněmovní volby.

Politické strany jsou vyděšené? Některým to přeju, přiznává odborář Kovo
Foto: hns
Popisek: Josef Středula v půlnočním rozhovoru

Svůj tip na ministra práce a sociálních věcí v úřednické vládě ale prý nemá. „Jména jsou v plné kompetenci premiéra. Ať se snaží, jestliže byl ochoten se premiérem stát, musí být schopen si vybrat členy svého týmu,“ prohlásil mimo jiné šéf největšího odborového svazu pro ParlamentníListy.cz.

Co obvykle děláte o půlnoci ze soboty na neděli?
O půlnoci se obvykle chystám ke spánku, snažím se odpočívat, protože času na odpočinek moc není. Sobota, neděle a noc ze soboty na neděli je taková vzácná chvíle, kdy člověk renovuje svůj organismus po tom, co proběhlo v uplynulém týdnu, a sbírá síly na všechno, co přijde.

Jak relaxujete, věnujete se o víkendu nějakému svému koníčku?
Takový relax, když to čas dovolí, je amatérské focení toho, co se mi líbí. To je pro mne takový odpočinek, kdy člověk myslí na jiné věci a hledá krásu v něčem úplně jiném, než je práce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…