Sobotka dělá kašpárka celému státu. Fakt si myslí, že prezident bude kvůli němu panáčkovat? On dělá ostudu, ne Zeman, vzkazuje Aleš Brichta a dodává něco o prdeli

16.05.2017 18:13 | Zprávy

ROZHOVOR „Já nevím, o co mu jde. Co kdyby se Sobotka jmenoval prezidentem? Jaké si myslí, že má pravomoci? Pan premiér si prostě vzpomněl, tak teď bude prezident Zeman kvůli tomu panáčkovat? To si snad dělá srandu, ne?“ kroutí hlavou nad konáním českého ministerského předsedy hudebník Aleš Brichta. A krize vlády? „Co si budeme povídat – prostě je to hon na Babiše a na hnutí ANO. Akorát prdel je v tom, že Sobotka dělá kašpárka celýmu státu,“ zdůrazňuje.

Sobotka dělá kašpárka celému státu. Fakt si myslí, že prezident bude kvůli němu panáčkovat? On dělá ostudu, ne Zeman, vzkazuje Aleš Brichta a dodává něco o prdeli
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Co říkáte dění uvnitř vlády?

Tady se není o čem bavit, je to jasný, proč se tak děje. Sobotka totiž vidí ten obrovský průšvih, který mají v rámci preferencí sociální demokraté, kdy se dá u nich očekávat jasný volební debakl, takže se snaží nějaké body nahonit stůj co stůj, aby vůbec mohli před volbami dýchat. Akorát je prdel v tom, že přitom dělá kašpárka a dělá kašpárka celýmu státu.

Ty jeho demise nedemise, který měnil po dvou třech hodinách každý den, tak to bylo opravdu pimprlátkový divadlo. Mám dokonce ze všeho pocit, že celej princip je založenej na tom, že je Sobotka v podstatě obětním beránkem socanů. Zaprvé v rámci Babiše a zadruhé i v rámci Zemana, protože chtějí spláchnout dvě mouchy jednou ranou. No a Sobotka v tom hraje roli obětní figurky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Olga Böhmová

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura o EU, Fialovi a Rakušanovi: Nejen že nás nebrání. Oni to podporují

20:30 Okamura o EU, Fialovi a Rakušanovi: Nejen že nás nebrání. Oni to podporují

SPD odmítá „nesmyslnou buzeraci“ z Bruselu. Fialova vláda se proti ní bohužel nejen nebrání, ale něk…