Režisér Menzel nemilosrdně: Zeman je inteligentní hulvát. Chce se zavděčit hlupákům, a těch je v tomto národě většina

18.08.2015 15:40 | Zprávy

POLOČAS MILOŠE ZEMANA Populární režisér Jiří Menzel v rozhovoru ParlamentníchListů.cz zhodnotil Zemanovo dosavadní působení v prezidentské funkci. „Pro mne je Zemanovo prezidentování hanebným úsekem českých dějin. To ovšem trvá již od nástupu Václava Klause. Holt nemáme na ty prezidenty štěstí,“ řekl mimo jiné k hlavě státu.

Režisér Menzel nemilosrdně: Zeman je inteligentní hulvát. Chce se zavděčit hlupákům, a těch je v tomto národě většina
Foto: Martin Kovář
Popisek: Jiři Menzel s chotí

Prezident Miloš Zeman je zhruba v polovině svého prezidentského období. Je podle vás dobře, že se prezidentem stal zrovna on? Jak v obecné rovině hodnotíte dva a půl roku jeho vládnutí?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

První krůček je v konci Green Dealu, věří Ševčík. Za pár desítek let se lidé budou divit, čemu to „elity“ uvěřily

7:19 První krůček je v konci Green Dealu, věří Ševčík. Za pár desítek let se lidé budou divit, čemu to „elity“ uvěřily

Lidé, kteří se zabývají Green Dealem, si podle docenta Miroslava Ševčíka čím dál více uvědomují, k j…