Škromach natřel Dienstbiera: Neposlouchá a v ČSSD vede vlastní kampaň

17.02.2013 16:40 | Zprávy

NA HRANĚ S XAVEREM Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach předpokládá, že z březnového volebního sjezdu vyjde strana se staronovým vedením v tandemu Sobotka-Hašek. Zda ale bude do vedení zvolen i neúspěšný prezidentský kandidát ČSSD Jiří Dienstbier, ponechává Škromach na delegátech. Nicméně přiznal, že Dienstbier v ČSSD vede vlastní kampaň a zrovna týmovým hráčem není.

Škromach natřel Dienstbiera: Neposlouchá a v ČSSD vede vlastní kampaň
Foto: rep
Popisek: Senátor Zdeněk Škromach

Rozhovor se Zdeňkem Škromachem vedl exkluzivně pro ParlamentníListy.cz showman a moderátor Frekvence 1 Luboš Xaver Veselý.
 

Jak se těšíte na sjezd sociální demokracie?

Já se těším na každý sjezd. Myslím, že sjezd sociální demokracie bývá vždycky takovým milníkem v životě a já očekávám, že z něj sociální demokracie vyjde silná, jednotná a nažhavená do volební kampaně supervolebního roku 2014, kdy budou volby do sněmovny, Evropského parlamentnu, Senátu a nakonec to ještě dorazí volby do komunálu.

A co očekáváte, že ten sjezd přinese? Jaké bude rozložení sil?

Já doufám, že se potvrdí současný vedoucí tandem Sobotka-Hašek. A pokud jde o další členy vedení, že tam bude zastoupená, tak jak to bývá v sociální demokracii, paleta různých názorových proudů, které v rámci programu sociální demokracie existují a hlavně přijmeme výchozí materiál pro nastartování volebního období, které nás čeká.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…