Radka Maxová z ANO má jasno, co je prý za Sobotkovými veletoči kolem Babiše

07.05.2017 0:01 | Zprávy
autor: David Hora

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Celou kauzu vnímám především jako osobní a profesní selhání pana Přibila,“ říká ohledně nahrávek, na kterých mluví Andrej Babiš s dnes už bývalým novinářem MF Dnes, poslankyně Radka Maxová a k celému případu dodává. „Je naprosto nepřípustné, aby kdokoliv nahrával kohokoliv bez jeho vědomí, pokud to není na základě soudního rozhodnutí,“ říká rázně poslankyně. Vyjádřila se i k tomu, co tento týden „předvedl“ Bohuslav Sobotka. „Dvakrát měř, jednou řež,“ vzkazuje premiérovi.

Radka Maxová z ANO má jasno, co je prý za Sobotkovými veletoči kolem Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radka Maxová

Co budete dělat dnes o půlnoci?

To ještě nevím přesně, ale zřejmě budu relaxovat při sklence vína a jedné z epizod seriálu Skandál, který jsem včera začala sledovat.

Kolem Andreje Babiše to opravdu vře. Co říkáte na nahrávky, na kterých má právě on údajně mluvit s dnes už bývalým novinářem MF Dnes?

Je naprosto nepřípustné, aby kdokoliv nahrával kohokoliv bez jeho vědomí, pokud to není na základě soudního rozhodnutí! Tyto praktiky nejsou ničím omluvitelné a díkybohu jsou v naší zemi trestné.

Novinář okamžitě přišel o místo. Myslíte, že je to v pořádku, bez toho, aby se vše pořádně vyšetřilo?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To se Pavel vecpe do letadla? Trapné. Zaorálek jen kroutí hlavou

20:20 To se Pavel vecpe do letadla? Trapné. Zaorálek jen kroutí hlavou

Kdo pojede na summit NATO? Podle bývalého šéfa české diplomacie Lubomíra Zaorálka je trapné, aby se …