Senátor Štětina ocenil políček Zemanovi: Čestná paní Čáslavská to řekla přesně

16.01.2014 17:53 | Zprávy

ROZHOVOR Bývalý válečný zpravodaj, spisovatel a senátor TOP 09 Jaromír Štětina se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz připojil k legendární sportovkyni Věře Čáslavské, podle níž je Česká republika kvůli Miloši Zemanovi všem pro smích. Vyjádřil se i k Bohuslavu Sobotkovi, Andreji Babišovi a k olympiádě v Soči, kterou označil za Potěmkinovu vesnici.

Senátor Štětina ocenil políček Zemanovi: Čestná paní Čáslavská to řekla přesně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaromír Štětina na tiskové konferenci

Co říkáte na slova Věry Čáslavské v rozhovoru pro Lidovky.cz o tom, že naše republika je kvůli prezidentu Zemanovi všem pro smích a že z Hradu vysílá negativní energii ve srovnání s prezidentováním Václava Havla?

Paní Věra Čáslavská je čestná žena a nejde pro slova daleko. Myslím, že to její prohlášení je úplně přesné, zejména po tom posledním excesu pana prezidenta, kdy takřka vulgárně urazil svého protikandidáta, pana Schwarzenberga.

Souhlasíte s jejím tvrzením, že prezident Zeman není vstřícný vůči nově vznikající vládě?

Já si myslím, že vládu měl už jmenovat dávno. Už je rok na Hradě a pořád máme jakousi provizorní vládu. A od toho jsou v demokratických systémech parlamenty, aby vládu vytvořily. Pan prezident to ale neustále bojkotuje.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Petr Kupka

Marek Benda byl položen dotaz

Novotný

Umět odpouštět je lidské, to je pravda, ale nemyslíte, že to nejde do nekonečna? Vždyť Novotnému jeho hulvátství prochází neustále, nejde přeci je o Slováčkovou, ale on uráží všechny a evidentně se v tom vyžívá. Vám třeba nevadí, jak se teď naváží do Konečné a její rodiny? Vždyť to je otřesné, a to ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Třikrát snížit cenu energií. Přikázali emise, mohou i toto. Bývalý diplomat Sechter k EU

4:44 Třikrát snížit cenu energií. Přikázali emise, mohou i toto. Bývalý diplomat Sechter k EU

„Evropská rada by měla přijmout cíl do roku 2030 třikrát snížit ceny energií. Když mohla přijmout cí…